Graffiti Smash
Graffiti Smash

Graffiti Smash v3.16.7 APK indir (Hasar/Savunma Çarpanı) 2022

Graffiti Smash, oyuncuların avcı karakterleri kontrol edeceği ve oyundaki güçlü düşmanların üstesinden geleceği bir oyundur. Güçlü saldırılar çizecek ve sahada boya bırakacaksınız. Aynı zamanda yapabileceğiniz boya seviyesi ile gücünüz artacak ve dah

Android Android Aksiyon
4 ( 773 puan )
Fiyat: $0
İsim Graffiti Smash
Yapımcı Boltrend Games
Tür Aksiyon
Boyut 70M
Versiyon 3.16.7
MOD Hasar/Savunma Çarpanı
Orjinal Google Play
Graffiti Smash is the most famous version in the Graffiti Smash series of publisher Boltrend Games
Mod Version 3.16.7
Total installs 10,000+
  • Menü Modu
  • Dmg Çoklu
  • Savunma Çoklu

Graffiti Smash, oyuncuların avcı karakterleri kontrol edeceği ve oyundaki güçlü düşmanların üstesinden geleceği bir oyundur. Güçlü saldırılar çizecek ve sahada boya bırakacaksınız. Aynı zamanda yapabileceğiniz boya seviyesi ile gücünüz artacak ve daha özel saldırılar başlatabileceksiniz. Ayrıca gacha banner’ları da dönmeniz için sizleri bekliyor.

Grafiti Parçası

GÜÇLÜ SAVAŞLARDA AVCILARA KATILIN

Graffiti Smash’ta oyuncular ve Avcılar, güçlerini artırmak ve önlerinde beliren canavarları yok etmek için sahaya boya çizgileri çizebilir. Saldırıları diğer karakterlerle birleştirip düşmanları hızlı bir şekilde yenebilmeniz için saldırıların yönünü hesaplayacaksınız. Aynı zamanda, bu oyunun oynanışı basittir çünkü bu karakterler için doğru stratejiye göre saldırı yönünü çizen siz olacaksınız.

Grafiti Parçası

Sahada karakterlerin chibi görüntülerini göreceksiniz ve bir ok görünmesi için onlara dokunup sürüklemeniz gerekiyor. Bu ok, rakibe vurma isteğinize göre ayarlanacaktır. Aynı zamanda duvara çarpan her karakter bir top gibi geri dönecek ve hala hareket edebilecekken saldırılarına devam edecek. Bu nedenle, bu karakterlerin becerilerinden en iyi şekilde yararlanmanın birçok yaratıcı yolunu düşüneceksiniz.

TAKIM ARKADAŞLARININ KOORDİNASYONUYLA DÜŞMANI YENME

Graffiti Smash’ta oyuncular 4 kişilik bir kadro bulacaklar; Oyunda birçok farklı zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacak üç karakteriniz ve bir yardımcı karakter olacak. Aynı zamanda her karakter sahada hareket ettiğinde boya bırakacak ve bu boyanın birçok farklı etkisi oluyor. Bunlardan biri, oyun alanınız boya ile kaplandığında verebileceğiniz hasarın iki katıdır. Aynı zamanda, saldırıda görmezden gelemeyeceğiniz birçok heyecan verici mekanizma olacak.

Grafiti Parçası

Bu oyundaki karakterlerde ortaya çıkan ilginç bir nokta da Bağlantı becerisidir. Bu becerinin özelliği, takımdaki bir karakter başka bir karaktere saldırıp dokunduğunda, dokunulan kişinin sırası olmasa bile saldırıyı tetikleyebilmesidir. Aynı zamanda her karakterin her turdan sonra şarj edilebilen ve güçlü bir saldırıya neden olacak özel bir yeteneği vardır. Alan avcı boyası ile kaplandığında daha da güçlenir.

Karakterlerden gelen saldırıların yanı sıra Graffiti’ye de sahipsiniz ve her dönüşte benzersiz bir dönüşle onu çağırabileceksiniz. Saldırı sırasında, Grafiti siz dokunana kadar giderek daha belirgin hale gelir ve ayrıca düşmana ciddi hasar verir.

Grafiti Parçası

GACHA BANNERLERİNDEN GÜÇLÜ KARAKTERLERİ ÇAĞRILAYIN

Graffiti Smash’taki her karakter, ayrıntılarını okurken bulabileceğiniz farklı bilgilere sahiptir. Bu yüzden güçlü bir ekip oluşturmak mümkün olabilir, ancak onları gacha banner’ı aracılığıyla çağırmanız gerekeceğinden çok fazla kaynak gerektirecektir. Aynı zamanda, her saldırıda silah sanatı yapmak ve yeni bir seviyeye ulaşırken güçlerini artırmak için bu karakterleri silahlarla donatmanız da gerekiyor.

Grafiti Parçası

Farklı güçlere sahip avcılar, aşağıdakiler gibi birçok unsuru deneyimlemenizi bekliyor:

– Avcılar ve canavarlar arasındaki savaşlar, kontrol ettiğiniz karakterin güçlü saldırılar yapması gibi oyuncuları cezbeder.
– Bu oyunun savaş sistemi tamamen çeşitlidir ve farklı durumlarda ve etkileşim yollarında kullanılır.
– Güçlü becerilerin belirli bir süre boyunca şarj edilmesi ve dikkatli kullanılması gerekir.
– Yapılan her saldırı sahada boya bırakır ve alan tamamen kaplanırsa karakterin gücü artar.
– Karakter afişleri, etkileyici becerilere sahip karakterleri toplayabildikleri ve güçlü bir ekip oluşturabildikleri için oyuncuları tamamen büyüler.


İndir (70M)

Artık indirmeye hazırsınız Graffiti Smash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBoltrend Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir