GFX Tool Pro
GFX Tool Pro

GFX Tool Pro v3.9 APK (Ücretli) indir 2022


GFX Tool Pro, daha fazla grafik ayrıntısına girdiği ve herkesin deneyimlerini geliştirmek için benzersiz işlevsellik sunduğu için PUBG Mobile için iyi özelleştirilmiş ve kapsamlı bir uzantıdır.

Android Android Araçlar
4 ( 680 puan )
Fiyat: $0
İsim GFX Tool Pro
Yapımcı Vega Tech Connect
Tür Araçlar
Boyut 3.6M
Versiyon 3.9
MOD ÜCRETLİ\Yamalı
Orjinal Google Play
GFX Tool Pro is the most famous version in the GFX Tool Pro series of publisher Vega Tech Connect
Mod Version 3.9
Total installs 10,000+

İndir (3.6M)

GFX Tool Pro, herkes için yeni olasılıklar açmak için PUBG Mobile’ın grafik ayarıyla doğrudan etkileşime geçmek için herkesi olağanüstü ve profesyonel sistemlerle tanıştıracak. Grafik özelleştirmesi, oyun içi ayarlardan daha ayrıntılı ve üstündür, böylece kullanıcılar grafik sistemini optimize edebilir veya maksimize edebilir. Grafik sisteminin birçok uzantısı, kullanıcıların gelişmiş oyun ile keşfetmeleri için yeni olanaklar yaratacaktır.

GFX Tool Pro – Battleground için Game Booster GFX Tool Pro – Battleground için Game Booster

OYUN SİSTEMİ İLE KOLAYLIKLA ENTEGRE OLUN

GFX Tool Pro’nun ilk avantajı, ana PUBG Mobil sistemine entegre olma ve kullanıcıların her şeyi gerçek zamanlı olarak doğrudan özelleştirmesine izin verme yeteneğidir. Etkisi ayrıca oyun içi her ayarı değiştirecek, ancak her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla performans ve ayrıntıyla. Dahası, uygulamaya her zaman, her yerden kolayca erişebilir ve oyun içi ayarlardan daha iyi performans gösteren grafik veya sistem özelleştirmesinden en iyi şekilde yararlanabilirler.

KARARLI DENEYİMLE GRAFİKLERİ OTOMATİK OLARAK OPTİMİZE EDİN

Uygulamanın grafik optimizasyonu oyun içi ayarlardan daha üstün ve mükemmel. Çok fazla ayrıntıya giriyor ve istikrar karşılığında kullanıcı deneyimini azaltmaya istekli. İşleri daha sorunsuz hale getirmek için birçok karakter animasyonu veya görseli de kaldırılacak ve kullanıcıların cihazı çok fazla etki olmadan uzun süre oynamasını sağlayacak. Grafik optimizasyon süreci de otomatikleştirilmiştir ve insanların belirli işlevleri değiştirmesi için birçok ince özelleştirmeyle birlikte gelir.

GFX Tool Pro – Battleground için Game Booster GFX Tool Pro – Battleground için Game Booster

GRAFİK KALİTESİNİ YENİ YÜKSEKLİKLERE YÜKSELTİN

Çoğu kullanıcı, grafikleri optimize etmek için genellikle GFX Tool Pro’yu kullanır, ancak oyunun içine kıyasla grafikleri yeni zirvelere yükseltebilir. Birçok işlev veya sistemle doğrudan etkileşime girecek, ardından her şeyi maksimuma çıkaracak ve görüntü kalitesi karşılığında cihazın normalden daha fazla güç tüketmesine neden olacaktır. Sadece bu da değil, birçok cihaz belirli FPS seviyelerini sınırlayan oyun içi ayarlara sahip olacağından üstün bir deneyim için FPS’yi yükseltebilirler.

OYUNUN GELİŞTİRİLMESİ İÇİN KİŞİSEL CROSSHAIR’İ ÖZELLEŞTİR

Grafik kalitesini değiştirme özelliklerinin yanı sıra, kullanıcılar varsayılan artı çok eski olduğunda daha fazla heyecan için artı işaretini doğrudan özelleştirebilir. Araziden yararlanırken veya karmaşık durumlarda daha iyi odaklanmak için renklerini veya boyutlarını da değiştirebilirler. Herkesin artı işareti kişiselleştirme konusunda benzersiz bir zevki vardır, bu nedenle kullanıcılar en sorunsuz ve en rahat oyuna sahip olmak için birçok şeyi özgürce değiştirebilir.

GFX Tool Pro – Battleground için Game Booster GFX Tool Pro – Battleground için Game Booster

EKSTRA TWEAKINGS İLE TÜM KONTROL SİSTEMİ KİŞİSELLEŞTİRİN

GFX Tool Pro ile ilgili en iyi şey, tüm ayarların oyun içi ayarlardan ayrı olması ancak herkesin deneyimini önemli ölçüde etkilemesidir. Bu, ortamla hareket etme veya etkileşim kurma ayarlarını içerir ve uygulama, kullanıcıların sorunsuz geçişler için özgürce birden çok profil oluşturmasına olanak tanır. Pek çok özellik de belirli şeyleri devre dışı bırakacak, ancak insanların ayarları her zamankinden daha ayrıntılı olarak incelemesine izin verecek.

GFX Tool Pro, PUBG Mobile’da grafikleri veya birçok kişinin değiştiremeyeceği diğer birçok sistemi özelleştirme yeteneği nedeniyle önde gelen ve yaygın olarak kullanılan yardımcı programlardan biridir. Ayrıca, kişiselleştirme geniş kapsamlı ve ayrıntılı olarak zengindir, böylece kullanıcılar kişisel oyun deneyimlerini yeni zirvelere çıkarabilirler.

  • Oyun içinde veya ön kurulumda mükemmel etkileşim sağlamak için gerçek zamanlı olarak hızlı erişim ve ayar değişikliği için akıllı entegrasyon.
  • Kullanıcılara mutlak istikrarlı bir oyun sağlamak için orijinal oyunun sisteminde aşırı ince ayar ile olağanüstü grafik optimizasyonu.
  • Daha yüksek pil tüketimi karşılığında görsel kaliteyi ve efektleri iyileştirmek için muhteşem özelliklerle grafikleri geliştirin.
  • Daha akıcı bir deneyim için FPS oranını artırın ve daha geniş grafik özelleştirmeleri için oyun ayarlarındaki sınırı aşın.
  • Birden fazla renkle paketlenmiş belirli silahlarla daha iyi görsel ve savaş geliştirmesi için artı işaretlerini kişiselleştirin.


İndir (3.6M)

Artık indirmeye hazırsınız GFX Tool Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir