Gfolio
Gfolio

Gfolio v3.6.6 APK indir (Ücretsiz/Yamalı) 2022

gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri, sizin için çevrimiçi bir fotoğraf galerisi ve birinci sınıf bir slayt gösterisi oluşturucudur. Binlerce hatıra fotoğrafınız var ve gerçekten hiçbirini silmek istemiyorsunuz. Ancak cihazın hafızası yeterli de

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 820 puan )
Fiyat: $0
İsim gfolio
Yapımcı Snapwood Photo and Slideshow Apps
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 35MB
Versiyon 3.6.6
MOD Ücretsiz/Yamalı
Orjinal Google Play
gfolio is the most famous version in the gfolio series of publisher Snapwood Photo and Slideshow Apps
Mod Version 3.6.6
Total installs 1,000+

gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri, sizin için çevrimiçi bir fotoğraf galerisi ve birinci sınıf bir slayt gösterisi oluşturucudur. Binlerce hatıra fotoğrafınız var ve gerçekten hiçbirini silmek istemiyorsunuz. Ancak cihazın hafızası yeterli değil. O zaman bu uygulama sizin için en uygun çözümdür ve sınırsız miktarda fotoğraf ve video saklamanıza yardımcı olur. Ayrıca uygulama, mevcut fotoğraflardan mükemmel slayt gösterileri oluşturmanıza da yardımcı olur.

ÇEVRİMİÇİ FOTOĞRAF DEPOLAMA

Bu uygulama aslında bir fotoğraf galerisidir. Ancak, depolama kapasitesinin sınırsız olmasını sağlayan Google Drive ile senkronize edilirler. Tek bir seçimle, tüm fotoğraflarınızı veya belirli klasörlerinizi cihazınızdan bu uygulamaya senkronize edebilirsiniz. Bu size yalnızca geniş bir depolama alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cihazınızı değiştirseniz de kaybetseniz de fotoğraflarınızın ve videolarınızın kaybolmamasını sağlar. Doğru hesabınızda oturum açtığınız sürece herhangi bir cihazdan fotoğraf alabilirsiniz.

gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri

MÜKEMMEL GÖSTERİLER YARATIN

Profesyonel bir video oluşturma uygulaması olmasa da gfolio, son derece profesyonel ve güzel videolar oluşturmanıza da olanak tanır. İşiniz oldukça basit ve sadece göstermek istediğiniz fotoğrafları veya videoları seçmeniz ve ardından uygulama mağazasında ek efektler seçmeniz gerekiyor. Kalite gereksinimlerine bağlı olarak, tamamlanması yalnızca birkaç dakika süren slayt gösterileri vardır.

Sunumunuza etki katmak için stoktan çıkartmalar veya animasyonlar da ekleyebilirsiniz. İfadeler, hava durumu simgeleri, … eklemek slayt gösterisini daha çekici hale getirecektir. Ayrıca arka plan bulanıklığı veya renk filtreleri gibi efektler de daha fazla seçeneğe sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Önceden hazırlanmış filtreler arasından seçim yapabilir veya bunları tercihlerinize göre kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Slayt gösterisinin içeriğini daha net hale getirmek için gfolio size ek bir metin açıklama aracı da sağlar. Farklı yazı tipi stilleri, boyutları ve renkleri ile her slayt için uygun bir başlık metni oluşturmak üzere kolayca özelleştirebilirsiniz. Lütfen görünen görüntülerin kalitesini etkilememek için konumlarının boyutunu dengeleyin. Ayrıca sunumunuzu daha çekici hale getirmek için müzik de ekleyebilirsiniz. Enstrümantal müzikleri uygulama mağazasında kullanabilir veya favori parçalarınızı cihazdan da yükleyebilirsiniz.

gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri gfolio – Fotoğraflar ve Slayt Gösterileri

AKILLI CİHAZLARA BAĞLANTI

gfolio, Android TV veya Google TV gibi diğer akıllı cihazlarla bağlantı kurmanıza olanak tanır. Bu, slayt gösterilerinizi daha büyük bir tuval üzerinde oynatmanıza yardımcı olacaktır. Bu araç, toplantılarda, yıldönümlerinde veya aile içinde samimi bir sohbette etkisini en üst düzeye çıkaracak,…

EN İYİ DENEYİM İÇİN YÜKSELTİN

Uygulama herkes için tamamen ücretsizdir. Ancak daha iyi bir deneyim için özel hizmetler için ekstra ödeme de yapabilirsiniz. Yükseltme ile daha yüksek kalitede sunumlar oluşturabileceksiniz; depolanan görüntüler de bozulma olmadan HD kalitesindedir. Fotoğrafları veya sunumları işleme süreci de daha hızlıdır. Ayrıca, depolama alanını en üst düzeye çıkarmak için Drive’ınızı da yükseltmeniz gerekir.


İndir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız gfolio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSnapwood Photo and Slideshow Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir