Grand Prison Escape 3D
Grand Prison Escape 3D

Grand Prison Escape 3D v1.4 MOD APK (Ölümsüzlük) indir 2022


Grand Prison Escape 3D size benzersiz bir macera sunuyor - hapishaneden kaçmak için bir strateji geliştirin. Ayrıca başarılı bir şekilde kaçmak için infaz memurlarıyla da savaşmalısınız.

Android Android Aksiyon
5 ( 728 puan )
Fiyat: $0
İsim Grand Prison Escape 3D
Yapımcı Horizon Games Inc
Tür Aksiyon
Boyut 77M
Versiyon 1.4
MOD Ölümsüzlük
Orjinal Google Play
Grand Prison Escape 3D is the most famous version in the Grand Prison Escape 3D series of publisher Horizon Games Inc
Mod Version 1.4

İndir (77M)

Gerçek dünyaya dalmış gibi, Grand Prison Escape 3D’de eşsiz bir macera yaşayacaksınız. Oyuncular, hapishaneden olabildiğince çabuk kaçmak için mükemmel stratejiler geliştirmelidir. Sadece bu da değil, başarılı kaçışınızı sağlamak için hapishane polisiyle savaşmanız gerekiyor. Bir hata olsa bile, hapishane çete lideri olacak ve gardiyanlarla savaşacaksınız.

Grand Prison Escape 3D – Hapishaneden Kaçış Simülatörü

ZİNDANDA HAREKETLİ SAVAŞLAR

Grand Prison Escape 3D adlı bir aksiyon ve macera oyunu. Gerçek dünya hapishaneleri yaratmak için mükemmel. Hapishanede kalmanız için birçok nedeniniz var ve göreviniz gardiyanın sıkı kontrolü altında hapishaneden kaçmak. Tabii ki, işler o kadar kolay değil. Bu yüzden o ceza infaz memurlarına karşı sıkı bir şekilde savaşmalısınız.

KAZANIN ANAHTARLARI, SİLAHLAR VE DİĞER ÖĞELER

Oyun, kaçış maceranız sırasında birçok yoğun savaşa sahip olacak. Her savaşın ortak bir amacı vardır – kaçmanın en hızlı yolunu bulmak. Oyuncu, kaçışları sırasında değerli eşyalar elde etmek için vahşi ceza infaz görevlileri ordularıyla savaşmalıdır. Esas olarak bir silah çalmak için bir kilit olabilir. Daha hızlı uçuş yapmanıza yardımcı olur.

Grand Prison Escape 3D – Hapishaneden Kaçış Simülatörü

CEZAEVİNDE ARKADAŞLAR YAPIN

Oyuncu, hapisten hızlı bir şekilde kaçmak için hapishanedeki herkesi tanımalıdır. Kimin güce sahip olduğunu ve güvenilebileceğini gözlemleyin ve ceza infaz memurlarının kontrolünden kaçınmanıza yardımcı olacak en iyi ortağı bulmak için o kişiye yaklaşmaya ve onu tanımaya başlayın. Yoğun savaşların üstesinden gelin ve biri sizi desteklerse hapishaneden kolayca kaçabilirsiniz.

CEZAEVİNDE MÜCADELE KULÜBÜ OLUŞTURUN

Bu oyunda hiçbir şey imkansız değildir. Yetenekli liderliğiniz ve benzersiz stratejileriniz sayesinde kısa sürede hapishane çetesi lideri oldunuz. Grand Prison Escape 3D’de ıslah memurlarıyla savaşmak ve onları yenmek amacıyla bir kulüp kuracaksınız. Tabii ki, her şey sizin iyi stratejiniz çerçevesinde ilerliyor.

Grand Prison Escape 3D – Hapishaneden Kaçış Simülatörü

ANA ÖZELLİKLER

  • 3D grafikler gerçek hayattaki gibi hapishaneler yaratır; hapishaneden çabucak kaçmak için o infaz memurlarıyla savaşmalısın.
  • Savaş benzeri anahtarlar veya silahlardaki tüm değerli eşyaları alın… daha hızlı bir kaçış yapmanıza yardımcı olduklarından emin olun.
  • Hapishanedeki herkesi tanıyın ve onlara ulaşın, ardından gardiyanı yenmenize yardımcı olması için güvenebileceğiniz insanlarla iletişime geçin ve arkadaş olun.
  • Hapishanede bir savaş kulübü oluşturun, en korkunç malzemeleri birleştirin ve bu yetenekli ıslah memurlarını alt edin.
  • Bu hızlı, gerilimli koşullar altında hapishaneden başarılı bir şekilde kaçmak için birçok harika strateji geliştirin.


İndir (77M)

Artık indirmeye hazırsınız Grand Prison Escape 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir