Google Translate
Google Translate

Google Translate v6.49.0 APK indir (En Son Sürüm) 2022

Günümüz yaşamında, bilgi teknolojisi güçlü bir şekilde ve her yerde hazır ve nazır bir şekilde gelişmektedir; Google Çeviri, kullanıcıların insanlarla kolayca iletişim kurmasına yardımcı olmak için ortaya çıktı. Bu, birçok farklı dilden kullanıcı içi

Android Android Araçlar
4 ( 808 puan )
Fiyat: $0
İsim Google Translate
Yapımcı Google LLC
Tür Araçlar
Boyut 30M
Versiyon 6.49.0
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Google Translate is the most famous version in the Google Translate series of publisher Google LLC
Mod Version 6.49.0
Total installs 1,000,000,000+

Diğer birçok sözlük uygulamasının görünümüne rağmen, Google Çeviri her zaman insanların çevrimiçi sözlükleri ararken ilk düşündükleri şeydir. Bu uygulama için, kullanıcılar bilmeleri gereken herhangi bir kelimeyi çevirebilir ve bulabilirler. Ayrıca, birçok etkili özellikle entegre olarak, kullanıcılar her kelimenin anlamını ve telaffuzunu kolayca bilebilirler.

Google Çeviri Google Çeviri

ÜCRETSİZ ONLINE ÇEVİRİ ARACI

Sözlük uygulamalarından biri olan Google Çeviri, birçok kullanıcıdan çok sayıda olumlu geri dönüş almıştır. Uygulamanın sadeliği nedeniyle birçok kullanıcının sevdiği söylenebilir. Bu uygulama, deyimlerin anlamını aradığınız her şeyi kapsar. Bunun da ötesinde, uygulama, kullanıcıların dünyanın her yerindeki yerli insanlarla iletişim kurmasına da olanak tanır.

İnsanların birbirine yakınlaşmasına yardımcı olmak için büyük bir köprü gibi olduğu söylenebilir. Ayrıca uygulama, kullanıcıların her zaman çevrimiçi ve çevrimdışı çeviri yapmalarını her zaman destekler. Uygulama sadece yabancı dil öğrenenler için değil, herkes bu derleyicinin faydasını anlayabilir.

ÇEŞİTLİ FORMATLARDA BELGELERİ ÇEVİRİN

Özünde, bu çeviri uygulaması, kullanıcıların farklı türdeki belgeleri çeşitli biçimlerde çevirmesine olanak tanır. Sürekli olarak çok fazla karakter içeren bir metin yazmak zorunda kalmak yerine, onu kopyalayıp çevrilecek çerçeveye yapıştırabilirsiniz. Ya da belki kullanıcı görüntü belgesi çeviri işlevini kullanır. Google Translate’in kullanıcılara birçok olumlu avantaj getirdiği söylenebilir.

Resimlerle otomatik çeviri için, kullanıcıların çevrilecek tüm paragrafı yazarak çok fazla zaman harcamasına gerek yoktur. Orada durmadan, kullanım sürecinde, kullanıcı çevirdiğiniz her şeyi gözden geçirebilir ve o kelimeyi arama geçmişi bölümünde arayabilir. Bu nedenle, unutursanız, yine de hızlı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

Google Çeviri Google Çeviri

DİLİ OTOMATİK OLARAK ALGILAYIN VE KULLANICI DESTEĞİ ALIN

Google Çeviri, diğer çeviri uygulamalarından farklı olarak aradığınız dilleri tespit edip otomatik olarak tercüme etmenizi sağlar. Uygulama, kullanmanız ve çalışmanız için her zaman en hızlı ve en doğru çeviriyi sağlar. Ayrıca, yanlış arama terimi giren kullanıcılar için önerileri de otomatik olarak görüntüler.

Ancak uygulama, kullanıcıların çok uzun olmayan metinleri kullanmasını önerir, çünkü çok uzun metin derleme sürecini daha uzun sürebilir. Aslında, uygulama kullanıcılara yalnızca maksimum yaklaşık 40.000 karakter izin verir ve kullanıcı bunu çok uzun süre kullanırsa uygulama bir uyarı görüntüler.

DESTEK SES BELGESİ TERCÜME

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra Google Çeviri, kullanıcıların tüm belgelerin sesli çevirisini kullanmasını da destekler. Çeviri ve sesli arama işlemlerinin kullanıcılara daha fazla zaman kazandıracağı bir gerçektir. Ayrıca, sonuçlar çıktığında kelimeyi daha verimli ve doğru bir şekilde okumanıza yardımcı olmak için telaffuz işlevini de görüntüler. Ayrıca, kullanıcılar bir yabancı dil öğrenmek ve o kelimenin doğru telaffuzunu kontrol etmek için bu işlevden de yararlanabilirler.

İNSANLARIN İLETİŞİMİNİ KOLAYLAŞTIRIN

Yeni bir yabancı dil öğrenmenin hiç bu kadar kolay olmadığı söylenebilir; kullanıcılar, okumayı ve anlamını bilmedikleri herhangi bir kelime dağarcığına kapsamlı bir şekilde bakabilirler. Öncelikle kullanıcılara daha iyi kavramanız için eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimeler de sunar. Gerçekten, seyahatiniz sırasında uygulamayı kullanmak dil engeli korkusu olmadan son derece uygundur.

Yukarıda bahsedilen özellikler sayesinde, bu ücretsiz sözlük arama uygulamasının her kullanıcının kullanması için faydalı ve erişilebilir olduğunu kanıtlamak yeterlidir. Kullanıcılar, kelimeleri mümkün olduğunca çabuk arayıp çevirebilmek için cihazlarına yükleme yapmalıdır.

Google Çeviri Google Çeviri

ANA ÖZELLİKLER

  • Ücretsiz çevrimiçi sözlük arama uygulaması, kullanıcıların bilmedikleri cümleleri özgürce çevirmeleri için dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • İngilizce – Vietnamca, Vietnamca – İngilizce belgeleri ve dünya çapında birçok farklı dili olağanüstü hızlı, verimli ve aşırı doğrulukla çevirmeyi destekler.
  • Kullanıcıların daha fazla bilgiyi anlamalarına yardımcı olmak için desteklenen herhangi bir dil kombinasyonunda paragrafların, büyük belgelerin, cümle cümle ve web sayfalarının otomatik olarak çevrilmesine izin verir.
  • Belge çeviri süreci hızlıdır ve farklı dosyaların belge çevirisini, sesli çeviriyi ve her görüntüde metin çevirisini destekleyerek çeşitli biçimler kullanır.
  • Basit, kullanıcı dostu bir arayüz, sözlük arama sürecini verimli bir şekilde uygular ve kullanıcıları dünya çapında 100’den fazla farklı dili tercüme etme ve okuma konusunda destekler.


İndir (30M)

Artık indirmeye hazırsınız Google Translate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGoogle LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir