Gladiator Glory
Gladiator Glory

Gladiator Glory v5.14.10 MOD APK (Sınırsız Para, Menü) indir 2022


Gladiator Glory, oyuncuları tüm arenada layık biri olmak için diğer oyuncularla en kaotik ama telaşlı çatışmalara sokarken, sarhoş edici gladyatör tarzı bir oyun sunuyor.

Android Android Aksiyon
4 ( 933 puan )
Fiyat: $0
İsim Gladiator Glory
Yapımcı Progress Games
Tür Aksiyon
Boyut 79M
Versiyon 5.14.10
MOD Sınırsız Para, Menü
Orjinal Google Play
Gladiator Glory is the most famous version in the Gladiator Glory series of publisher Progress Games
Mod Version 5.14.10
Total installs 5,000,000+
 • Hasar x 1000
 • Frozen Bots
 • Sınırsız para (kullanıldığında artar)
 • Sınırsız beceri puanı (kullanıldığında artar)


İndir (79M)

Oyuncular, antik Roma gladyatörlerinin şiddetli atmosferini ve ciddi dövüş ruhunu hissetmek istiyorlarsa, Gladiator Glory mükemmel bir seçimdir. Gladyatörlerin hayatı müreffeh değildir, ancak ekipmanı her gün rakiplerinden temizlemek ve sefalet dolu bir hayattan kaçmak zorundadırlar. Ancak oyun, oyuncuyu bir gladyatörün en görkemli ve heyecan verici savaşlarına sokmak için her şeyi heyecan ve zengin potansiyelle dolduruyor.

Gladyatör Zaferi

GÜÇLÜ BİR GLADYATÖR OLARAK ARENAYA GİRİN

Oyuncunun Gladiator Glory’deki kariyeri kötü görünmeye başlar, ancak oyun her zaman çamurun dibinden zafere giden yolu tırmanmaları için gerekli koşulları yaratır. Oyunda her şey gerçekçi ve hassas, gladyatörlerin savaşta sıklıkla yarattığı tipik atmosferi betimliyor. Sadece bu da değil, oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuların tüm yeteneklerini yeni zirvelere yükseltmeleri ve hayatta kalan son kişi olmaları için birçok yeni potansiyel açacak.

Gladyatör Zaferi

ESNEK VE BÜYÜK BİR KONTROL SİSTEMİ

Oyundaki kontrol sistemi, oyuncunun herhangi bir durumla başa çıkması veya her durumda mükemmel silahları kullanması için esnek ve sürükleyicidir. Üstelik üçüncü şahıs bakış açısıyla, çeşitli düşmanlarla karşılaştıklarında üstünlük sağlamak için birçok profesyonel eylem gerçekleştirebilirler. Harika olan şey, kontrol mekaniğinin, oyuncunun kullandığı ekipman veya silah türüne göre önemli ölçüde değişeceği ve kontrol sistemi aracılığıyla oyunda sonsuz bir zenginlik yaratacak olmasıdır.

Gladyatör Zaferi

İLGİLENDİRİCİ KURALLAR İLE ÇOKLU OYUN MODLARI

Oyuncu Gladiator Glory’deki normal oyun modlarının sıcaklığına dayanamıyorsa, oyunu daha zorlu hale getirmek için birçok oyun eklemesi var. Modlardaki farklılıklar, ister komik ister ciddi olsun, birçok durumda bir oyuncunun ilerlemesini veya tavrını önemli ölçüde etkileyebilir. Öyle olsa bile, her zaman yeni olasılıklar açacaklar ve oyuncuların büyümesi ve tarihin en güçlü gladyatörlerinden biri olmaları için mükemmel koşulları yaratacaklar.

EKİPMAN SEÇİMİNDE MUHTEŞEM DEĞİŞİKLİK

Oyunda doğru ekipmanı seçmek, oyuncunun diğer gladyatörlerle karşılaştığında kazanma veya kaybetme faktörünü belirleyeceği için çok önemlidir. Harika olan şey, ekipman sisteminin sınırsız olması, ancak her şeyin titiz olması ve karakterin belirli istatistiklerini etkileyerek stratejinin önemli ölçüde değişmesine neden olacak olmasıdır. Buna rağmen, istedikleri silahı rahatlıkla seçebilir ve üst düzey dövüşçüler olarak her yakın dövüşün getirdiği hıza kademeli olarak uyum sağlayabilirler.

Gladyatör Zaferi

DİĞER OYUNCULARLA DAHA CİDDİ BİR ŞEKİLDE REKABET ET

Gladiator Glory’nin ek oyun modlarında, PvP en yoğun olanıdır ve kafa kafaya mekanikler her şeyi hayata geçireceği için her zaman tercih edilir. Bu, düşmanla doğrudan yüzleşmeyi veya karşı saldırıya geçmek veya üstünlük sağlamak için kritik anlardan yararlanmayı içerir. Ancak, takım çalışması önemli olduğunda veya rakibin ekipmanını anlamak gerçek oyuncularla mücadele sırasında birçok değişiklik yapabileceğinde PvP grup modları farklıdır.

OTANTİK VE YENİLEYİCİ BİR GRAFİK MOTORLARI

Oyuncuyu tüm yaşam ve ölüm savaşlarında daha sürükleyici hale getirmek için dinamik kamera ile birlikte her şey gerçekçi bir şekilde çizildiğinden oyunun grafikleri birinci sınıftır. Ayrıca, karakterin eylemleri veya silah kullanımı, oyuncuların kazanmak için oyuncu yanlısı hamleler yapması için titiz ve ayrıntılıdır. Bu faktörlerin yanı sıra, diğer birçok şeyin görüntü kalitesi, insanlara gladyatör kariyerlerinde en heyecan verici ve unutulmaz deneyimler yaşatmayı vaat ediyor.

Gladyatör Zaferi

Gladiator Glory, Roma gladyatör neslinin en tanıdık ancak şiddetli kavramlarını, oyuncunun kariyerinde oyun ve sonsuz olasılıklar yaratmak için kullanır. Sadece bu değil, ekipman, fiziksel sistem ve dövüş teknikleri gibi gerçekçi unsurların tümü, oyuncuyu tamamen içine çekmek için canlı ve etkileyici. Oyun modları, tüm oyunun en önemli özelliğidir, çünkü her şey oyuncunun hislerini birçok parlak unsurla çeşitlendirmek için çarpıcı biçimde değişir.

ANA ÖZELLİKLER

 • Oyuncuların arenayı kazanmak ve hüküm sürmek için en ölümcül eylemleri gerçekleştirebilecekleri heyecan verici ve canlandırıcı bir gladyatör oyunu.
 • Oyuncuları gerçekçi bir savaş atmosferine ve hızına kaptırmak için derinlemesine özelleştirmeye sahip yenilikçi kontrol sistemleri.
 • Oyuncuların hayatlarının sonuna kadar savaşmak için çeşitlendirmeleri veya mükemmel kombinasyonlar bulmaları için muazzam ekipman seçenekleri.
 • Eğlenceyi artırmak veya oyuncuların antik Roma’da bir gladyatör olarak deneyimlerini çeşitlendirmek için yaratıcı kurallara sahip çeşitli oyun modları.
 • Oyuncuları en telaşlı savaşlara dalmaya ikna etmek için ciddi zorluklar ve ödüller içeren çoklu rekabetçi PvP modları.


İndir (79M)

Artık indirmeye hazırsınız Gladiator Glory ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanProgress Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir