Going Deeper!
Going Deeper!

Going Deeper! Colony Sim v0.4.5b MOD APK (Kilitsiz Sanbox) indir 2022


Daha Derine Gidiyoruz! : Colony Sim, fantezi ortamı düşünülerek tasarlanmış çevrimdışı bir inşaat ve yönetim oyunudur. Oyuncunun görevi, birçok farklı oyun modu ile kolonisini düşman saldırılarından korumaktır.

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 660 puan )
Fiyat: $0
İsim Going Deeper!
Yapımcı kreason
Tür Strateji Oyunları
Boyut 28MB
Versiyon 0.4.5b
MOD Kilidi Açılmış Sanbox
Orjinal Google Play
Going Deeper! is the most famous version in the Going Deeper! series of publisher kreason
Mod Version 0.4.5b
Total installs 50,000+

İndir (28MB)

Belki de strateji oyunu türü herkese tanıdık geliyor ama Going Deeper! : Colony Sim, benzersiz oynanışa sahip yeni çıkan bir oyundur. Çalışanlarınızı yöneterek koloninizi kuracak ve kaynak üreteceksiniz. Birçok farklı görev ve oyun modu ile oyun, size arazinizde birçok harika deneyim yaşatacak.

Daha Derine Gidiyoruz! : Koloni Sim

YENİ BİR ARAZİDE KAYNAKLARI KULLANMAK KOLAY MI?

Daha Derine İnerken! : Colony Sim, yüzey ve beş kat yer altı olmak üzere altı katmana sahiptir. Tüneller katmanları birbirine bağlar ve katmanlar ne kadar derine inerse, inşa etmeleri gereken kaynak o kadar fazla olur. Özellikle mağaralardaki kaynaklar çok daha zengin olacaktır. Ancak, daha fazla tehlikeyle karşı karşıya kalacaksınız.

Göreviniz, insanların yaşamlarına hizmet etmek için kaynakları kullanmaktır. Ayrıca düşmanla savaşmalı, maden bulmayı planlamalı ve insan kaynaklarını boşa harcamamak için buna göre tahsis etmelisiniz. Aynı zamanda, sahip olduğunuz varlık sayısını korumak için akıllı bir stratejiniz olmalıdır. Oyundaki ilk adımlar daha sonra sonucu belirleyecek, bu yüzden baştan pes etmemelisiniz.

Daha Derine Gidiyoruz! : Koloni Sim

ÇEŞİTLİ İŞÇİ KAYNAĞI

Oyunun başında, geniş arazilerde çalışan sadece beş madenciniz var. Bu sayı küçük gibi görünse de çalışmaya odaklanırsanız işçi sayısı giderek artacaktır. Ayrıca iş gücünü akıllıca dağıtmak hem insani hem de fiziksel gücü geliştirmenize yardımcı olacaktır. Her çalışanın farklı bir kişiliğe ve çalışma becerisine sahip olduğunu da hatırlamanız yardımcı olacaktır, bu nedenle doğru görevi doğru kişiye vermek çok önemlidir. Profesyonel bir zanaatkar olabilmeleri için her birey için ayrı ayrı geliştirebilirsiniz.

ASKERİ TÜM DÜŞMANLARLA KARŞILAMAK İÇİN HAZIRLANIN

Daha Derine Gidiyoruz! Colony Sim, birçok zengin kaynağı yerden hızla keşfetmenize olanak tanır. Ve elbette, istismar ettiğiniz kaynakları çalmak için gözetleyen hırsızlar olacak, bu yüzden korumak için insanları atamanız gerekiyor. Aynı zamanda, işçilere çalışabilmeleri ve düşmanla savaşabilmeleri için yiyecek ve su sağlamalısınız.

Daha Derine Gidiyoruz! : Koloni Sim

ANA ÖZELLİKLER

  • Kampanya, hayatta kalma ve sanal alan dahil olmak üzere çeşitli oyun modları.
  • Oyunun temel dayanağı, işçiliği ve inşa etme eylemidir.
  • Bol miktarda kaynak içeren güçlü bir koloni kurun.
  • Kaynakları yeni bölgelerde toplayın ve düşmanları ortadan kaldırın.
  • 2D görüntüler sevimli ve gerçekçi ve ses efektleri mizahi.


İndir (28MB)

Artık indirmeye hazırsınız Going Deeper! ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir