Grammatisch
Grammatisch

Grammatisch v2.5.2 APK indir (Premium Abone) 2022


Grammatisch, Almanca öğrenmeyi kolaylaştıran bir uygulamadır. Bu uygulama binlerce gramer alıştırması ve sistematik gramer teorisi sağlayarak öğrencilerin anlamasını ve kendi seviyelerini yükseltmesini kolaylaştırır.KULLANICI DOSTU ARAYÜZ, TEMİZ VE B

Android Android Eğitim
4 ( 455 puan )
Fiyat: $0
İsim Grammatisch
Yapımcı Grammatisch
Tür Eğitim
Boyut 12M
Versiyon 2.5.2
MOD Premium Abone
Orjinal Google Play
Grammatisch is the most famous version in the Grammatisch series of publisher Grammatisch
Mod Version 2.5.2

İndir (12M)

Grammatisch, Almanca öğrenmeyi kolaylaştıran bir uygulamadır. Bu uygulama binlerce gramer alıştırması ve sistematik gramer teorisi sağlayarak öğrencilerin anlamasını ve kendi seviyelerini yükseltmesini kolaylaştırır.

Gramer - Almanca Dilbilgisi Öğrenin Gramer - Almanca Dilbilgisi Öğrenin

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ, TEMİZ VE BAŞLANGIÇLAR İÇİN KULLANIMI KOLAY

Almanca öğrenmeye nereden başlayacağınızı bilmekte zorlanıyorsanız, Grammatisch önünüzü açan uygulama olacaktır. Kullanıcıların bu uygulama hakkında bilgi edinmek için çok fazla zaman harcamasına gerek yok çünkü arayüzünün kullanımı kolay, herkese yakın. Yeni başlayan biri için Almanca’ya alışmak çok zor değil. Ayrıca uygulama, internetiniz olsun ya da olmasın, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ders çalışmanıza da olanak tanır, Almanca öğrenebilirsiniz.

BÜYÜK TEORİ VE ALIŞTIRMA KAYNAĞI

Grammatisch’e gelince, öğrencilere muazzam teorik kaynaklar sağlanır ve çok fazla araştırma yapmanıza gerek yoktur çünkü burada hepsi bu kadar. Ve elbette, öğrenmeyle birlikte pratikten de yoksun kalamayız; çeşitli egzersiz sistemiyle, öğrendiğiniz teoriyi uygulamama konusunda endişelenmenize gerek yok. Şimdi yapmanız gereken, bu yabancı dili iyi öğrenebilmek için biraz kaliteli zaman ayırmak.

Gramer - Almanca Dilbilgisi Öğrenin Gramer - Almanca Dilbilgisi Öğrenin

TÜM DÜZEYLERE UYGUN ALMANCA ÖĞRENME UYGULAMASI

Grammatisch, herhangi bir seviyenin katılabilmesi için bir sınava girmenizi gerektirmez ve öğrencilerin sadece istedikleri herhangi bir konuyu seçmeleri ve öğrenmeye başlamaları yeterlidir. Bu uygulama, A1’den A2’ye kadar olan tüm temel alıştırmalara sahiptir, böylece hiçbir şey bilmeyenler öğrenebilir; ileri düzey egzersizler, daha ileri düzeydeki kişilerin de uygulaması içindir.

Uygulamanın süslü veya karmaşık olması gerekmez; basit arayüzü, bu uygulamayı herkese yaklaştıran şeydir; kullanım kolaylığı özelliği, herkesin kendini rahat hissetmesini sağlar. Yeni veya Almanca bilen, her seviyeye uygun bir uygulama, öğrenmeye katılabilir. Ek olarak, uygulama, öğrencilerin aynı anda hem çalışıp hem de pratik yapabilmeleri için büyük bir belge sistemine sahiptir. Almanca öğrenmek isteyen herkesin telefonunda olması gereken bir uygulamadır.

Gramer - Almanca Dilbilgisi Öğrenin Gramer - Almanca Dilbilgisi Öğrenin

ANA ÖZELLİKLER

  • Almanca öğrenirken herkesin rahat ve baskısız hissetmesini sağlayan basit, samimi bir arayüze sahiptir.
  • Ayrıca, öğrenciler her zaman, her yerde kullanabilirler; İnternetiniz olmasa bile, yine de kullanabilirsiniz.
  • Uygulamanın muazzam bir teori ve alıştırma sistemi vardır, böylece öğrenciler bu teoriyi hem öğrenip hem de pratiğe uygulayabilirler.
  • Basitten ileri seviyeye kadar her seviyeye uygun, Almanca’yı yeni öğrenmeye başlayanlar için uygun dersler ve alıştırmalar
  • Uygulama sizi seviyenizi test etmeye zorlamaz; öğrencilerin sadece öğrenmek istedikleri konuyu seçmeleri ve öğrenmek için zaman ayırmaları gerekir.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Grammatisch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir