Ghost IconPack
Ghost IconPack

Ghost IconPack v2.2 APK indir (Yamalı) 2022


Ghost IconPack telefonunuza tam bir fark getirecek. Bu uygulamaya erişerek cihazınızdaki uygulamaların tüm simge sistemini kolayca değiştirebilir, onları daha güzel ve yeni hale getirebilirsiniz. Yalnızca uygulama simgeleri değil, aynı zamanda duvar

Android Android Araçlar
5 ( 325 puan )
Fiyat: $0
İsim Ghost IconPack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 27MB
Versiyon 2.2
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Ghost IconPack is the most famous version in the Ghost IconPack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 2.2
Total installs 1,000+

İndir (27MB)

Ghost IconPack telefonunuza tam bir fark getirecek. Bu uygulamaya erişerek cihazınızdaki uygulamaların tüm simge sistemini kolayca değiştirebilir, onları daha güzel ve yeni hale getirebilirsiniz. Yalnızca uygulama simgeleri değil, aynı zamanda duvar kağıtları ve diğer birçok özel özellik de bu uygulamaya entegre edilmiştir. Yeniyi seviyorsanız veya cihazınızın eski stilini biraz değiştirmek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçimdir.

Hayalet Simge Paketi

GÜNCELLEME 1.4

Sürüm 1.4, uygulama başlatıldığından bu yana güncellenen 6. sürümdür ve yayıncıdan gelen sürekli iyileştirmeyi gösterir. Bu güncellemede, kullanıcılar 75’ten fazla yeni simgeyi deneyimleme fırsatına sahipler. Bazı yeni duvar kağıtları da eklendi. Bununla birlikte, eski ikonları iyileştirmenin, yeni ve daha moda bir şey getirmenin tarihidir.

Hayalet Simge Paketi

FARK YARATIN MARKALAR

Aynı türden tüm uygulamaları geride bırakan Ghost IconPack, dikkat çekici bir nokta haline geldi ve müşterilerden büyük ilgi ve sevgi gördü. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran şey sadeliktir. Çok fazla renk kullanmamak, sadece siyah ve beyazı ana renk olarak almak, ancak tasarımdaki yaratıcılık sayesinde uygulamadaki simgeler olağanüstü. Havadar görüntüler basit görünse de, bunları oluşturmak için çizgiler, ayrıntılar ve fikirler estetik ve ayrıntılıdır.

Hayalet Simge Paketi

BÜYÜK İKONLAR VE DUVAR KAĞITLARI MAĞAZASI

Ghost IconPack’in şu anda sahip olduğu simge sayısı 2400’den fazladır. Ancak bu sayı güncellemeler yoluyla sürekli olarak artmaya devam ediyor. Benzer şekillere sahip simgelerin sayısı çoktur, ancak müşteriler yine de övgüye değer olan her uygulamanın benzersiz özelliklerini kolayca görebilirler. Ayrıca uygulama, cihazdaki yeni simge sistemine uyacak şekilde özelleştirilebilen çeşitli duvar kağıtları da sunar.

Hayalet Simge Paketi

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Simgeler ve duvar kağıtları ile ilgili iki ana işleve ek olarak, uygulama ayrıca ekran geçiş modu, dinamik takvim desteği vb. gibi ek araçlar da sağlar. Bu uygulamadaki araçların tümü maksimum basitliğe yöneliktir, bu nedenle bu uygulamanın depolama kapasitesi ayrıca yetersiz, cihazınız için ısınmaz veya gecikmez. Ancak sahip olmak için cüzi bir ücret ödemeniz gerekiyor ancak bu tutar uygulamanın sağladığı faydalara kıyasla kuşkusuz çok ucuz.


İndir (27MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ghost IconPack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir