GeoZilla
GeoZilla

GeoZilla v6.41.21 APK indir (Premium) 2022

GeoZilla APK , GeoZilla Inc tarafından yayınlanan Lifestyle kategorisine ait faydalı bir uygulamadır. Bu uygulama, sevilen kişinin o anki konumunu bir harita üzerinde göstererek akrabaları bulma işlevine sahiptir. Bu, gün boyunca sizin ve aile üyeler

Android Android Haberleşme
5 ( 933 puan )
Fiyat: $0
İsim GeoZilla
Yapımcı GeoZilla Inc
Tür Haberleşme
Boyut 45MB
Versiyon 6.41.21
MOD Premium
Orjinal Google Play
GeoZilla is the most famous version in the GeoZilla series of publisher GeoZilla Inc
Mod Version 6.41.21
Total installs 10,000,000+

GeoZilla APK , GeoZilla Inc tarafından yayınlanan Lifestyle kategorisine ait faydalı bir uygulamadır. Bu uygulama, sevilen kişinin o anki konumunu bir harita üzerinde göstererek akrabaları bulma işlevine sahiptir. Bu, gün boyunca sizin ve aile üyelerinizin güvenliğini sağlar. Pozisyona göre sevdiklerinizin nerede olduğunu, hangi durumda olduklarını, herhangi bir tehlike olup olmadığını öğrenebilirsiniz. O zamandan beri, sevdiklerinizi çabucak bulmanın yanı sıra yardım etmek için bir plan var. Özelliklerine şaşırdınız mı? Sadece bu değil, siz ve aileniz için gerçekten akıllıca bir seçim. Bu uygulamanın yardımıyla birlikte güvenli bir hayat yaşayalım!

UYGULAMA NASIL KULLANILIR

GeoZilla, aile üyelerinizin konumlarını takip etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Elektronik cihazınızda bulunan GPS takip aracı ile sevdiklerinizi kolayca bulmanızı sağlar. Bu konumlandırmadan yola çıkarak sevdiğiniz kişinin hangi zaman diliminde belirli bir yere gelip gelmediğini veya ayrıldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca harita konumlarını takip ederek tüm aile fertlerinizin yolculuklarını görebilirsiniz. Bu, kullanıcıların kendileri için neredeyse mutlak güvenlik sağlar.

Bir başka iyi şey de, sizin ve ailenizin uygulamanın kendisinde birbirinizle etkileşime girebilmenizdir. Bu arada, aşağıya bir yorum bırakıyorsunuz ve herkesin bilmesini sağlamanın güvenli olduğunu fark ediyorsunuz. Ayrıca, sevdiklerinizle günlük aktivitelerinizin resimlerini de yazabilir veya paylaşabilirsiniz. En zor koşullarda bile, ailenizdeki herkesten kurtulabilirsiniz. Bu uygulamanın insanlara verdiği iyi anlam budur.

GeoZilla – Ailemi Bulucu ve GPS İzleyiciyi Bul GeoZilla – Ailemi Bulucu ve GPS İzleyiciyi Bul

EK ÖZELLİKLER

Bu uygulama özellikle okula giden küçük çocukları olan aileler için popüler ve uygundur. Uygulamadan, çocuklarının okula güvenli bir şekilde ulaştığına veya okuldan ayrıldığına dair bildirimler geldiğinde ebeveynler biraz rahatlayacaklarından, bu aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarını yönetmek için kullanabilecekleri bir araçtır. Ya da zayıf yaşlı ailelerin durumunda, bu uygulama aynı zamanda sevdiklerinizin güvenliğini sağlamanıza da yardımcı olur. Tüm üyelerin durumunu izlemek ve raporlamak sizin adınıza olacaktır.

Ailedeki herkes, konuma göre birbirlerine görevler atayabilir. Sonuç olarak, yapacak bir şeyin olduğu yere geldiğinizde size hatırlatacaktır. Bu, ailedeki herkesin görevleri paylaşmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, herkes alışveriş listesini birlikte yönetebilir. Her şey herkes tarafından birlikte yapılır, paylaşılır. Bu uygulama, aileyi birbirine bağlamaya yardımcı olur, her bir kişinin sıcaklığını ve mutluluğunu arttırır.

YOLDA GÜVENLİ TUTUN

Evde nasıl oturulacağına inanmak zor olacak ve yine de sevdiklerinizin kilometre başına ne kadar hız sürdüğünü bileceksiniz. Ama bu uygulama yine de yapıyor! Sürücüler için güvenlik raporlarını kullanarak, hız yapıp yapmadıklarını söyleyebilir misiniz? Konsantre sürüş veya telefon kullanma? Yol kenarındaki bir arkadaşta meydana geldiğinde, uyarmak için kaza tespiti etkinleştirilecektir; Eşzamanlı olarak, acil durum kişilerini bilgilendirin, böylece sevdikleriniz veya kendiniz daha hızlı yardım alabilirsiniz.

GPS’i normal çalışma durumunda tutarken pil gücünden tasarruf etmek için, harita üzerinde önemli ölçüde hareket edene kadar aile konumu izleyiciyi uyku modunda tutarak önemli konum değişikliği (SLC) özelliğini kullanabilirsiniz. GPS izci ve konum belirleyicide Acil Durum Bağlantısı olarak sevdiklerinizle bağlantı kurmanız gerekir ve sevdiklerinizin sizi bilgilendirmesi gerekiyorsa ihtiyacınız olan konum bilgisini alırsınız. Konum paylaşmanın yalnızca tüm üyeler bağlantıyı kabul ettiğinde çalıştığını unutmayın.

GeoZilla – Ailemi Bulucu ve GPS İzleyiciyi Bul GeoZilla – Ailemi Bulucu ve GPS İzleyiciyi Bul GeoZilla – Ailemi Bulucu ve GPS İzleyiciyi Bul

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Bu konum hizmeti, kişilerin uygulama kapalıyken veya kullanımda değilken bile gerçek zamanlı olarak pozisyon değiştirmesine olanak tanır. Sevdiğiniz insanlar mekanlarını değiştirdiğinde size hatırlatmaya yardımcı olur. Ayrıca, ana çevrelerinize giren kişi listesi aracılığıyla diğer kullanıcıları da bulabilirsiniz. Resim ve kamera kullanarak profilinizi değiştirme hakkına sahipsiniz. Ayrıca tüm hareket ve sürücü raporları takip edilmektedir. Uygulamanın akıllı konum geçmişi başka bir harika özelliktir. Bu nedenle geçmişe erişebilir ve her aile üyesinin her gün gittiği her işlemi görebilirsiniz. Artık ailenizi ve kendinizi güvende tutmak için uygulamayı indirebilirsiniz! Bu iletişimleri verimli bir şekilde dağıtın ve kullanın!


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız GeoZilla ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGeoZilla Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir