Gerand
Gerand

Gerand – bent barrels v1.1 b132 APK indir (Sınırsız Para/Elmas) 2022

Gerand, korkunç tanklardan şiddetli ve telaşlı savaşlar içeren çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Ayrıca çeşitli ifadeler ve antropomorfik özelliklerle birlikte gelirler, her dövüşü eğlenceli hale getirirler ve herkese arkadaşlarıyla en heyecan verici s

Android Android Aksiyon
5 ( 451 puan )
Fiyat: $0
İsim Gerand
Yapımcı AIR Game
Tür Aksiyon
Boyut 106M
Versiyon 1.1 b132
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Gerand is the most famous version in the Gerand series of publisher AIR Game
Mod Version 1.1 b132
  • Harcama ile para ve elmas artar;
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma (Google hizmetlerinde internet ve yetkilendirmeye ihtiyacınız var).

Gerand, korkunç tanklardan şiddetli ve telaşlı savaşlar içeren çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Ayrıca çeşitli ifadeler ve antropomorfik özelliklerle birlikte gelirler, her dövüşü eğlenceli hale getirirler ve herkese arkadaşlarıyla en heyecan verici savaşları verme potansiyeline sahiptirler.

Gerand - bükülmüş variller

BASİT VE EĞLENCELİ OYUN

Gerand’daki kontrol veya oyun mekanizması basittir. Yani, oyuncu süre dolmadan veya yok edilmeden önce düşmanı yok etmelidir. Oyuncuların pozisyonları birbirinin karşısına yerleştirilir ve üstünlük elde etmek veya atış açısını uygun şekilde ayarlamak için fizikten yararlanmaları gerekir. Oyuncunun kullandığı tankın türüne bağlı olarak, performansları veya çevresel etkileri, oyunu çeşitlendirmek için farklıdır.

Gerand - bükülmüş variller

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, içeriği ve kuralları farklı olduğu için oyunculara arkadaşlarını eğlendirmek için birçok seçenek sunacaktır. Ayrıca, her savaşın temposu, hızlı, yavaş ve zorlu gibi moddan moda değişir ve savaş alanını daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirir. Birçok özel oyun modunun kilidi yalnızca etkinlikler veya durumlar sırasında açılır, ancak potansiyelleri ve yaratıcılıkları oyuncuların keyif alması için mükemmeldir.

Gerand - bükülmüş variller

KORKUNÇ VE TEHDİT TANKLARI

Gerand’daki tanklar korkunç bir şekilde tasarlanmış, tavlanmış ve onu gerçek bir savaş makinesi yapan özelliklerle dolu. Sevimli çizgi grafikleri sayesinde, tankların hepsi ayrı bir güzellik yayıyor ama aynı zamanda diğer oyuncularla adil bir şekilde savaşma korkusu da yaratıyor. Elbette her tank, oyuncuların savaş yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için basit bir yükseltme sistemi ile birlikte gelir.

Gerand - bükülmüş variller

SAVAŞ TEMALI GENİŞ HARİTALAR

Neredeyse her harita ve savaş alanı, savaşın ardından acımasız ve trajik bir güzelliğe bürünür. Bu haritalar hala tüm tanklar için açık savaş alanları olarak uygundur, hatta oyuncunun ne tür bir tankla savaştığı önemli değil, savaşı her zamankinden daha büyüleyici hale getirir. Oyun, her savaşın ortamını ve atmosferini çeşitlendirmek için birçok yeni harita sunacak.

Gerand, çizgi film elle çizilmiş grafikleri kullanan ve tankları şiddetli ve kavgacı duygularla antropomorfize eden basit ama eğlenceli bir oyundur. Özel oyun detayları da zaman içinde yavaş yavaş ortaya çıkacak ve oyunculara arkadaşlarıyla basit ama yoğun savaşların tadını çıkarırken çok eğlenceli anlar yaşatacak.

Gerand - bükülmüş variller


İndir (106M)

Artık indirmeye hazırsınız Gerand ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir