Grand Survival
Grand Survival

Grand Survival v2.6.8 APK + MOD (Ücretsiz Ödüller) indir 2022


Grand Survival sizi kendi hayatta kalma yeteneğinizi keşfedeceğiniz yeni topraklara götürecek. Bu yeni bir macera oyunu; oyuncular yenilerini fethetmek ve kendi yeteneklerini fethetmek için okyanusları, adaları geçmek zorunda kalacaklar. Zorluklar gi

Android Android Simülasyon
5 ( 255 puan )
Fiyat: $0
İsim Grand Survival
Yapımcı supermetacore
Tür Simülasyon
Boyut 165M
Versiyon 2.6.8
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Grand Survival is the most famous version in the Grand Survival series of publisher supermetacore
Mod Version 2.6.8
Total installs 1,000,000+
MOD 1
  • Reklamları izlemeden ödüller kazanın

MOD 2
  • Sınırsız Para / silah
  • Postadaki ödüller


İndir (165M)

Grand Survival sizi kendi hayatta kalma yeteneğinizi keşfedeceğiniz yeni topraklara götürecek. Bu yeni bir macera oyunu; oyuncular yenilerini fethetmek ve kendi yeteneklerini fethetmek için okyanusları, adaları geçmek zorunda kalacaklar. Zorluklar giderek daha fazla verilecek ve ileride sizi birçok heyecan verici şey bekliyor. Hayatta kalmanın süper kahramanısın çünkü oyundaki zorlukları yenmene yardımcı olacak pratik özellikler olacak.

Büyük Hayatta Kalma – Raft Oyunları

BENZERSİZ MACERA

Uzun zamandır ıssız bir adada bir macera yaşadınız veya okyanusu geçerek büyük adalara gittiniz. Grand Survival size yeni bir macera verecek ve size kendi hayatta kalma yeteneğinizi gösterecek. Özel bir özellik de bu maceranın oyun tarafından düzenlenmeyecek, sizin tarafınızdan kararlaştırılacak olmasıdır. Daha ilginç olacak çünkü kendi seyahatinizi ayarlayan sizsiniz.

İlk olarak, oyun tarafından size bir dizi başlangıç ​​yeri verilecektir. Kendi koşullarınıza veya amaçlarınıza göre seçim yapabileceksiniz. Oyuncular sonraki maceralarda kaybolmamak için başlangıçta doğru yönü seçmek zorunda kalacaklar. Oyunda, çözme yeteneğinize bazen şaşırdığınız garip şeyler göreceksiniz. Zorluklar giderek daha fazla verilecek ve bunların üstesinden gelmeye çalışmanız gerekiyor.

Büyük Hayatta Kalma – Raft Oyunları

YÜZLER İÇİN İYİ HAZIRLIK

Bir macera için, tam bagaj hazırlamanın yanı sıra zihinsel olarak da hazırlanmanız gerekir. Oyun, tehlikeli engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir dizi destek aracı verecek. Bazen zorlu maceranızı desteklemek için beraberindeki eşyaları bulmanız gerekir. Üstesinden gelmek için hızlı olmanız gereken birçok zorluk olacak.

Büyük Hayatta Kalma – Raft Oyunları

TEHLİKE KARŞILAŞMAK

Ana göreviniz, okyanusta bir sal yapmak için tahta salları düzenlemek. Ancak köpekbalıklarıyla karşılaşırsanız veya saldırırsanız bu kolay değildir; Savaşmak için bir keski kullanmakta acele etmezsen, hayatını kaybedersin. Issız adada, hayatınızı sürdürmek için oradaki Aborjinlerle savaşmanız gerekiyor. Bu macera, değerli hayatta kalma becerilerini öğrenmenizi ve daha sonra değerli valiziniz olmanızı sağlayacaktır.


İndir (165M)

Artık indirmeye hazırsınız Grand Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir