Goat VPN
Goat VPN

Goat VPN v3.3.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Keçi VPN, güvenliği ve doğruluğu nedeniyle günümüzün en sıcak aracıdır. Uygulama, haber güvenliği, kötü amaçlı kodların web sitesine saldırmasını önleme işlevine sahiptir ve bundan daha fazlası, bağlantı için bir destek koludur. Bu uygulama, kendi ca

Android Android Araçlar
4 ( 555 puan )
Fiyat: $0
İsim Goat VPN
Yapımcı Goat Tech Team
Tür Araçlar
Boyut 13M
Versiyon 3.3.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Goat VPN is the most famous version in the Goat VPN series of publisher Goat Tech Team
Mod Version 3.3.1
Total installs 5,000,000+

İndir (13M)

Keçi VPN, güvenliği ve doğruluğu nedeniyle günümüzün en sıcak aracıdır. Uygulama, haber güvenliği, kötü amaçlı kodların web sitesine saldırmasını önleme işlevine sahiptir ve bundan daha fazlası, bağlantı için bir destek koludur. Bu uygulama, kendi cazibesini yaratmak için uygulamanın performansını artıran özel bir özelliğe sahiptir. Uygulama her zaman kullanıcı geri bildirimi almak istiyor ve uygulama kalitesi giderek daha iyi hale geliyor.

SUNUCUYA HIZLI BAĞLANTI

Keçi VPN her zaman bağlantıya odaklanır ve asıl görev sunucuya başarılı bir şekilde bağlanmak olacaktır. Uygulama, süreyi kısaltmak için sunucular arasındaki bağlantı sürecini hızlandırarak her zaman fark yaratır. Bağlantı süresinin kısaltılması, özellikle zamana ihtiyaç duyan kullanıcılar üzerinde her zaman güçlü bir izlenim bırakmaktadır.

Keçi VPN - Ücretsiz VPN Proxy ve Sınırsız Güvenli VPN Keçi VPN - Ücretsiz VPN Proxy ve Sınırsız Güvenli VPN

SINIRSIZ KAPSAM

Bahsedilmesi gereken bir sonraki etkileyici nokta, Goat VPN’nin her zaman tüm sunuculara bağlanmamıza izin vermesidir. Tüm sunuculara sınırsız bağlantı, kullanıcıların bağlanmak için tüm sunucularla seçim yapabileceği anlamına gelir. Sınırsız bağlantı, daha fazla sunucuya bağlanmamıza ve yüksek çalışma verimliliği elde etmemize yardımcı olacaktır.

GÜVENLİ BAĞLANTILAR

Her kullanıcı, bağlantının kolayca dışarıya bilgi sızdıracağından korkar, ancak Goat VPN buna her zaman dikkatli bir şekilde dikkat eder. Uygulama, her sunucu için güvenli bir bağlantı sağlar ve herhangi bir belge ve dosyanın kolayca dışarıya sızmamasını sağlar. Bağlantı güvenliyse insanlar buna güvenir ve uygulama seçim oranı yüksektir.

Keçi VPN - Ücretsiz VPN Proxy ve Sınırsız Güvenli VPN Keçi VPN - Ücretsiz VPN Proxy ve Sınırsız Güvenli VPN Keçi VPN - Ücretsiz VPN Proxy ve Sınırsız Güvenli VPN

YÜKSEK GÜVENLİK

Tüm bağlantılar, kritik bilgi kaynaklarını korumak ve kullanıcıların Goat VPN’in güvenliğini görmelerine yardımcı olmak için en iyi şekilde güvence altına alınacaktır. Erişim şifresi içeren bir güvenlik sistemi vardır ve cihaz şifrenin veya hatta bir bağlantı şifresinin kilidini açar. Bu yoğun güvenlik çiti, hırsızların içeri girmesini önlemek için sağlam bir silah olacaktır.

TRAFİK EKONOMİSİ

Erişim, mümkün olduğunca kullanıcı dostu ve basit olacak şekilde şifrelenecektir. Tüm bağlantıların her amaç için hızlı bir şekilde gerçekleşmesine izin veren son teknoloji bir trafik erişim güvenlik sistemi mevcuttur – en keyifli bağlantı deneyimi için mükemmel erişim hızı.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız Goat VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir