Ghosts Of War
Ghosts Of War

Ghosts of War v0.2.19 APK + OBB indir (Menü/Cephane, Tanrı Modu, Duvar hack) 2022

Ghosts of War, 2. Dünya Savaşı temalı şiddetli savaş alanlarında insanlara en canlandırıcı deneyimleri sunmayı amaçlayan FPS türünde sürekli bir aksiyon oyunudur. Ayrıca, her oyuncunun etkinlikleri ve günlük aktiviteleri, birçok ödül ve zengin içeriğ

Android Android Aksiyon
4 ( 253 puan )
Fiyat: $0
İsim Ghosts of War
Yapımcı XDEVS LTD
Tür Aksiyon
Boyut 72M
Versiyon 0.2.19
MOD Menü/Cephane, Tanrı Modu, Duvar hilesi
Orjinal Google Play
Ghosts of War is the most famous version in the Ghosts of War series of publisher XDEVS LTD
Mod Version 0.2.19
MOD 1
 • SINIRSIZ CEPHANE
 • YÜKSEK MENZİL

MOD 2 MENÜ MODU:
 • TANRI MODU (TÜMÜ)
 • SINIRSIZ CEPHANE
 • YENİDEN YÜKLEME SÜRESİ YOK
 • YÜKSEK MENZİL
 • NAMUZA YANGIN YOK
 • ATLAMA YÜKSEKLİĞİ (KAYDIRICI)
 • WALLHACK

Ghosts of War, 2. Dünya Savaşı temalı şiddetli savaş alanlarında insanlara en canlandırıcı deneyimleri sunmayı amaçlayan FPS türünde sürekli bir aksiyon oyunudur. Ayrıca, her oyuncunun etkinlikleri ve günlük aktiviteleri, birçok ödül ve zengin içeriğe sahip oldukları için etkileyicidir. Ayrıca, her oyuncunun birden fazla kampanyadaki eylemleri veya kombinasyonları aracılığıyla savaş alanını sürekli olarak gerçekleştirmesini sağlar.

Ghosts of War: WW2 Gun Shooter

YÜKSEK HIZLI GELİŞTİRME İLE EGZOTİK OYUN MODLARI

Ghosts of War, herkesi 2. Dünya Savaşı savaş alanı sahnesine ve birçok mizahi senaryoya mükemmel şekilde uyan benzersiz oyun modlarıyla tanıştırıyor. Tüm modlar, her grubun oynanışını ve kurallarını önemli ölçüde değiştirecek ve daha canlı, yüksek tempolu atmosferler oluşturmak için haritayı ölçeklendirecek. Aynı şekilde oyuncular, 2. Dünya Savaşı’ndaki çeşitli silahlar veya araçlar arasında nihai savaş deneyimi için gereken birçok özellik veya mekanikten yararlanabilir.

Ghosts of War: WW2 Gun Shooter

HEYECAN VERİCİ FPS OYUN VE KONTROLLERİ

Oyun, sezgisel kontrollerle dolu dolu bir birinci şahıs bakış açısıyla canlı savaş alanının tadını çıkarmak için 3D grafik sisteminden tam olarak yararlanıyor. Oyuncunun çevre ile etkileşimi çeşitlidir ve rakipleri yok etmek için taktik değiştirmelerine veya hileler yapmalarına izin verir. Bunun da ötesinde, kontrol sistemi, oyunda hangi tarz yaşarlarsa yaşasınlar herkesin savaş performansını en üst düzeye çıkarmak için birçok otomatik özelliği birleştirir.

GENİŞ ARSENAL VE SİLAHLI ARAÇLAR

Ghosts of War’daki silah sistemleri ve savaş araçları, savaş alanını her zamankinden daha canlı ve şiddetli hale getirecek. Rakibin savunmasını delmek için etkili araçlar kullanarak takım arkadaşlarıyla işbirliği yaparken herkes oyunun tadını çeşitli benzersiz şekillerde çıkarabilir. Ayrıca silah özelleştirme sistemi de insanların dövüş tarzlarını sık sık değiştirmeleri için yaratıcılık ve derinlikle dolu.

Ghosts of War: WW2 Gun Shooter

GENİŞ TEK OYUNCU KAMPANYALARI VE ZORLUKLAR

Oyuncular atmosferden veya çok oyunculu oyun modlarının hızından bıktıysa, tek oyunculu modlarda rahatlayabilirler. Kişisel harekat sistemi, 2. Dünya Savaşı’nda ortaya çıkan ünlü görevlerin birçoğunu içerecek ve oyuncuların her şeyin tadını sonuna kadar çıkarması için birçok benzersiz gelişme var. Seferlerin yanı sıra, bireysel meydan okumalar da etkilidir ve herkese dövüş kariyerlerinde çok önemli ilerlemeler sağlayacaktır.

Ghosts of War: WW2 Gun Shooter

OYUNCULARIN GÖRSELLERİNİ UYANDIRMAK İÇİN BÜYÜLEYİCİ 3D GRAFİKLER

Oyunun karmaşıklığı ve derinliğinin yanı sıra Ghosts of War, son teknoloji ürünü bir 3D grafik motoruna sahiptir. Ayrıca, oyuncuların gerçekçi efektlerden yoğun bir acele ile büyük savaş alanlarında bile en istikrarlı deneyime sahip olmaları için birçok mükemmel optimizasyona sahiptir. Bunun da ötesinde, hava durumu öğesi de harika bir eklentidir ve oyunculara her farklı etkinlikte en gerçekçi savaş alanı hissini vermek için grafiklerle koordinelidir.

Ghosts of War, oyuncuların kendilerini birçok etkinliğe veya arkadaşlarıyla en yoğun savaşlara kaptırma potansiyeliyle dolu bir oyundur. Sadece bu değil, oyun veya oyun modlarındaki çarpıcı değişiklikler, çeşitli tarzlarda insanların eğlencesini veya heyecanını artırmak için yeni potansiyeller açacak.

Ghosts of War: WW2 Gun Shooter

ÖZELLİKLERİ

 • Mutlak bir WW2 çok oyunculu geniş ölçekli deneyim için aksiyon dolu oyun modları ve heyecan verici savaş alanı gelişimi ile baş döndürücü FPS oyunu.
 • Oyuncuların eğlencesini çeşitlendirmek için yaratıcı faktörlerle egzotik cephane özelleştirmesi ve hatta herkesin performansını geliştirmek için efsanevi ve ünlü 2. Dünya Savaşı araçlarını içeriyor.
 • Eğlenceyi artırmak ve hatta kapsamlı bir savaş alanı keyfi için yeni faktörler sunmak için her hizip için eğlenceli konseptler ve kurallar içeren çeşitli oyun modları.
 • Mükemmel işlevle entegre edilmiş sorunsuz bir kontrol sistemi, üstün performans için büyüleyici bir kontrol hissi veya iyi özelleştirilmiş etkileşim sağlar.
 • Olağanüstü ödüller ve ikramiyeler verirken, hikayede veya ilerlemede beklenmedik bir gelişmeyle dolu, derinlemesine ve heyecan verici tek oyunculu kampanyalar.


İndir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız Ghosts of War ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXDEVS LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir