GIF Maker
GIF Maker

GIF Maker – GIFShop v1.5.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


GIF Maker – Video to GIF, GIF Editor, sık kullandığınız medyadan GIF'ler oluşturmanıza yardımcı olan kullanıcı dostu bir uygulamadır. Kullandığınız medyadan en iyi şekilde yararlanmanıza ve uyarlamanıza izin veren çeşitli özelliklere erişebileceksini

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 72 puan )
Fiyat: $0
İsim GIF Maker
Yapımcı GIF Maker
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 15M
Versiyon 1.5.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
GIF Maker is the most famous version in the GIF Maker series of publisher GIF Maker
Mod Version 1.5.7
Total installs 1,000,000+

İndir (15M)

GIF Maker – Video to GIF, GIF Editor, sık kullandığınız medyadan GIF’ler oluşturmanıza yardımcı olan kullanıcı dostu bir uygulamadır. Kullandığınız medyadan en iyi şekilde yararlanmanıza ve uyarlamanıza izin veren çeşitli özelliklere erişebileceksiniz. Aynı zamanda, kullanım sırasında yukarıdaki iki dosya türü arasında özgürce dönüşüm yapabilecek ve bunları kullanım için farklı sosyal ağ sitelerinde paylaşabileceksiniz. Tabii ki, tüm ürünler yüksek kalitede.

VİDEOLARI VE GÖRÜNTÜLERİ GIF’E DÖNÜŞTÜRME ÖZELLİĞİ

Özellikle GIF’ler olmak üzere birçok farklı platformda medya kullanımı her zaman önemlidir; bu nedenle, GIF Maker, kullanmak üzere GIF’inizi oluşturmanıza yardımcı olabilecek uygun bir araçtır. Kullanıcıların deneyimleyebileceği temel özellik, videonuzu veya görselinizi birden fazla platformda kolayca kullanılabilecek bir GIF’e dönüştürmenizdir. Aynı zamanda her içerik, uygulamanın düzenleme fonksiyonları kullanılarak tarafınızca özenle düzenlenir.

GIF Maker – Videodan GIF'e, GIF Düzenleyici GIF Maker – Videodan GIF'e, GIF Düzenleyici

VİDEO UZUNLUĞUNU DÜZENLE

Görüntüleri düzenlemek bazen videolardan daha basittir çünkü yapmanız gereken birçok şey vardır, bu yüzden GIF Maker’ın size yardım etmesine izin verin. Kitaplığınızdan bir video kullanırken ilginizi çeken ve en anlamlı olan kısmı kullanmalısınız. Aşağıdaki düzenleme özelliklerine geçmeden önce videonun uzunluğunu ayarlayacaksınız. Elbette, az önce düzenlediğiniz ürünü de görebilirsiniz.

GIF’İNİZ İÇİN HIZ DÜZELTME

Bu uygulamayı kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken bir sonraki özellik, kullanabileceğiniz GIF’in hızını keyfi olarak ayarlayabilmenizdir. 1 FPS’den 60 FPS’ye kadar işaretlenmiş, yavaştan hızlıya doğru istediğiniz gibi hareketler yapmanızı sağlayan bir kaydırıcıdır. Elbette, hedef kitlenizin ne iletmek istediğinizi görmesini sağlamak için iki kez kontrol etmeniz gerekir. Ayrıca, ürününüze başka heyecan verici renkler de getirebilirsiniz.

GIF Maker – Videodan GIF'e, GIF Düzenleyici GIF Maker – Videodan GIF'e, GIF Düzenleyici

ÜRÜNLERE ÇEŞİTLİ RENKLER GETİRİN

Yukarıdaki düzenleme özelliğinin yanı sıra, hem videolarınıza hem de resimlerinize hızlı bir şekilde yeni renkler getirebilirsiniz. Gözünüzün önünde görünen bir renk listesi olacağı için filtre özelliğine benzer. Yani rengi her değiştirdiğinizde ürününüzün değiştiğini görecek ve beğenene kadar seçim yapacaksınız. Uygulama ayrıca parlaklık, kontrast, doygunluk gibi renk faktörlerinde ayrıntılı ayarlamalar yapmanızı sağlayan bir düzenleme seçeneğine de sahiptir.

KULLANILACAK MEMELER OLUŞTUR

GIF kullanmanın özelliklerinden biri paylaşılabilirliği ve ilginç mem türleri getirmesidir, bu nedenle GIF Maker size bunu yapma işlevini de verecektir. Yukarıdaki özelliklerden yararlanacak ve başka eğlenceli öğeler ekleyeceksiniz. Özellikle, GIF’e komik metin ve içerik ekleyebilirsiniz. Ayrıca, metinlerle düzgün bir şekilde koordine ettiğinizde farklı duygulara sahip çıkartmalar etkili olacaktır.

GIF Maker – Videodan GIF'e, GIF Düzenleyici GIF Maker – Videodan GIF'e, GIF Düzenleyici

GIF’LERİ VİDEOLARA VE GÖRÜNTÜLERE İHRACAT

GIF Maker’da yararlanacağınız harika bir özellik, ihtiyaç duyduğunuzda kullandığınız GIF’i bir video veya görüntüye dönüştürmektir. Daha önce kullandığınız içeriği birçok farklı amaç için yeniden kullanabilmeniz heyecan verici. Bu nedenle, videolardan, resimlerden GIF’lere ve tam tersine dönüştürme özelliği ile, sonuçta birçok etkileyici ürün oluşturmanıza ve yüksek kaliteleri nedeniyle bunları kolayca yeniden kullanmanıza yardımcı olacaktır.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız GIF Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir