GlowLine Icon Pack
GlowLine Icon Pack

GlowLine Icon Pack v1.8 APK indir (Yamalı) 2022

GlowLine Icon Pack, ışıltılı renklerle dolu parlak çizgilerle telefonunuzu daha göz alıcı hale getiren bir uygulamadır. Saf ve mükemmel bir sonsuzluk tarzı uygulama simge paketi. Üst düzey telefonlara sahip olma fırsatınız olmadıysa, bu uygulama ciha

Android Android Araçlar
5 ( 188 puan )
Fiyat: $0
İsim GlowLine Icon Pack
Yapımcı AlphaOne
Tür Araçlar
Boyut 46
Versiyon 1.8
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
GlowLine Icon Pack is the most famous version in the GlowLine Icon Pack series of publisher AlphaOne
Mod Version 1.8
Total installs 10,000

GlowLine Icon Pack, ışıltılı renklerle dolu parlak çizgilerle telefonunuzu daha göz alıcı hale getiren bir uygulamadır. Saf ve mükemmel bir sonsuzluk tarzı uygulama simge paketi. Üst düzey telefonlara sahip olma fırsatınız olmadıysa, bu uygulama cihazınız için ideal bir seçim olacaktır.

GlowLine Simge Paketi

RENKLİ ŞIK İKON PAKETLERİ

Telefonunuzun günümüzün tasarımında standart olarak birçok güzel renkte görünmesini sağlamak için GlowLine Icon Pack, cep telefonunuz için en iyi uygulamadır. Sürekli tanıdık bir sabit ekrana bakmak yerine, yazılımdaki renkli simge falıyla anında yenileyin. Telefonunuz harika görünecek ve onu her gün kullanmanızı sağlayacak. Ayrıca, kullanıcılar kolaylık sağlamak için karanlık modu kullanmayı tercih ederse, her şey görünür ve gereksinimlerinizi karşılar. Ancak, karanlık ana ekranda daha benzersiz olacak ve ekstra bir gölgelik olacak. Dürüst olmak gerekirse, renkli çizgiler profesyonel lazer ışığı kadar yansıtıcıdır.

GlowLine Simge Paketi

TELEFON KİŞİSELLEŞTİRME İÇİN BÜYÜK UYGULAMALAR

Telefonunuzu muhteşem görünecek şekilde kişiselleştirmenin en sevdiğiniz yolları nelerdir? Nasıl yapılacağını merak ediyorsanız bırakın işi GlowLine Icon Pack sizin için yapsın. Görünen her simge, gerçek yaratıcılar tarafından yapılmış bir sanat eseridir ve telefonunuzun saf, mükemmel ve ayırt edici güzelliğini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Uygulama, telefonunuzu daha farklı kılmak için benzersiz ancak basit öğeyi mükemmel bir şekilde harmanlamış görünüyor.

TEMELSİZ İKONLARIN TEMSİLCİ TARZINI DEĞİŞTİRİN

Temasız simgeler için birçok stilin sürekli değiştiği günümüzde, uygulama piyasadaki en mükemmel uygulama gibi görünüyor. Şimdiye kadar, teması olmayan simgeler için arayüz stiliyle tasarlanmış çok az uygulama var. Glowline Icon Pack’te, kullanıcılar birçok farklı duvar kağıdı temasının keyfini çıkarmakta özgürdür ve sürekli olarak güncellenerek kullanıcılara telefonlarını daha modern hale getirme özgürlüğü verir. Arayüzler, erkek müşteriler için daha güçlü ve kişiselleştirilmiş hale geliyor. Basit olmasına rağmen içinde gizemli bir güzellik gizlidir. Bu simge paketini kullanırken hiçbir zaman seçenekleriniz tükenmeyecek.

GlowLine Simge Paketi

DUVAR KAĞIDI KOLEKSİYONU SÜREKLİ GÜNCELLENİR

Telefonunuzun arayüzünü daha kolay nefes almasını sağlamanın yollarından biri, ona benzersiz, tamamen yeni bir arayüz vermektir. Cihazınızı vurgulamak ve yükseltmek için kullanın. Şu anda piyasada birçok farklı duvar kağıdı seti ortaya çıkıyor, ancak GlowLine Icon Pack her zaman saf bir güzelliği koruyor, bunun gibi birkaç uygulama var. Yazılımdaki parlak ve benzersiz simge paketleri, Android cihazınızı daha iyi hale getirmenin en iyi yoludur. Ayrıca, en yüksek kalitede 2100’den fazla simge, kullanıcılar için uygulamada özgürce seçim yapmak için artık tamamen ortaya çıktı. Ayrıca koleksiyonlar, daha benzersiz simgeler ve etkinliklerle sürekli olarak güncellenmektedir.

MİNİMAL KAR İKON PAKETİ SEÇİN

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların seçebileceği yeni bir simge paketi, çeşitli canlı simgelerle birlikte gelen çok minimalist ve renkli bir kar simge paketi. Ayrıca, uygulama güvertede tonlarca bulut tabanlı duvar kağıdını da destekler. Iconpack’te, bu uygulama, cihaza uyan simgeler oluşturmak için boyutlandırmanın ana kuralı olarak Google’ın Materyal Tasarımından alınmıştır. Ayrıca uygulama, ultra ince kavisli ekran kenarlıklarına sahip cihazlara güzel kavisli kenar güzelliği de getiriyor. Uygulama mağazalarında daha fazla koleksiyon bulabilirsiniz, ancak bazı şablonların kullanımı size ekstra maliyet getirecektir. Bu nedenle, yeni koleksiyonları kullanmadan önce dikkatlice düşünün.

GlowLine Simge Paketi

YENİ GÜNCELLENMİŞ VERSİYONDAKİ YENİLİKLER

En son güncellenen sürümde daha fazla yeni içerik görmeyi merak ediyor musunuz? 1.3 sürümü ile uygulama, kullanıcıların başvurması ve kullanması için çığır açan iyileştirmelere sahiptir. Bu, size yepyeni bir dizi modern özellik getiren şimdiye kadarki en önemli yükseltmedir. Koleksiyonlar, toplam 2860’tan 640’ı yeni ikon ile sürekli olarak güncellenmektedir. Ayrıca, duvar kağıtlarına bir dizi daha canlı tasarım eklenmektedir. Daha birçok iyileştirme güncelleniyor ve bunlara hayran olmanızı bekliyor.

Kısacası bu, birçok benzersiz görüntü ve çeşitli gruplarla birçok önemli cilt koleksiyonunu destekleyen bir yazılımdır. Uygulama aracılığıyla kullanıcılar, telefonlarını daha fazla renkle parıldayacak şekilde ayarlayabilir.


İndir (46)

Artık indirmeye hazırsınız GlowLine Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir