GETCHA GHOST
GETCHA GHOST

GETCHA GHOST v2.0.124 APK indir (Sınırsız Para) 2022

GETCHA GHOST-The Haunted House eğlenceli bir bulmaca ve macera oyunudur. Savaşacak ve tehlikeli ruhları yok edeceksiniz.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 790 puan )
Fiyat: $0
İsim GETCHA GHOST
Yapımcı DAERISOFT
Tür Macera Oyunları
Boyut 280MB
Versiyon 2.0.124
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
GETCHA GHOST is the most famous version in the GETCHA GHOST series of publisher DAERISOFT
Mod Version 2.0.124
Total installs 5,000,000+

GETCHA GHOST-The Haunted House, benzersiz bir bulmaca tarzında heyecan verici bir bulmaca macera oyunudur. Oyun karakterleri son derece sevimli tasarlanmıştır ve göreviniz şehri korumak için kötü ruhları yenmek için karakterlerinizi kontrol etmektir. Ek olarak, oyun basit bir oynanışa sahiptir ve bu da oyuncuların yaklaşmasını kolaylaştırır. Birçok farklı canavar toplayacaksınız ve bunlardan biri zorlu görevleri tamamlamanıza yardımcı olmak için arkadaşınız olabilir. Oyun aynı zamanda tanıdık 3’lü eşleştirme oyununda size meydan okuyor ve size harika rahatlama anları sunuyor.

ÇEVRESİNDE VAR OLAN RUHLARI AVLA

Etrafınızda birçok farklı canavar ruh var; onları her an yenebilmek için dikkatli ve esnek olmalısınız. Şiddetli savaşınızı başlatmak için en iyi ruhları toplayabilir ve güçlerinizi her kötülükle savaşmak için kullanabilirsiniz. Oyun basit; sadece blokları (yatay veya dikey olarak) bir araya getirerek onları kırmanız ve o ruhlara güçlü saldırılar yaratmanız gerekiyor. Ne kadar çok eşya yok ederseniz, hasarınız o kadar büyük olur.

Ancak bu tür canlıların size zarar verme yeteneği vardır, bu nedenle öznel olmamanız ve olası tüm senaryolardan kaçınmanız gerekir. Yakaladığınız hayaletler dövüş araçları olacak ve topladığınız hayaletlerden biri savaşta size yardımcı olacak ve size muazzam ödüller verecek.

GETCHA HAYALET-Perili Ev GETCHA HAYALET-Perili Ev

ÇEŞİTLİ CANAVARLARLA TANIŞIN

Hayaletler çok çeşitli ve büyük bir güçle zengin olacaklar ve karakterinize en güçlü saldırıları vurabilirler. Japon hayaletleri gibi, çok korkunç ve korkutucu görünüyorlar.

Ama Avrupa’nın hayaletleri farklıdır; çok daha korkunç görünüyorlar ve herkesi korkutuyorlar. Aynı zamanda, karakteri hızlı bir şekilde yakalayabilirler, bu yüzden mümkün olduğunca çabuk kaçmanız gerekir. Ancak, akıllıysanız, onları evcil hayvanınız haline getirebilir ve sonraki savaşlarda size yardımcı olabilirsiniz. Bu oyuna aşina olan ve koleksiyonculukta iyi olanlar, önemli bir hayalet koleksiyonuna sahip olacaklar.

KARAKTERİNİZİ YÜKSELTİN

GETCHA GHOST için karakter yükseltmesi gereklidir, bu da oyuncuların daha fazla ödül almasına yardımcı olur. Ayrıca korkunç canavarları yenmek için karakterinizin hasarını ve saldırı gücünü artırabilirsiniz. Aynı zamanda, hayalet toplama üretkenliğinizi de geliştirebilir ve çevrenizdekilerin saldırılarından kurtulmalarına yardımcı olabilirsiniz. Dünyayı ayakta tutmak için işinizi özenle ve mükemmel bir şekilde tamamlamanız gerekiyor ve birçok ruh toplamak, kendiniz için daha birçok ganimet toplamanıza yardımcı olacak.

GETCHA HAYALET-Perili Ev GETCHA HAYALET-Perili Ev GETCHA HAYALET-Perili Ev

HER YERDE CANAVARLARI ARAYIN

Canavarları toplamak için yatak odası, oturma odası, mutfak gibi birçok farklı yere gitmeniz gerekiyor… Veya kameranızı kullanarak onların fotoğraflarını çekebilirsiniz. Gerçek olduklarını ortaya çıkarmak ve oldukları gibi görünmeye zorlamak için telefonunuzun lensini kullanacaksınız. Bu, kötü ruhları yakalamanıza yardımcı olacak profesyonel bir araçtır. Bu aracı kullanarak daha fazla canavar ismi bulacak ve maceranızı daha keyifli hale getireceksiniz. Hayaletler her zaman ve her yerde görünebilir, bu yüzden dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca, yakalanan canavarları size yardım etmeleri için eğitin. Gücünüz ve becerilerinizle bu araçla birlikte etrafınızda dolaşan canavarları görebilir ve sizi korumak için bir grup evcil hayvan oluşturabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Canavarları her yerde arayın: yatak odası, oturma odası,…
  • Güçlü savaşçıları yenin ve ruh canavarlarını yok edin.
  • Ruhları yakalamak için telefon lensini kullanın; renklerini ve şekillerini açıkça görebilirsiniz.
  • Birçok çekici ödül almak için karakterinizi yükseltin.
  • Çeşitli hayaletler sizi korkutur.


İndir (280MB)

Artık indirmeye hazırsınız GETCHA GHOST ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir