Giant Rush
Giant Rush

Giant Rush! v1.6.1 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Macerayla ilgileniyorsanız ve her zaman harika yolculuklar yaşamak istiyorsanız, bu oyun muhtemelen iyi bir seçimdir. Önünüzde yüzlerce engel ve benzersiz zorluklar var. Bu oyuna gelmeden önce kendinizi zihinsel ve zihinsel olarak hazırlamanız yardım

Android Android Aksiyon
4 ( 799 puan )
Fiyat: $0
İsim Giant Rush
Yapımcı TapNation
Tür Aksiyon
Boyut 67MB
Versiyon 1.6.1
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Giant Rush is the most famous version in the Giant Rush series of publisher TapNation
Mod Version 1.6.1
Total installs 50,000,000+

Macerayla ilgileniyorsanız ve her zaman harika yolculuklar yaşamak istiyorsanız, bu oyun muhtemelen iyi bir seçimdir. Önünüzde yüzlerce engel ve benzersiz zorluklar var. Bu oyuna gelmeden önce kendinizi zihinsel ve zihinsel olarak hazırlamanız yardımcı olacaktır.

BİRÇOK TEHLİKELİ ENGELLE KARŞILAŞMAK

Giant Rush’a gelen oyuncuların birçok tehlikeli engeli aşması gerekiyor. Karşılaştığınız zaman her zamankinden daha erişilebilir ve hızlı bir şekilde üstesinden gelmek için kendinize belirli ve en akıllıca bir plan vermeniz en iyisi olacaktır. Belirli bir zorluktan geçtikten sonra oyun seviyenizi daha da geliştireceğiniz ve çok değerli deneyimler kazanacağınız söylenebilir. Bu oyundaki ana karakterin renkli ve en heyecan verici bir yolculuk yapmasına izin verin. Ayrıca dev bir kişilikle de savaşmanız gerekiyor. Yavaş yavaş her seviyede bu oyunun zorluğunu keşfedelim.

Dev Rush! Dev Rush!

ARAYÜZ CANLI, BASİT VE ÇEŞİTLİ RENK KOMBİNASYONLARINA SAHİPTİR

Giant Rush, birçok oyuncuyu çok heyecanlandıran bir vurgu yaratan renkli bloklarla tasarlanmış bir oyundur. Süslemeler ve karakter çizimleri basit, çok hantal değil ve karmaşık. Bununla birlikte, yine de sevimlilik yayıyor ve oyunculara eğlenceli eğlence anları sunuyor. Ayrıca fon müziği de bu oyunun başarısında belirleyici bir faktör.

HER ZAMAN NASIL YARATICI OLACAĞINIZI BİLİN VE BİRÇOK İYİ STRATEJİ OLUŞTURUN

Böyle zorlu bir oyunla karşı karşıya kaldıklarında, oyuncuların yaratıcı ve akıllı bir zihne sahip olmaları ve sorunları her zaman çok hızlı çözmeleri gerekir. Bu, aniden ortaya çıkan belirli durumlar veya engellerle başa çıkma konusunda esnek olmanıza yardımcı olacaktır. Yaratıcılığınız, hayatınızı sürdürmenize ve renkli yolculukta zıplamaya devam etmenize yardımcı olacak.

ANLAMLI EĞLENCE ANLARININ KEYFİNİ ÇIKARMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Giant Rush, yeteneğinizi göstermenize ve her işe ilişkin anlayışınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Eğlenceye katılmak ve ruhunuzu en rahat şekilde rahatlatmak için katılmaya odaklanmanız yardımcı olacaktır. İşten ve hayattan gelen tüm endişeler ve baskılar ortadan kalkıyor gibi görünüyor. Bunun yerine bol miktarda enerji kaynağı alacak ve birçok eğlenceli karakterle oynarken daha neşeli bir ruha sahip olacaksınız.

HAK ETTİĞİNİZ ŞEYLERİ ALMAK İÇİN İYİ İŞLER YAPIN

Bu oyun sizi eğlendirirken aynı zamanda güveninizi artırır ve beklenmedik durumlarda tepki verme sürenizi geliştirir. Hedefinize ulaşmak için öğrenmek, araştırmak ve devam etmek için çaba gösterin. Oradan, çabalarınız, pratik yaparken çok sayıda öğreti ve uzmanlık için takas edilecektir. Ayrıca, program birçok oyuncunun moralini yükseltmek için birçok önemli hediye sunmaktadır.

Dev Rush! Dev Rush!

HERKESİN KATILABİLECEĞİ BASİT BİR OYUN

Giant Rush, çocuk, öğrenci, çalışan ve hatta yaşlı herkes için bir oyundur. Boş zamanlarını öldürmek ve ruh hallerini iyileştirmek için oynamak istiyorlarsa tamamen mümkündür. Bunu deneyimlemek için herkesin yapabileceği önemli bir adımla ücretsiz olarak indirmeniz gerekir.

BAZI ÖZELLİKLER

– Çok sayıda zorlu engelin yanı sıra çok sayıda büyük ve korkutucu düşmanın üstesinden gelin.
– Her zaman her durumla başa çıkmaya ve en iyi çözümü mümkün olduğunca erken bulmaya hazır olun.
– Kullanıcıyı içine çekmek için güzel tasarımlar ve parlak renkli karakterler ile arayüz basittir.
– Hayatınız boyunca, dayanıklılık yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacak çok sayıda değerli deneyim ve ders kazanacaksınız.
– Bu tutkunun tadını hep birlikte çıkarabilmeniz için bu oyunu yakınınızdaki herkesle dağıtmanız ve paylaşmanız önemlidir.


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Giant Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTapNation

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir