Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City

GTA: Vice City v1.09 MOD APK + OBB (Para/Mega Mod) indir 2022

Grand Theft Auto: Vice City, oyunculara benzersiz bir hikaye ile heyecan verici bir çocukluk dönüşü, anılar gibi bir his veriyor. Bu ateşli oyuna katılırken hayal kırıklığına uğramayacaksınız.YENİ 80'LER HİKAYESİ1980'lerden bu yana, moda akışının yen

Android Android Aksiyon
5 ( 484 puan )
Fiyat: $0
İsim Grand Theft Auto: Vice City
Yapımcı Rockstar Games
Tür Aksiyon
Boyut 1GB
Versiyon 1.09
MOD Sınırsız Para/Mega Modu
Orjinal Google Play
Grand Theft Auto: Vice City is the most famous version in the Grand Theft Auto: Vice City series of publisher Rockstar Games
Mod Version 1.09
Total installs 1,000,000+
  • Sınırsız Para

  • “Oyunu başlat” -> “Yükle” menüsünde aşağıdaki kayıtlar mevcuttur:
  • 2. yuva – %100 tamamlanmış arsa
  • 3. slot – Sınırsız Para
  • 4. yuva - Mevcut tüm yan görevleri tamamladı, ancak hikayeyi tamamlamadı
  • 5. yuva – Görevi helikopterle tamamlayın
  • Bunların hiçbiri gerekmiyorsa, yeni bir oyun başlatın.

Grand Theft Auto: Vice City, oyunculara benzersiz bir hikaye ile heyecan verici bir çocukluk dönüşü, anılar gibi bir his veriyor. Bu ateşli oyuna katılırken hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Grand Theft Auto: Vice City

YENİ 80’LER HİKAYESİ

1980’lerden bu yana, moda akışının yeni trendi birçok olumlu değişiklik geçirdi. Bu atılım, o zamanın moda trendi için büyük bir vurgu yarattı. Sadece orada durmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni trendler de hayal edilemez bir şekilde gelişmeye başladı. İnsanlara bu zamanı vermek, tamamen yeni bir sayfa açmak ve çok sayıda sağlam izlenim bırakmak gibidir. Bu olumlu izlenimler yavaş yavaş geniş çapta kabul gördü ve birçok farklı yorum bıraktı.

Bunun gibi yeni yıllar, yaşam tarzından benzersiz moda anlayışına dönüşerek heyecan verici bir hit üretecek. Saçtan giyinme şekline, giyinme şekline kadar bütünümüzü daha yeni gösterecek. Yeni hikayeler, oyunun çeşitli yönleriyle yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Grand Theft Auto: Vice City onu daha da şaşırtıcı hale getirecek ve birçok heyecan verici şeyle birçok ziyaretçiyi çekecek.

Grand Theft Auto: Vice City

1980’LERİN ÖZELLİKLERİ

Bu oyunun cazibesi, bir kişinin hem biçiminde hem de ruhunda büyük değişikliklerin olduğu çalkantılı 1980’lerde geçmesidir. Arazi üzerine kurulmuş bir şehir veya şirket de fikrinizi değiştirecektir. Grand Theft Auto: Vice City, 1980’lerin nelerin değiştiğinin büyümesine dayanan yeni bir nüansa sahip ayrı bir aksiyon okuludur.

Açık bir dünya ve benzersiz oynanışla birleştiğinde, oyunu diğer oyunlardan daha az rekabetçi hale getirecek. Yaşadığınız şehri fethedin ve evrenin en parlak noktası olun. Büyükleri fethetmek ve bu yeri avucunuzun içinde yakalamak için birinci sınıf atış yeteneklerini kullanın.

Grand Theft Auto: Vice City

ÖZELLİKLERDEN TEŞVİK

Grand Theft Auto: Vice City, benzersiz karakter oluşturmasıyla oyuncuları etkiliyor ve özelliklerde özel bir cazibe gösteriyor. Sürekli güncellenen grafik görüntülerle, günümüzün modern trendlerine ve yeni yıkıcı trendlerin büyümesine ayak uydurur. Oyundaki karakterler, çok özgün bir gerçekçi simülatör kullanılarak ayrı bir sanatsal iz yaratıyor. Genel olarak eksiksiz bir oyun oluşturmak için ışık efektleri de yoğun bir şekilde birleştirilir.

Modern sensörlere sahip özelleştirilebilir sürücüler, oyuncuların görmezden gelemeyeceği benzersiz özelliklerdir. Özel bir özellik, modern çekim modunu kişiselleştirmektir; yayıncı, yeni ve etkili bir hedefleme boyutu ölçer başlattı. Bu modern keskin nişancı uygulaması, kendi karakterimizi çekim için çok fazla zaman harcamaktan kurtarıyor. Açı hizalamasına bağlı olarak, özel bir kit bununla ilgilenecek ve uygun şekilde ele alacaktır.

Grand Theft Auto: Vice City

Kesintisiz KAMPLAR

Kült karakterleri bir araya getiren Grand Theft Auto: Vice City, karakterin kişiliğini açıkça göstererek oyunu daha heyecanlı ve benzersiz hale getiriyor. Sayısız saatlerce oynamak, oyuncuların ve sizin hedeflerinizi fethetmek için yeterli zamana sahip olmanız için size doğru hissi verecektir. Yüzlerce, binlerce saatlik oyun böyle ama sıkıcı değil, aynı zamanda size heyecan ve çekicilik de getiriyor. Her seviye, iyiyi, benzersizi anlatan ve başka hiçbir ayrıntıyla örtüşmeyen bir hikayedir.

Büyük kampanyalar, oyunculara başka hiçbir kampanyada olmayan birçok benzersiz şey bırakacaktır. Oyun birçok duygusal öğeyi bir araya getiriyor ve bunu 1980’lerin yenilerini karakterize eden hayati nokta haline getiriyor. Yeni rotasyona giren karakterlerimiz de daha yeni bir şeye ayak uydurmak için yeni duygulara sahip olacak. Benzersiz grafik özelleştirmeyi ayarlamak da oyunu daha da çekici kılıyor.

gta vice city unlimited money e1638005349430 1

Bu sayede Grand Theft Auto: Vice City, heyecan verici hikaye yapısıyla oyuncular için benzersiz bir vurgu yarattı. Oyuncunun tüm bu karmaşıklığı deneyimlemesine izin vermek için bireysel ayrıntılar da kapsamlı bir şekilde kullanılır. Ayrıca, bu dünyanın bazı yönlerini ortaya çıkarmak için dersler de burada yer almaktadır. İlginç ve benzersiz olanı fethetmek ve bu hayatın derslerini yakalamak için arkadaşlarınıza katılalım.


İndir (1GB)

Artık indirmeye hazırsınız Grand Theft Auto: Vice City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRockstar Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir