Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto III v1.8 APK + OBB (MOD, Sınırsız Para) indir 2022

Grand Theft Auto, şu anda birçok farklı platformdaki en büyük aksiyon-macera oyunu serilerinden biridir. Her oyunun özellikleri benzersizdir ve oyunculara birçok Amerikan ülkesinde faaliyet gösteren yeraltı organizasyonlarına her zaman farklı bir bak

Android Android Aksiyon
4 ( 81 puan )
Fiyat: $0
İsim Grand Theft Auto III
Yapımcı Rockstar Games
Tür Aksiyon
Boyut 688MB
Versiyon 1.8
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Grand Theft Auto III is the most famous version in the Grand Theft Auto III series of publisher Rockstar Games
Mod Version 1.8
Total installs 1,000,000+
  • Oyuna giriş yaptığınızda “DEVAM” butonuna basarak devam edin, büyük miktarda para ile başlayacaksınız.
  • “OYUNU BAŞLAT” butonuna basın, “OYUNU YÜKLE” bölümünden “değişim” profilini seçin, birçok silah ve arabaya erişim ile başlayacaksınız. 
  • Araçlar ve silahlar evinizin garajında.

Grand Theft Auto, şu anda birçok farklı platformdaki en büyük aksiyon-macera oyunu serilerinden biridir. Her oyunun özellikleri benzersizdir ve oyunculara birçok Amerikan ülkesinde faaliyet gösteren yeraltı organizasyonlarına her zaman farklı bir bakış açısı kazandırır. Ancak bu makale, seride 3D grafikler uygulayan ve öncekilere kıyasla yeni bir esinti ve yeni bir deneyim yaratan ilk oyun olan Grand Theft Auto III’e odaklanacak. Artık oyuncular efsanevi Liberty City ile Claude rolünü üstlenecek ve tehlike ve komplo dolu bir dünyada yeni bir maceraya atılacaklar.

Grand Theft Auto III

BENZERSİZ DÜNYA GELİŞİMİ VE HİKAYESİ

GTA serisindeki tüm girişin en tanıdık ama çarpıcı özelliği, suç çetelerinin veya Mafya’nın sırları ve rutinleridir. Ve GTA III ile oyuncular yeraltı dünyasındaki her şeyi ve hikayeleri, görevleri, işleri ve hayatın birçok yönünü keşfedecekler. Ayrıca oyuncu, yeraltı dünyasında ünlü bir karakter olan Claude’u oynayacak, ancak şimdi Liberty City’de hayatta kalmak ve başarılı olmak için birçok farklı aile veya mafya çetesiyle savaşmak zorunda. Ayrıca, olay örgüsü ayrıntılı ve canlı bir şekilde anlatılacak ve oyuncuların şehrin tüm küçük ayrıntılarını veya sırlarını özümsemeleri ve özümsemeleri için mükemmel seslendirme sanatçısı ve devrim niteliğindeki ara sahne ile birleştirilecektir.

PATLAYICI VE HIZLI MACERA OYUNU

Oyun, aksiyon-macera türündedir ancak oyuncuların keşfetmeleri veya buldukları her şeyle ortalığı alt üst etmeleri için bir açık dünya şehri kullanır. Ayrıca, oyun tamamen oyuncuyu silah kullanmalarına veya her şeye özgürce saldırmalarına izin vermek de dahil olmak üzere tüm özelliklere veya araçlara maruz bırakmaya odaklanmıştır. Ayrıca, her eylemin bir sonucu vardır ve oyunun hızı, oyuncunun imha hızına veya tehlikesine bağlı olarak kademeli olarak artacaktır. Bununla kalmayıp, şehirde oyuncuların eğlendirmesi ve 3D ortamın yanı sıra ilk neslin tüm özünün kademeli olarak tadını çıkarması için bir sürü aktivite veya sürpriz olacak.

Grand Theft Auto III

SON DERECE HASSASİYET İÇİN HIZLI KONTROLLER

GTA III, doğası gereği üstün platformlardan oluşan bir oyundur, bu nedenle oyunculara mobil platformlar için en rahat kontrol deneyimini sunmak için birçok ince ayar ve iyileştirmeye sahiptir. Ayrıca, yüksek yoğunluklu yarış ve kolayca ateş etme dahil, nesnelerle etkileşime geçmek için birçok özel mekanizma ekler. Bunun da ötesinde, konsol araziye veya uyarlanan araçlara göre sürekli olarak değişecek ve oyuncuların kontrol sistemindeki olasılıkları ve daha fazlasını optimize etmesine olanak tanıyacak. Daha da iyisi, karakterin çevreye yönelik hareketlerinin çok daha iyi olması ve oyuncuların eski versiyonlarına göre araçlara daha hızlı tırmanabilmesi veya erişebilmesi.

HEYECAN VERİCİ VE TEHLİKELİ GÖREVLER

Oyun arsası sayısız farklı göreve bölünecek ve oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak şehrin her yerine dağılmış görünecekler. Görevi almanın yolu basittir: herhangi bir araçla radarda belirtilen hedefe ulaşmak. Ancak, bazı görevlerin farklı başlangıç ​​yolları olacak ve oyuncuların ana içerikle devam edebilmeleri için koşulları karşılaması gerekiyor. Etkileyici olan, her görevin oyuncuların oyunda mevcut olan tüm özellikleri ve işlevleri keşfetmesine izin vermesi, hatta yeraltı dünyalarına birçok başka sırrı açması. Ana hikayeye dayanarak, oyuncular, kişiliği ve çevresinde dönen aileler de dahil olmak üzere karakterde büyük değişiklikler görecekler.

Grand Theft Auto III

CANLI VE İYİ GELİŞTİRİLMİŞ GRAFİKLER

Oyun ve hikayenin yanı sıra GTA III, grafik ve görüntü kalitesinde etkileyici iyileştirmelere sahiptir. Diğer platformlarla karşılaştırıldığında, hala eski nesil 3D grafik motorlarını uygulayarak karakterleri, ortamı ve atmosferi daha az çekici hale getiriyorlar. Ancak mobil platformda karakterler ve çevreleri etkileyici bir değişime sahip, daha gerçekçi ve daha zengin. Sadece bu da değil, binalar veya sokaklar etkinlikler ve sayısız göz alıcı görsel unsurla dolu. Grafiklerdeki her şey, oyuncunun oyun deneyimini yeni zirvelere ve daha fazlasına geliştirirken tamamen yenilendi.

GİZLİ BAŞARILAR VE SİLAHLAR TOPLA

Çeşitli oyuncular, oyundaki tüm başarıları veya gizli kupaları tamamlama stiline sahip olacak, böylece sistem onlara ihtiyaç duydukları her şeyi verecektir. Bunun da ötesinde, içerikler zorlu ve meşakkatli, oyuncular şehrin dört bir yanına dağılmış koleksiyonları bile aramak zorunda kalıyor. Başarılara ek olarak, silah veya ekipman çeşitliliği, oyuncuların görevleri etkili bir şekilde tamamlamasına yardımcı olacaktır. Ayrıca oyunda, oyuncuların silahlı çatışmalarda ve çeşitli etkinliklerde savaşırken mutlak doğruluk elde etmeleri için birçok mekanizma olacak.

GTA III, seride 3D grafik motorunu uygulayan ilk oyundur, ancak oyuncuları Liberty City’yi keşfetmeye motive etmek için mobil platformda birçok çekici değişikliğe sahiptir. Her şeyden önce, açık dünya macera türünün tüm özünü bir araya getirdiği için özgürlüğün, koşuşturmanın, kaosun, heyecanın ve ferahlığın zirvesidir.


İndir (688MB)

Artık indirmeye hazırsınız Grand Theft Auto III ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRockstar Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir