GFX Tool For PUBG
GFX Tool For PUBG

GFX Tool for PUBG v10.2.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


PUBG için GFX Aracı – Game Launcher & Optimizer, daha canlı ve güzel bir oyun oluşturmak için oyun grafiklerini düzenleyen bir uygulamadır. Ayrıca oyunların çözünürlüğünü daha modern ve yeni olacak şekilde değiştirip yükseltebileceksiniz. Ayrıca,

Android Android Araçlar
5 ( 487 puan )
Fiyat: $0
İsim GFX Tool for PUBG
Yapımcı tsoml
Tür Araçlar
Boyut 5MB
Versiyon 10.2.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
GFX Tool for PUBG is the most famous version in the GFX Tool for PUBG series of publisher tsoml
Mod Version 10.2.1
Total installs 10,000,000+

İndir (5MB)

PUBG için GFX Aracı – Game Launcher & Optimizer, daha canlı ve güzel bir oyun oluşturmak için oyun grafiklerini düzenleyen bir uygulamadır. Ayrıca oyunların çözünürlüğünü daha modern ve yeni olacak şekilde değiştirip yükseltebileceksiniz. Ayrıca, bu uygulamada görünen kullanışlılığı ve diğer işlevleri de sıkı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

PUBG için GFX Aracı – Oyun Başlatıcı ve Optimize Edici PUBG için GFX Aracı – Oyun Başlatıcı ve Optimize Edici

GRAFİĞİ İSTEĞİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİN

Belki oyun ekranlarındaki eski grafik ekranlardan çok sıkıldınız, sonra bu uygulamayı bulun ve grafik ve görsel tasarım yeteneğinizi gösterin. Burada orijinalinden daha canlı ve güzel arayüzler oluşturma ve düşünme fırsatına sahip olacaksınız. Ancak, kullandığınız cihazın koşullarına ve özelliklerine bağlı olmanız gerekir. Ayrıca, oyunun en son sürümünü kendiniz seçebilirsiniz. Bu işlemden sonra onayla butonuna basın ve yeni bir oyun oluşturmak için birkaç saniye bekleyin.

BASİT, NET VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Bu uygulama için tasarımcı, kullanıcılara basit ve özel bir arayüz verdi. Her bölümde açık ve ayrıntılı olarak içerik ve gerekli bilgiler gösterilmektedir. Sadece bu değil, beyaz duvar kağıdı, kullanıcıların uygulamanın sağladığı tüm bilgileri okumasını kolaylaştırmaya katkıda bulundu. En önemlisi, bu uygulama çok kullanıcı dostudur, herkes onu özgürce kullanabilir ve özelleştirebilir.

PUBG için GFX Aracı – Oyun Başlatıcı ve Optimize Edici PUBG için GFX Aracı – Oyun Başlatıcı ve Optimize Edici

ÜCRETSİZ KULLANIMI VE HERKESE TAVSİYE EDERİM

Ücretsiz olarak kolayca kullanabilir ve bu uygulamayı indirebilirsiniz, herhangi bir lisans ücreti, herhangi bir nesne ödemenize gerek yoktur ve arayüzü değiştirip yenilemeniz ve o oyun için mükemmel grafikler oluşturmanız gerekir. Herkes bunu kullanmaya katılma fırsatına sahiptir. Ayrıca, size birçok heyecan verici deneyim getirecek, birçok tasarımı nasıl icat edeceğinizi ve oluşturacağınızı ve oyununuz için daha canlı görüntüler dekore edecek. Getirdiği faydalar nedeniyle, kendileri için en iyi oyun ekranını özgürce oluşturmak için lütfen sevdiklerinizle veya çevrenizdeki arkadaşlarınızla paylaşın.
Yaratıcı bir zihinle birleştirilmiş zeka ile, orijinal arayüzün güzelliğini kaybetmeden yeni özellikler oluşturmak için eski bilgilerden ve görüntülerden yararlanın.


İndir (5MB)

Artık indirmeye hazırsınız GFX Tool for PUBG ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir