Goat Simulator GoatZ
Goat Simulator GoatZ

Goat Simulator GoatZ v2.0.3 MOD APK + OBB (Tam Sürüm Kilitsiz) indir 2022


Keçi Simülatörü GoatZ, keçi evren simülasyonuna benzersiz bir ektir ve oyuncuların keşfetme isteği uyandıran tuhaf oynanışa sahip bir oyundur. Bu oyun, etrafınızdaki zombileri ve nesneleri yok etme görevi olan bir keçi ve zombi simülatörüdür. Her şey

Android Android Aksiyon
4 ( 578 puan )
Fiyat: $0
İsim Goat Simulator GoatZ
Yapımcı Coffee Stain Publishing
Tür Aksiyon
Boyut 317MB
Versiyon 2.0.3
MOD Tam Dolu
Orjinal Google Play
Goat Simulator GoatZ is the most famous version in the Goat Simulator GoatZ series of publisher Coffee Stain Publishing
Mod Version 2.0.3
Total installs 100,000+

İndir (317MB)

Keçi Simülatörü GoatZ, keçi evren simülasyonuna benzersiz bir ektir ve oyuncuların keşfetme isteği uyandıran tuhaf oynanışa sahip bir oyundur. Bu oyun, etrafınızdaki zombileri ve nesneleri yok etme görevi olan bir keçi ve zombi simülatörüdür. Her şeyi yok etmek ve kaotik bir şehir yaratmak için keçiyi kontrol edeceksiniz. Bu, özgün oynanışı nedeniyle ilginç bir oyundur. Özellikle oyun çok gerçekçi ve keskin simülasyonu ile çok harika grafiklere sahip. Şehirdeki her şeyi yok edebilmesi için keçiyi silahlar ve yeteneklerle donatın.

Keçi Simülatörü KeçiZ

SICAK ŞEHİR KOŞU OYUNU

Diğer sürümlerde insanlar olacak, ancak bu yeni üst düzey sürümde insanlar yerine korkutucu zombiler olacak. Bilinçsiz ölümsüzleri bulmak ve yok etmek için şehri dolaşmak için keçinizi kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda zombileri öldürmek için koşarken yoldaki her şeyi yok edin. Şehirde düzenlenmiş çok sayıda silah olacak. Onları görürseniz, alın ve etkilerinin ne olduğunu görmek için kullanın. Bu tür silahlarda, saldırırken büyük yıkım gücüne sahip olan ve zombilerin erimesine neden olan silahlar olacaktır.

Keçinizle her şeyi yapabilirsiniz çünkü Goat Simulator GoatZ’de bu mahalleye zarar vermenizi engelleyen bir kanun yok. Bu şehri bir karmaşaya çevirebilir ve her şeyi alt üst edebilirsiniz. Bu keçi, hareketlerinden durumuna kadar gerçek hayattaki keçiler gibi simüle edilmiştir. Örneğin, keçi bir kayaya veya herhangi bir şeye sert bir şekilde çarptığında sersemler veya yola düşer. Ancak bir süre sonra keçi yine uyanacak ve her zamanki gibi çalışacaktır.

Keçi Simülatörü KeçiZ

EKİPMAN İÇİN BİRÇOK SİLAH

Goat Simulator GoatZ’deki keçi, çirkin zombileri yok etmek için askeri ve koruyucu silahlarla donatılacak. Yukarıda bahsedildiği gibi, şehrin her yerine farklı silahlar dağılacak ve onu donatmak için onu bulmak ve almak için keçiyi kontrol etmeniz gerekiyor. Ancak, toksik şeyler içeren ve açtığınızda beklenmedik bir şekilde size saldırabilecek kutular veya dışkı torbaları gibi bazı garip şeyler vardır. Ölemeyeceksin, sadece birkaç saniyeliğine bayılacaksın, sonra uyanacaksın. Silahlar, saldırı başlatmak ve bu şehri harap bir dünyaya dönüştürmek için kullanabileceğiniz en etkili yıkım araçlarıdır.

Bunun yanında keçinizi de belirli aralıklarla besleyerek yaşamını sürdürmesi ve şehri yok etme yolculuğuna devam etmesi için yeterli enerjiye sahip olması için bakımını yapmalısınız. Keçiyi belirtilen süre içinde beslemezseniz, ölecek ve siz kaybedeceksiniz. Bu nedenle, oyunda tamamen ölümsüz olmak ve potansiyelinden yararlanmak için keçiyi doğru zamanda besleyin.

Keçi Simülatörü KeçiZ

OYUNDAKİ TEMEL ÖZELLİKLER

Oyunculara heyecan verici ve eğlenceli keşifler sunmak için Goat Simulator GoatZ daha benzersiz özellikler ekledi. Zorunlu işçilik sisteminde, bilinçsiz zombileri yok etmek için dünyadaki her şeyi üretebilirsiniz. Üstelik bu bir zombi öldürme oyunudur yani ölümsüzler şehrin her yerinde karşınıza çıkacak ve oyun sırasında onlarla her zaman yüzleşeceksiniz. Oyunun sağladığı büyük bir harita, bir şeyleri gözlemlemenizi ve bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Oyun ayrıca bir hayatta kalma modu içerir ve hayatta kalmalarına yardımcı olmak için keçiyi beslemenizi gerektirir. İnsanları zombiye dönüştürmenin yollarını bulun ve içlerinde özel silah öğeleri almak için tahta sandıkları yağmalayın. Çok sayıda keçi öldürdüğünüzde, keçiniz için insan kafasını küçültmek, onu gerçek bir keçiye dönüştürmek için ortalığı kasıp kavurmak gibi özel güçlerin kilidini açabilirsiniz.

BÜYÜK VE BÜYÜK MODERN ŞEHRİ KEŞFEDİN

Goat Simulator GoatZ’deki şehir çok geniştir ve burada birçok ilginç şeyi keşfedebilirsiniz. Oyunda harita sınırsızdır ve mahalledeki herhangi bir yere koşmak için keçiyi kontrol edebilirsiniz. Mahalledeki her yer, birçok zombi görünümüyle renkli bir Cadılar Bayramı festivali gibi keşfetmeniz için gizemler veya özel etkinliklere sahip olacak. Ya da belki ıssız bir eve gidersiniz, orada ilginç şeyler bulabilirsiniz.

Keçi Simülatörü KeçiZ

Ayrıca keçiniz için havada süzülme, yüksek bir yükseklikte havada asılı kalma ve şehrin etrafındaki her şeyi yok etme gücüne sahip olma gibi birçok farklı işlevin kilidini açabilirsiniz.

Bu eğlenceli bir simülasyon oyunudur ve öfkenizi dışarı atmak için kullanabilirsiniz. Zombileri yok etmek ve şehre zarar vermek için keçiyi kontrol etmenin basit oyunuyla oyun, oyunculara benzersiz keşifler getirecek ve yıkıcı oyunları sevenler için uygun.


İndir (317MB)

Artık indirmeye hazırsınız Goat Simulator GoatZ ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir