Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas

GTA: San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para/Cleo/Menü) indir 2022


Grand Theft Auto: San Andreas'ta birçok aksiyon-macera sahnesi olan Carl Johnson adlı bir suçluyu oynayacaksınız . Rockstar Games oyunu yayınlıyor ve bu Grand Theft Auto serisinin üçüncü bölümü. Oyuncuların istedikleri gibi keşfedebilecekleri ve oyun

Android Android Aksiyon
5 ( 636 puan )
Fiyat: $0
İsim Grand Theft Auto: San Andreas
Yapımcı Rockstar Games
Tür Aksiyon
Boyut 1.8GB
Versiyon 2.00
MOD Sınırsız Para/Hile Menüsü
Orjinal Google Play
Grand Theft Auto: San Andreas is the most famous version in the Grand Theft Auto: San Andreas series of publisher Rockstar Games
Mod Version 2.00
Total installs 1,000,000+
 • Modun düzgün çalışması için Android 6.0 ve üzeri sürümlerde oyunu açmadan önce aşağıdaki adımları uygulayınız (Aksi takdirde para modu çalışmayacaktır/)
 • “Ayarlar -> Uygulamalar -> GTA: SA'ya
 • Oyunun verilerini ve önbelleğini silin
 • Depolamaya/dosyalara erişim izni verir
 • Oyunu açın ve “Devam Et” i seçin
 • Zevk almak!
Doğru sırayı takip ettiğinizden emin olun, “DEVAM” düğmesi görünecektir.
 •  Fastman92 Limit Ayarlayıcı + Cleo Menüsü Eklendi
 • CLEO Komut Dosyaları ve eşlik eden dosyalar şuraya kopyalanmalıdır: /Android/data/com.rockstargames.gtasa/

 • 70 özellikli mod menüsü


İndir (1.8GB)

Grand Theft Auto: San Andreas’ta birçok aksiyon-macera sahnesi olan Carl Johnson adlı bir suçluyu oynayacaksınız . Rockstar Games oyunu yayınlıyor ve bu Grand Theft Auto serisinin üçüncü bölümü. Oyuncuların istedikleri gibi keşfedebilecekleri ve oyundaki diğer birçok karakterle etkileşime girebilecekleri geniş bir dünya bağlamında. Oyunda arsayı fethetmek için birçok ilginç şey sizi bekliyor, boş zamanınızda eğlenmeniz için hızlı bir şekilde benzersiz bir oyuna sahip olun.

Grand Theft Auto San Andreas

ESKİ BİR SUÇLU GERÇEK OLAYI ÜZERİNE HİKAYE

Memleketinize geri bırakıldıktan sonra, bir yeraltı savaşının içindesiniz. Çeteler ve suçlular dünyasında, yolsuzluk güçleriyle ve diğer birçok çatışmacı güçle karşılaşacaksınız. Savaşınız, şehirler, önemli noktalar ve Los Angeles’taki isyanların gerçek olayları gibi oyuna getirilen gerçek yaşam unsurları da dahil olmak üzere ABD’nin San Andreas eyaletinde gerçekleşecek.

Birçok yeni mekanikle rol yapma, oyuncuların önceki taksitlere göre daha fazla etkinliğe katılmasını sağlar. Oyun, oyuncuya yeraltı dünyasında tehlikeli unsurlardan oluşan bir ortam sağlamak için tasarlanmış, esas olarak 3. şahıs atış ve yarış oyunlarında geliştirilmiştir. Hatta oyuncuların deneyimlemesi için çeşitli aktiviteler sunan Grand Theft Auto: San Andreas’ta yüzebilir ve tırmanabilirsiniz.

Grand Theft Auto San Andreas

SİZE BİRÇOK YENİ ARAÇ VERİN

Sadece çok sayıda insanla atış yapmak ve yarışmakla kalmaz, aynı zamanda araba, otobüs, helikopter gibi birçok farklı türde kara ve hava aracını da istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Belirli görevleri tamamlamanın yanı sıra, oyuncular kendileri için nasıl oynayacaklarını seçmekte de özgürdürler. Canınız sıkıldığında veya kavga etmek istemiyorsanız, çevredeki manzarayı görmek için şehri de dolaşabilirsiniz.

Lütfen çevrenizdekilerle agresif bir şekilde kendinize bir anlaşmazlık kargaşası yaşatın. Sadece bu değil, aynı zamanda daha fazla kar elde etmek için tehlike seviyenizi artırmak için polis gücünün dikkatini çekmek için başkalarını öldürebilir veya kamu mallarını yok edebilirsiniz. Göreve bağlı olarak, suç seviyesini artırmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Taksi şoförü olmak veya hırsızlık yapmak gibi yan görevler bazen basittir, size daha fazla gelir sağlar.

Grand Theft Auto San Andreas

DENEYİM YAPMANIZ İÇİN BİRÇOK AKTİVİTE

Suç patronlarının dünyasında kaybolmuş gibi hissetmeni sağlayacak bir sürü mini oyun. Yaşadığınız şehirde basketbol, ​​bilardo gibi her türlü sporu yapabilir veya bahis, at yarışı gibi kumar oyunlarını oynayabilir ve kendinize para kazanabilirsiniz. Ayrıca şehir manzarasını yukarıdan hayranlıkla izlemek için yüksek dağa tırmanabilir ve paraşütle atlayabilirsiniz. Ayrıca yemek yiyerek ve egzersiz yaparak karakterinizin görünüşünü ve niteliklerini değiştirebilirsiniz. Oyuncular ayrıca paralarını dövme yapmak, yemek yemek, kumar oynamak veya hatta çok fazla kaybederlerse borca ​​girmek için kullanabilirler.

Alacaklı saldırısı, kazandığınız para miktarı sadece negatif bir kırmızı sayı ise gerçekleşir, bu nedenle varlıklarınızı da negatif tutmanız gerekir. Grand Theft Auto: San Andreas gelişmelerinde daha derine indikçe daha fazla karakter yavaş yavaş ortaya çıkacak, sizi yeni ilişkilere ve daha fazla yeni çeteyle karşı karşıya bırakacak.

Grand Theft Auto San Andreas

DİĞER BİRÇOK ŞİDDET SUÇLUSU İLE İLETİŞİME GEÇİN

Bir katliama neden olmak istiyorsanız, bunu birlikte yapmak için başka bir oyuncuyla bir takım oluşturabilirsiniz. Kendi topraklarında yürürken en az 3 düşman üyesini öldürürseniz çatışma çıkar. Birçok yönden 3 saldırı dalgası vardır ve saldırılardan sağ çıkarsanız düşmanın topraklarına sahip olursunuz. Başkalarının bölgesini ele geçirirseniz çok para kazanırsınız.

Bölgenizi iyi koruyun çünkü bölgenizi kaybederseniz savaşma yeteneğinizi kaybedersiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda para kazanmak için değerli eşyalarınızı almak için geceleri büyük evlere de girebilirsiniz. Oyun, karakterinizin görsel grafiklerini, yüksek çözünürlüklü grafikleri ve gerçekçi modelleri ayarlamanıza izin veren 3D grafiklere sahiptir.

Grand Theft Auto San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas, etkileyici hikayesi ve oynanışıyla seviliyor. Karanlık dünyanın hayatındaki her oyunu deneyimlemek için bir suçlunun rolünü deneyimleyin. Oyunda yer alan pek çok şiddet içeren aksiyon sahnesi, oyunu ilk deneyimlediğinizde zevk almanıza yardımcı olacaktır. Yeraltı dünyasında kendi maceranıza sahip olun, böylece boş zamanlarınızda kendinizi eğlendirebilirsiniz.


İndir (1.8GB)

Artık indirmeye hazırsınız Grand Theft Auto: San Andreas ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRockstar Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir