Gradient
Gradient

Gradient v2.7.44 APK MOD (Pro/Premium Kilitsiz) indir 2022


Birçok araca sahip etkileyici bir fotoğraf düzenleyiciye Gradient APK adı verilir ve size düzenleme işlevlerinin yanı sıra daha heyecan verici şeyler de sunar. Kullanıcılar, fotoğraflara yeni görünümler getiren filtreler veya görevler bulabilir. Aynı

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 820 puan )
Fiyat: $0
İsim Gradient
Yapımcı TICKET TO THE MOON
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 100MB
Versiyon 2.7.44
MOD Pro/Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Gradient is the most famous version in the Gradient series of publisher
Mod Version 2.7.44
 • Premium / Ücretli abonelik kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Manifest ve APK kök yolu temizlendi;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;


İndir (100MB)

Birçok araca sahip etkileyici bir fotoğraf düzenleyiciye Gradient APK adı verilir ve size düzenleme işlevlerinin yanı sıra daha heyecan verici şeyler de sunar. Kullanıcılar, fotoğraflara yeni görünümler getiren filtreler veya görevler bulabilir. Aynı zamanda, bu uygulamanın AI teknolojisi ve kullandığınız görüntülerin analizi ile getirdiği eğlence fonksiyonlarını da kesinlikle kaçırmayacaksınız.

ETKİLEYİCİ FOTOĞRAF EDİTÖRÜ DENEYİMİ

Kullanıcılar, Gradient’in sahip olduğu birçok heyecan verici işlevle fotoğraf düzenleme süreçlerinde eğlenceyi yaşayacaklar. Uygulamayla ilk karşılaştığınızda tamamen erişilebilir bir arayüze sahip olacaksınız. Bu nedenle, kullanıcıların burada yer alan işlevleri keşfetme konusunda kendilerini rahat ve istekli hissetmelerine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, fotoğrafınızın içindeki öğelerin düzenlenmesini optimize etmenize yardımcı olan uygulamanın heyecan verici ve benzersiz işlevleri olacaktır.

Bir resim düzenleme uygulamasına giderken göz ardı edilemeyecek ilk unsur renk düzeltme ve yeni özellikler getiren filtrelerdir. İhtiyacınız olan görseli ekledikten sonra, görselinizin renklerinin daha uyumlu hale gelmesine yardımcı olmak için farklı renk öğeleri seçerek zaman geçireceksiniz. Aynı zamanda, her filtrenin farklı bir renk tonuna sahip olduğu ve seçim yapmakta tereddüt edeceğiniz durumlarda kendinize ait bir filtreye sahip olmak kötü bir seçenek değildir.

Yukarıdaki faktörlerin yanı sıra herkesin fark edeceği bir diğer faktör, uygulamanın bazı yüz bölgelerinin oranlarına müdahale etmesidir. Bir fotoğraf çekip uygulamayla düzenlediğinizde, uygulama fotoğrafı AI ile tarar ve her bir yüzünüzü bulabilir. Senin işin, fotoğraftaki karakterin yıldızlara benzer şekilde daha etkileyici olmasına yardımcı olacak yüzün, dudakların ve diğer birçok faktörün boyutunu seçmek.

FOTOĞRAFLARINIZA ETKİLEYİCİ TİPOGRAFİ EKLEYİN

Yukarıdaki faktörlerin yanı sıra, fotoğraf düzenleme işlevlerini sıklıkla kullanan biriyseniz, kısa cümleler veya çıkartmalar eklemek göz ardı edemeyeceğiniz bir işlevdir. Özellikle Gradient, görsele istediğiniz herhangi bir içeriği ekleyebildiğinizde bu ihtiyacı karşılayabilir. Aynı zamanda, birçok stile sahip çıkartmalar fotoğrafı daha eğlenceli hale getirecek, ancak aynı zamanda resim üzerinde belirli bir etkisi var, bu yüzden onları dikkatli kullanın.

EĞLENCE İÇİN HEYECAN VERİCİ DENEYİM MODLARI

AI teknolojisini kullanan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır, bu nedenle bu uygulamayı deneyimlerken diğer birçok işlevi bulabilirsiniz. Bunlardan biri göz ardı edilemez; hangi ünlülere benzediğinizi belirleyen kişidir. Herkesin bir ünlüyle aynı şansa sahip olabileceği ve sonucun sizi çok güldüreceğinden emin olabilirsiniz ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca yüzünüzün oranları da size yardımcı olacak bazı bilgiler verir.

DÜZENLEME ARAÇLARI İLE YENİ BİR DÜNYAYA GİRİN

Yukarıdaki faktörlerin tümü size gerçek dünyadaki güzelliği verir, ancak güzelliğinizi filmlerde gördüğünüz bir fantezi dünyasında düşündünüz. Bir elf veya bir çizgi film karakteri olarak farklı stiller ile görüntülerinizi bulacağınız ve deneyimleyeceğiniz için her şey Gradient’in AI Orcs stiliyle yapılır. Uygulamanın etkileyici düzenleme işlevlerinin yanı sıra sizler için de etkili bir eğlence aracı olduğu söylenebilir.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Gradient ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir