GetThemAll
GetThemAll

GetThemAll v2.94 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


GetThemAll, kullanıcıların herhangi bir dosyayı sorunsuz bir şekilde mobil cihazlarına indirmelerini sağlayan bir uygulamadır. Sadece bu değil, aynı zamanda birden fazla dosyayı aynı anda ancak en yüksek hızda indirebilirsiniz. Ayrıca, birçok web sit

Android Android Araçlar
5 ( 467 puan )
Fiyat: $0
İsim GetThemAll
Yapımcı GingerTechnologies
Tür Araçlar
Boyut 15M
Versiyon 2.94
MOD Premium / Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
GetThemAll is the most famous version in the GetThemAll series of publisher GingerTechnologies
Mod Version 2.94
Total installs 5,000,000+

İndir (15M)

GetThemAll, kullanıcıların herhangi bir dosyayı sorunsuz bir şekilde mobil cihazlarına indirmelerini sağlayan bir uygulamadır. Sadece bu değil, aynı zamanda birden fazla dosyayı aynı anda ancak en yüksek hızda indirebilirsiniz. Ayrıca, birçok web sitesi bazı dosyaların indirilmesine izin vermez; Bu uygulamayı kullanarak, hangi dosyaların etkinleştirileceğine ve hangilerinin çok kolay olmayacağına dair bir sinyal alacaksınız.

GetThemAll – İndirme Yöneticisi ve Tarayıcı İndiricisi GetThemAll – İndirme Yöneticisi ve Tarayıcı İndiricisi

FARKLI FORMATLAR

GetThemAll, kullanıcılara herhangi bir formatta herhangi bir dosyayı indirme özelliğine izin verdiği için hayatınız hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her türden fotoğraf, video ve müzik gayet iyi. Bununla kalmayıp, PDF ve word dosyaları gibi daha ağır dosyalar hızlı bir şekilde işlenir ve tarafımızca hemen lisanslanır. Daha fazla sayfa ve kod, herhangi bir engel olmaksızın doğrudan bağlantıdan ücretsiz olarak indirilebilir.

DOSYALARI BULUTA TAŞI

Ayrıca, indirildikten sonra dosyalar mobil cihazda belirli bir indirme işleminde zaten depolanır. Ancak, burada bulunduğunda kullanıcılar güvenliği konusunda kendilerini güvende hissetmeyebilirler. Bu durumda, kullanıcılar bunları en güvenli şekilde yedeklenmek ve güvenceye alınmak üzere buluta taşıyabilir. GetThemAll’ın kullanıcılara sunduğu dikkat çekici şey, indirilen dosyaları ihtiyaçlarına göre otomatik veya manuel olarak bulut sistemine aktarma seçeneğidir.

GetThemAll – İndirme Yöneticisi ve Tarayıcı İndiricisi GetThemAll – İndirme Yöneticisi ve Tarayıcı İndiricisi

EVDE PAYLAŞ

Başarıyla indirdiğiniz dosyalar için GetThemAll, kullanıcıların bunları başkalarına özgürce aktarmalarına izin verir. Prosedür basittir; Uygulamanın önerdiği sosyal platformlar üzerinden doğrudan paylaşmayı tercih edebilirsiniz. Uygulamanın bağlantı vermediği adresler için, kullanıcılar bağlantıyı kopyalayıp yapıştırabilir ve ortaklarına, arkadaşlarına ve akrabalarına gönderebilir.

KULLANIMI OPTİMİZE ET

Bu, kullanım son derece basit bir şekilde optimize edildiğinde her ev için uygulama olarak bilinir. İster daha büyük bir yetişkin, bir çocuk, bu uygulamaya ilk kez maruz kalmış veya uzun süredir tanışmış bir kişi olun, rahat ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek bir tıklama veya ekrana hafif bir dokunuşla, herhangi bir web sitesinden herhangi bir dosya türünü indirme işlemi başlatılabilir. İndirme işleminizin mümkün olduğunca sorunsuz ilerlemesini sağlamak için dışa aktarmaya ve yolun her adımında size yol göstermeye bile hazırız.

GetThemAll – İndirme Yöneticisi ve Tarayıcı İndiricisi GetThemAll – İndirme Yöneticisi ve Tarayıcı İndiricisi

TAM İNDİRME İŞLEMİNİ GÖRÜNTÜLE

Burada bitmiyor, tüm indirme işlemi mobil cihazınızın genel durum çubuğu olan araç çubuğunda önünüzde olacak. Dosyanızın ne zaman yüklendiği ve ne zaman tamamlanması beklendiği tam olarak görüntülenecektir. Sadece bu değil, indirilen her yüzde de kullanıcıların zamanında kavraması için dikkatlice sağlanacaktır.

AYNI ANDA BİRDEN ÇOK DOSYA İNDİRİN

GetThemAll ayrıca büyük ilerlemeyi işaret eden birçok büyük atılım sunar. İndirilecek çok fazla dosyanız varsa, normalde bir seferde yalnızca bir dosya indirebilirsiniz. Bu gerçekten acil ihtiyaçlarınızı karşılayamaz ve oldukça zaman alıcıdır. Artık bu uygulama sayesinde kullanıcılar çok sayıda farklı dosyayı aynı anda yıldırım hızında indirebilecekler.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız GetThemAll ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir