GoTube
GoTube

GoTube – Block All Ads v3.2.60.007 APK (En Son) indir 2022

GoTube, ücretsiz içerik ve reklamsız olağanüstü izleme deneyimleri için YouTube'un veritabanını kullanırken reklam engelleme konusunda uzmanlaşmış olağanüstü özelliklere sahip mükemmel bir video platformudur.

Android Android Araçlar
4 ( 911 puan )
Fiyat: $0
İsim GoTube
Yapımcı GoTube Studio
Tür Araçlar
Boyut 13MB
Versiyon 3.2.60.007
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
GoTube is the most famous version in the GoTube series of publisher GoTube Studio
Mod Version 3.2.60.007
Total installs 500,000+

GoTube, YouTube’un veritabanına ait olsa bile, kullanıcıların herhangi bir videoyu özgürce keşfetmesi veya izlemesi için etkili ve gelişmiş reklam engelleme özelliklerine sahip üstün bir uygulamadır. Elbette reklamları engellemenin yanı sıra, kullanıcıların aynı anda birden fazla videoyu kontrol etmeleri veya oynatmaları için birçok gelişmiş özelliği de beraberinde getiriyor. Özelleştirilmesi incelikli ve derinlemesinedir ve en rahat kullanıcı deneyimi için reklamları engellemenin yanı sıra daha fazla fayda vaat eder.

GoTube – Tüm Reklamları Engelle

EN İYİ DENEYİM İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ VE YENİLİKÇİ BİR UI

GoTube’un ilk avantajı, kullanıcıların ister öne çıkan videolar ister kişisel ilgi alanları olsun, uygulamadaki her şeyi özgürce keşfetmeleri için gelişmiş ve esnek bir arayüzdür. Ana sayfada küresel olarak en yeni videolar olacak ve kullanıcılardan uzun vadeli etkileşim için birçok ayrı kategoride düzgün bir şekilde düzenlenmişler. Bireysel deneyime bağlı olarak, insanlar çok çeşitli içeriğin keyfini çıkarırken görünümü ve hissi özgürce özelleştirebilir ve harika şeyler keşfedebilir.

ÖZEL FİLTRE ARAÇLARI İLE YENİ İÇERİK KEŞFEDİN

Sistemdeki yerleşik filtre, kullanıcıların herhangi bir içeriği bulmasına veya arama kapsamını belirli videolarla sınırlandırmasına yardımcı olma konusunda üstün ve karmaşıktır. Uygulama, YouTube’un verileriyle paylaştığından, tüm anahtar kelimeler veya arama sonuçları aynıdır, ancak uygulama, kullanıcıların video, diğer kullanıcılar ve daha fazlası için aramalara öncelik vermesine olanak tanır. Kısacası, bu sefer yerleşik filtre daha üstün ve kullanıcıların arama sonuçlarını değiştirmesi için birçok özelleştirme var.

GoTube – Tüm Reklamları Engelle

YENİLİKÇİ GÖREVLİ VE ESNEK VİDEOLARI İZLEYİN

GoTube aracılığıyla, ister arayüz dışından isterse açılır bir biçimde oynatılsın ses çalma özelliğini entegre ettiği için video izlemek artık daha basit ve daha rahat. Bunlar, insanların görsellere veya benzerlerine ihtiyaç duymadan müzik veya başka bir şey dinlerken sevdiği ve tam olarak yararlandığı özelliklerdir. Elbette, kullanıcılar pencere görünümünü özelleştirebilir ve aynı anda birden fazla videoyu kesintisiz olarak izleyerek daha fazla bilgi veya içerik almalarını sağlayabilir.

KONFORLU BİR DENEYİM İÇİN GELİŞMİŞ BİR REKLAM ENGELLEYİCİ

Uygulamadan en uygun şey, videoları kesintisiz olarak izlemek için üstün reklam engelleme yeteneğidir. Tabii ki, tüm kullanıcı takip yazılımlarını otomatik olarak kaldırır ve her videoya birer birer 2-3 eklemek yerine video izlerken herhangi bir reklam çıkmaz. Aynı zamanda, kullanıcıların reklam engelleyiciyi kişiselleştirmeleri ve eksiksiz ve reklamsız bir kullanıcı deneyimi sağlamaları için birçok ilginç uzantıya sahiptir.

GoTube – Tüm Reklamları Engelle

HER YERDE KOLAYCA İZLEMEK İÇİN OYNATMA LİSTESİNİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Kullanıcılar, diğerlerini sıralama veya takip etme dahil olmak üzere birkaç basit etkileşim yoluyla GoTube’daki tüm çalma listelerini doğrudan kişiselleştirebilir. Bireyselliğe bağlı olarak, kullanıcının kitaplığı daha esnek olacak ve hatta tüm verileri senkronize etmek için kişisel bir hesapta oturum açabilecekler. Bu işlev sayesinde, video önerisinde yer alan tüm sistem, insanların belirli konulardaki veya türlerdeki zevklerini tatmin etmek için önemli ölçüde değişecektir.

MUTLAK GÜVENLİK İLE KOLAYCA HER ÖZELLİKLE ETKİLEŞİM

Uygulama, YouTube ile aynı verileri paylaşsa da, tüm işlevselliği ve verileri hala güvende ve kullanıcılara birçok uzantı sunuyor. Bu, otomatik oynatmayı veya sistemle etkileşimlerindeki büyük değişiklikleri ve hatta bunun ötesindeki şeyleri özelleştirmeyi içerir. Uygulama ayrıca Shorts gibi ek yaratıcı içerikler veya orijinal uygulamaya benzer, ancak daha birçok yaratıcı uzantıya sahip kişisel kanalları yönetme içerir.

Kullanıcılar, en sevdikleri videoların keyfini çıkarırken videoları mutlak konforla ve kesintisiz olarak izlemek istiyorsa, GoTube mükemmel bir seçim olacaktır. Otomatik oynatma modu ile arka planda müzik dinlemek için de uygundur ve hatta açılır pencereler aracılığıyla aynı anda birden fazla video izlemelerine olanak tanır. Her şeyden önce, sistemle birlikte gelen özelleştirmeler yenilikçidir ve orijinal uygulamaya kıyasla kullanıcıların özgürce keşfetmesi ve deneyimlemesi için birçok üstün noktaya sahiptir.

GoTube – Tüm Reklamları Engelle

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların ana sayfada herhangi bir videoyla kolayca etkileşime girmesi için olağanüstü özelliklerle entegre modern ve orijinal bir arayüz.
  • Sistemde yerleşik olarak bulunan olağanüstü bir reklam engelleyici, herhangi bir rahatsızlık olmadan mutlak bir izleme deneyimini garanti eder.
  • Otomatik oynatma ile arka planda müzik videoları dinleyin veya geniş özelleştirmelerle dolu açılır kayan pencerelerde birden fazla video izleyin.
  • Kullanıcılara kendi zevklerine uygun mükemmel ve yüksek kaliteli videolar sunmak için kapsamlı ve sezgisel bir video filtresi aracılığıyla yeni içeriği keşfedin.
  • Kişisel hesaplarla giriş yapın ve orijinal uygulamaya kıyasla ekstra özelliklerle çalma listelerini, kanalları ve daha fazlasını yönetmeye başlayın.


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız GoTube ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir