Golf Battle
Golf Battle

Golf Battle v1.25.0 APK + MOD (Otomatik olarak deliğe vur) indir 2022

Golf Battle, yüzlerce etkileyici varyasyonla zengin, yenilikçi ve dinamik bir oyun sunduğu için golf tutkunları için harika bir fırsat ve oyun alanı. Aynı zamanda, golf oyununun özünü herkese getirmek için en iyi ortamı yaratarak, oyuncuları birbirin

Android Android Spor
5 ( 974 puan )
Fiyat: $0
İsim Golf Battle
Yapımcı Miniclip com
Tür Spor
Boyut 47M
Versiyon 1.25.0
MOD Otomatik olarak deliğe vur
Orjinal Google Play
Golf Battle is the most famous version in the Golf Battle series of publisher Miniclip com
Mod Version 1.25.0
Total installs 50,000,000+
 • 1. Otomatik Erişim Deliğine Özel Çekim Miktarı  // x1 – x10 Kaydırıcı. Seçilen sayıda denemeden sonra atış yaptığınızda topunuz otomatik olarak Hole'a ulaşacaktır.
 • – Kaydırıcı Değeri 0 = KAPALI
 • – Kaydırıcı Değeri 1 = Bir Arada Otomatik Delik (Bunu yapmaktan kaçının, bu bir ban ile sonuçlanabilir)
 • – Kaydırıcı Değerleri 2-10 çok daha güvenlidir

Golf Battle, oynanışı geliştirmek ve oyuncuları arkadaşlarıyla eğlendirmek için golf maçlarından öğeler ve tanıdık içerikler kullanır. Aynı zamanda, insanların eğlenmek veya golfte yeni olasılıkların kilidini açmak için karmaşık seviyeler tasarlamak için bir araya geldiği bir golf tutkunları topluluğuna da sahiptir. Ayrıca, grafikler, oynanış, sistem ve daha fazlası gibi unsurların tümü, oyuncuların her şeyin tadını sonuna kadar çıkarması için samimi ve rahattır.

Golf Savaşı

GERÇEK ZAMANLI MUHTEŞEM GOLF OYUNU

Golfle ilgili etkinliklerin çoğu sıra tabanlıdır, ancak Golf Battle, gerçek zamanlı mekaniği sayesinde işleri daha karmaşık ve heyecan verici hale getirir. Ayrıca, herkesin deneyimini çeşitlendirmek için birçok ayrı oyun modu vardır ve her nazik ve eğlenceli golf oyununda rahatlamayı artırmaya yardımcı olur. Oyun ayrıca her golf sahasını hayata geçirmek için daha ilginç mekanikler veya içerikler uygulayarak her şeyi daha canlı ve akıcı hale getiriyor.

Her kursa katılan birçok oyuncu olacak ve her kişi daha fazla puan için kursu mümkün olan en az vuruşla tamamlamalıdır. Her kişinin zaferi, her oyunda biriken ve aynı zamanda her şeyi daha karmaşık ve heyecanlı hale getiren bir puanlama sistemi ile belirlenir. Hepsinden iyisi, her golf oyunu gerçek zamanlı veya sıra tabanlı olarak oynanır, böylece herkes her kursu keyifli bir şekilde birlikte rahatça tamamlayabilir.

Golf Savaşı

GENİŞ HARİTALARLA YARATICI OYUN MODLARI

Oyun modları, oyuncuların dijital golf için daha heyecan verici keşifler yapması için yaratıcı ve hassas bir şekilde geliştirilmiştir. Oyuncuyu mevcut ipuçları veya talimatlarla gezinmeye zorlamak yerine, yolculuk sırasında herhangi bir sınırı veya ipucu yoktur. Seçilen oyun modunun türüne bağlı olarak, ilerleme hızı, harita vb., herkesin çeşitli farklı, canlı atmosferlerin keyfini çıkarması için değişecektir.

Golf sahaları sofistike, yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır ve herkese heyecan verici keşifler sunmak için sağduyunun ötesine geçer. Mesafeleri gözle hesaplamak veya ölçmek ve ardından düz haritalarda karmaşık atışlar yapmak yerine, oyuncular golf topunu belirli bir yöne nişan alır ve sallar. Her şey topun algısına ve vuruş açısını ölçme yeteneğine bağlıdır, böylece beceriler yoluyla zaferi kısaltır.

Golf Savaşı

TOPLARINIZI VE KULÜPLERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Oyuncular her golf sahasını kazanmak istiyorlarsa, farklı şut türlerini oynamak için ayrı sopalara ihtiyaçları olacaktır. Sopaya bağlı olarak, topun mesafesi, gücü ve daha fazlası önemli ölçüde değişecek ve sahada daha rahat ve çevik bir şekilde kontrol etmelerine veya hareket etmelerine yardımcı olacaktır. Golf Battle’daki clubhead sistemi, Batı’dan Doğu’ya birçok farklı tasarımda bol ve çeşitlidir.

Oyun, kulüp başkanlarının türlerini değiştirmenin yanı sıra, her bir parkuru daha eğlenceli hale getirmek için top türleri hakkında daha fazla özelleştirme sunar. En iyi yanı, topların güzel şapkalar takabilmesi ve doğrudan etkileşim olduğunda onlara birçok benzersiz ve olağanüstü efekt verebilmesidir. Ayrıca, oyuncular dükkandan aldıkları günlük ödüllere dayalı olarak yeni şapkaların kilidini açarak onlara her şeyi kendi tarzlarına göre kişiselleştirmeleri için daha fazla koşul sunabilir.

Golf Savaşı

YENİLİKÇİ FAKTÖRLERLE HARİTA OLUŞTURUN

Özel haritalar, oyuncuların tasarlaması veya oluşturması için birçok yeni şey olduğunda Golf Battle’ın sahip olduğu harika içeriklerden biri olarak kabul edilir. Özel haritaların tasarımı tamamen rastgeledir ve herhangi bir kurala uyması gerekmez, bu nedenle oyuncular düz yerine karmaşık yolları özgürce oluşturabilir. Aynı zamanda 3B çevre öğesini de vurgular, bu nedenle oyuncu ortamın her işlevini veya yeteneğini etkin bir şekilde kullanmalıdır.

Oyuncular, bir vızıltı oluştururken toplulukta başkaları tarafından yapılan özel haritaları indirebilir veya keşfedebilir. İster resmi ister özel haritalar olsun, 1v1 veya grup oyunlarındaki zorluklar da dahil olmak üzere topluluktaki yerleşik içerik aracılığıyla herkes etkileşimde bulunabilir. Ayrıca oyuncular, LAN bağlantıları sayesinde çevrimdışı bir ortamda arkadaşlarıyla esnek bir şekilde oynayabilir.

Golf Savaşı

GERÇEKÇİ FİZİK VE ÇEVRE

Oyunun en göze çarpan özelliği, her detayıyla gerçekçi ve hayat dolu fizik sistemidir. Bu şeyler, her oyuncunun hareketlerini daha pürüzsüz ve daha akıcı hale getirir ve mükemmel çekimleri gerçekleştirmek için araziden veya ortamdan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar. Bu fiziksel sistemin muhteşemliği sayesinde, insanlar saf kaotik eğlence için problemler yaratabilir veya rakiplerinin yörüngelerini sabote edebilirler.

Golf Battle tamamen golf oyununun yenilikçi ve çığır açan unsurlarına odaklanmış, herkese çok sayıda içerik ve arkadaşlarla heyecan yaşatıyor. Ayrıca, birbirleriyle uğraşırken şiddetli ve çelişkili ortamlar yaratmasına rağmen, herkesin birlikte harika zaman geçirmesi için harika özel haritalara sahip daha fazla aktivite veya heyecan verici oyun alanları sunar.

 • Gerçek zamanlı olarak birden fazla oyuncuyla yaratıcı golf oyunu.
 • İster normal ister dereceli oyunlarda olsun, yoğun ama tatmin edici golf rekabeti.
 • Toplar veya kulüp için süslemek için çeşitli güzel şapkalar ve kulüp kafaları.
 • Yenilikçi tasarımlar ve geliştirme ile geniş golf sahaları.
 • Sürükleyici oyun için etkileşimli özelliklere sahip gerçekçi bir ortam.


İndir (47M)

Artık indirmeye hazırsınız Golf Battle ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMiniclip com

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir