Gradient
Gradient

Gradient v2.9.20 APK (Premium Kilitsiz) indir

Gradient MOD APK, kullanıcılara çeşitli nedenlerle veya makyaj eğitimi için daha önce hiç sahip olmadıkları başka bir güzelliği oluşturmak için portre fotoğraflarını düzenlemenin sınırsız olanaklarını gösterecek.Gradient MOD APK hakkındaGradient MOD

, Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 812 puan )
Fiyat: $0
İsim Gradient
Yapımcı Inc. TICKET TO THE MOON
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 103.95 M
Versiyon 2.9.20
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Gradient is the most famous version in the Gradient series of publisher Inc., TICKET TO THE MOON
Mod Version 2.9.20

Gradient MOD APK, kullanıcılara çeşitli nedenlerle veya makyaj eğitimi için daha önce hiç sahip olmadıkları başka bir güzelliği oluşturmak için portre fotoğraflarını düzenlemenin sınırsız olanaklarını gösterecek.

Gradient MOD APK hakkında

Gradient MOD APK, modern kaynaklarla kendilerini güzelleştirirken kullanıcıları sonsuz hayal gücüne kaptırmak için yepyeni bir seçkin portre editörüdür. Başvuru formu ayrıca öncelikle sanal makyaj veya ünlü veya tanınmış stiller ile yüz değişikliğine odaklanarak, kullanıcıların yepyeni güzellikler yaratmasını sağlar. Kullanıcılar sürekli olarak keşfettikçe birçok özel özellik kademeli olarak artacak ve yepyeni portre düzenleme deneyimlerini garanti edecektir.

HER ÖZELLİKLE SORUNSUZ İLİŞKİ İÇİN OLAĞANÜSTÜ YAZILIM

Gradient‘in programı, tüketici deneyimine önemli bir katkı sağlama eğilimindedir ve aynı zamanda, kaynaklar arasında sürekli geçiş yaparken herhangi bir portreyi daha zahmetsizce rötuşlamalarına yardımcı olur. Kullanıcılar ayrıca bireysel önemli araç tasarımlarını kişiselleştirebilir, böylece gerçek zamanlı olarak çalışırken çok fazla esneklik sağlar. Dahası, arayüzle ilgili çeşitli araçlar çok sayıda varyant sunar, ancak her şey herkesin tartışması veya üretkenliği için yepyeni fırsatlar açmak için güzel bir şekilde düzenlenmiştir.

Download Gradient MOD APK Gradient MOD APK Download

BÜYÜK FİLTRE SEÇENEKLERİYLE YÜZÜ GÜZELLEŞTİRİN

İnsanlar uygulamayı ilk ziyaret ettiklerinde ne yapacaklarını şaşırmış olabilirler ancak herkesin kendini güzelleştirmesi için temel ilkeleri ortaya koyacaktır. Filtreler veya güzelleştirme temaları tipik çağdaştır ve kullanıcının portresinde sayısız katman veya önceden düzenlenmiş seçenekleri kullanmak için yepyeni nesil yapay zekalar kullanır. Her şeyin sonuçları gerçek zamanlı olarak kullanılır ve insanlar sistemin entegre çoklu araçları aracılığıyla bazı ayrıntıları elle değiştirebilir.

BÜYÜLEYİCİ SONUÇLAR İÇİN GÜZELLİK SONUÇLARINI KULLANIN

Güzellik efektleri, Gradient‘in diğer çeşitli güzellik özelliklerinin yanı sıra daha fazla yüzleşmek için kullanıcılara gerçekten sunmak istediği mükemmel iyileştirmelerdir. Bu sonuçlar genellikle portre ile ilgili belirli noktalara odaklanır veya bunları gizler, ancak kullanıcılar, iyi kullanıldığında bir yüzü daha da belirgin hale getirebilir. Sonuç kitaplığı düzenli olarak yeni şeylerle güncellenir, ancak insanlar ortak etkileri düzenli olarak kullanabilir veya her küçük şeyi kendi özel tercihlerine göre düzenleyebilir.

ÇEŞİTLİ SEÇENEKLERLE YÜZÜ KARİKATÜR STİLLERİNE DÖNÜŞTÜRÜN

İnsanlar alışılmış güzellik süreçlerinden sıkıldıysa çizgi film gibi olağanüstü tasarımlarla onların güzelliğini fark etmek eğlenceli olacaktır. Uygulama, orijinal portreleri özel özelliklere sahip sevimli çizgi film karakterlerine dönüştürmek için özel filtreler sunacak. Üst düzey yapay zekaların son derece uyarlanabilir olması sayesinde, oyuncular animasyonlu evrenlerde kendi başlarına bilmek istiyorlarsa, çok sayıda özelleştirme veya stil de ilginç seçenekler olabilir.

Gradient MOD APK for Android Gradient MOD APK

GELECEKTE YAŞLANIRKEN KENDİNİZİ TANIYIN

Gradient, animasyon gibi çekici türlere sahip formlar üretmenin yanı sıra, kullanıcıların yaşlandıkça kendilerini daha iyi anlamalarına ve tasvir etmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca, AI aracılığıyla, kullanıcının yüzündeki kasları ayarlayabilir ve belirli bir süre boyunca istenen sonuçları gösterebilirler. İşin garibi, erkekler ve kadınlar, bir grup stilini takip etmek yerine farklı yıllarda kendi saç stillerini, gülümsemelerini dönüştürebilir ve daha fazlasını favori stiller oluşturabilirler.

RENK FİLTRESİNİ ÖZELLEŞTİR, aksi takdirde ÖZEL EFEKTLER

Çoğu durumda araç koleksiyonundaki ek filtreler, insanlar belirli resimlerinin genel rengini değiştirmek isterse en az kullanılan işlevler olarak görülür. Kullanışlı olan şey, bir kişinin bir fotoğraftaki her küçük ayrıntıyı kişiselleştirmesine olanak tanıyan ve oldukça ilgi çekici sayısız sonuca neden olan önemli kişiselleştirme olabilir. Bu arada, kişi atmosferi değiştirmek veya birincil hedef için vurgular oluşturmak istiyorsa, ek etkiler veya içerik de yardımcı olabilir.

Gradient, birçok gelişmiş iyileştirme veya özelleştirmeyle diğer herkese güzelliklerini değiştirmek için en iyi kullanıcı deneyimini sağlamayı garanti eder. Her şeyden önce, AI’ların yardımları, kişisel tüketici deneyimine en büyük katkıyı sağlayacak ve kullanıcıların kendi muhteşem otoportrelerini rötuşlarken muhtemelen en çok güvendikleri şey olacak. Ayrıca, herkes AI ile her küçük şeyi yapabilir, örneğin kendi yüzünü karikatürize etmek, yaşlanmak ve komik sonuçlarla cinsiyeti değiştirmek.

ANAHTAR NİTELİKLER

  • İnsanların aynı anda birden çok işlevle etkileşim halindeyken genel çalışma performansını iyileştirmek için olağanüstü konuşma özelliğine sahip sezgisel ve devrim niteliğinde bir kullanıcı arabirimi.
  • Portreyi otomatik filtreler veya şablonlarla güzelleştirin ve sonuçları daha da istisnai bir geliştirme veya sanatsal düzenlemeler için sınırlayın.
  • Muazzam güzellik efektleri ve filtreler, kullanıcıların birincil hedefini karşılar veya güzelleştirmeden sonra portreyi büyük ölçüde etkileyen belirtilen sonuçlara ulaşır.
  • İnsanların ötesinde çeşitli evrenlerde veya insansı tiplerde yaratıldığında kullanıcıların elde ettiği tatlılık hakkında daha fazla bilgi edinmek için portreyi karikatürize etmek.
  • Her küçük şeyi gerçek zamanlı olarak düzenleyebilen ve ayrıca insanların gülümsemelerini veya saç stillerini değiştirmelerine olanak tanıyan olağanüstü yapay zeka aracılığıyla portrenin yaşını değiştirin.


İndir (103.95 M)

Artık indirmeye hazırsınız Gradient ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInc., TICKET TO THE MOON

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir