GFX Tool Pro
GFX Tool Pro

GFX Tool Pro for BGMI & PUBG v20.0 APK (Ücretli) indir 2022


GFX Aracı size en modern oyun deneyiminin anlarını verecektir. Oyuncular, grafikleri doğrudan uygulamada özelleştirebilir ve cihazı her zamankinden daha sorunsuz hale getirebilir.

Android Android Araçlar
4 ( 843 puan )
Fiyat: $0
İsim GFX Tool Pro
Yapımcı CornerDesk Inc
Tür Araçlar
Boyut 19M
Versiyon 20.0
MOD Ücretli/Yamalı
Orjinal Google Play
GFX Tool Pro is the most famous version in the GFX Tool Pro series of publisher CornerDesk Inc
Mod Version 20.0
Total installs 10,000+

İndir (19M)

BGMI ve PUBG için GFX Aracı Pro

GRAFİK ÖZELLEŞTİRME

Kullanıcılar, görüntüleri her programda oynanan oyuna uyacak şekilde manuel olarak ayarlayabilir. Her yeni oyun ile deneyiminizi özelleştirebileceksiniz ve bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Ayrıca, nihai ürüne dahil edilmeden önce uygulama tarafından seçilen ve değerlendirilen yeni özelliklerle diğer çağdaş oyunları da destekler.

OTOMATİK ÖZELLEŞTİRME

Yukarıdaki faktörlere ek olarak, uygulama size yeni bir otomatik kişiselleştirme özelliği de sunuyor. Gereksinimleri belirttiğiniz sürece, elbette başvuru onaylanacak ve hemen tamamlanacaktır. Bu özelleştirmelerin uygulama tarafından tamamen kaydedildiğini, böylece gözden geçirmek isterseniz sağlanabileceğini belirtmekte fayda var.

TEMİZLEME YETENEĞİ

Uygulamada temizleme yeteneği, tamamen yeni bir doku ile tamamen modern olduğu için değişmez olarak adlandırılmalıdır. Kullanıcılar belirli temizleme stillerini kendileri seçebilecek ve otomatik özelliği seçebilecekler. Temizledikten sonra tüm eşyalarınıza iyi hizmet etmek için RAM miktarının tutulacağına özellikle dikkat edin.

SPAM KAYNAKLARINI SINIRLAYIN

Uygulama, spam kaynaklarının veya görünen reklamların önlenmesini teşvik edecektir. Bunun amacı, oyununuzu hızlandırmanın yanı sıra kötü olasılıkları sınırlamaktır. Oynarken bilgi çalacak spam mesajlar var, bu nedenle önleme ve önleme normaldir.

BGMI ve PUBG için GFX Aracı Pro BGMI ve PUBG için GFX Aracı Pro

TAZE ARAYÜZ

Uygulamanın benzersiz özelliği, taze ve modern arayüzdür. Uygulama, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak size çeşitli heyecan verici arayüzler sunmayı her zaman bilir ve siz seçmelisiniz. Bu skinler sizi her zaman çok destekliyor ve yeni oyunlar oynama sürecinde sizi her zaman takip ediyor.

HER TÜRLÜ CİHAZI DESTEKLER

Uygulamanın her türlü cihazı desteklemek için bir ana noktası vardır. Bu tür bir destek, uygulamanın özelliklerini yenilemek ve uygulamanın etkinliğini göstermek içindir. Kullanıcılar bu optimum özellik hakkında daha heyecanlı hissedecekler.

OYUN YÜKSELTME

Oyununuz yükseltilmek istediğinde, uygulama hemen bir dizi heyecan verici yükseltme sağlayacaktır. Bu uygulama için grafikleri özelleştirebilir ve kendi oyun tarzınızı değiştirebilirsiniz. Cihazınızı maksimuma çıkarın; Bu uygulamada her zamankinden daha çok keyif alacağınız şey bu.

KOLAY KURULUM

Kullanıcılar, basit ve etkili olduğu için cihazlarda kurulum yapacaklarından emin olabilirler. Hızlı kurulum, uygulamanın çok çeşitli optimum özellikler sunmasını mümkün kılar ve önemli miktarda zaman tasarrufu sağlar. Daha spesifik olarak, tüm ayarların standartları ve önemli bir etkisi vardır, bu nedenle kullanıcılara yardımcı olmayı vaat ederler.

BGMI ve PUBG için GFX Aracı Pro BGMI ve PUBG için GFX Aracı Pro

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun grafiklerini farklı isteklere göre özelleştirmede size değerli özellikler verir.
  • Size her an benzersiz ve akıcı oyun deneyimleri yaşatıyor.
  • Cihazınızı düzenli tutmak için temizleyin ve bize her zaman en özgün deneyimi yaşatın.
  • Her tür cihazı destekleyin ve oyununuzu bugün en yeni süper ürünlere yükseltin.
  • Kurulum çok basittir ve oyunun istediğiniz herhangi bir sürümünü seçebilirsiniz.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız GFX Tool Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir