Genki Heroes
Genki Heroes

Genki Heroes v1.0.6 APK indir (Ücretsiz MP/Vip 23/Öfke) 2022

Genki Heroes, olasılıklarla dolu uçsuz bucaksız bir fantezi dünyasında sapan aksiyon oyunuyla insanlara heyecan dolu anlar yaşatıyor. Aynı zamanda, herkesin birlikte unutulmaz bir yolculuk yaratması için zorlayıcı çevrimiçi etkinliklerle birlikte bir

Android Android Aksiyon
4 ( 456 puan )
Fiyat: $0
İsim Genki Heroes
Yapımcı Playpark MY
Tür Aksiyon
Boyut 11MB
Versiyon 1.0.6
MOD Ücretsiz MP/Vip 23/Öfke
Orjinal Google Play
Genki Heroes is the most famous version in the Genki Heroes series of publisher Playpark MY
Mod Version 1.0.6
Total installs 500,000+
Mod Menüsü Hasar Çarpanı Savunma Çarpanı Maksimum VIP Kilidi Açıldı (Bazı seçenekler kullanılamayabilir) Sınırsız Beceri Kullanımı Uyarı: Savunma Çarpanı, kendi kendine verilen hasara karşı koruma sağlamaz.

Genki Heroes, insanların geniş bir fantezi dünyasında benzersiz oyun ve aktivitelerle harika anılar biriktirdiği bir MMORPG’dir. Ayrıca dünyayı ve ortamları çizmek ve oyunculara çevreden veya dünyadan yeni hisler vermek için hoş ve samimi bir grafik stili kullanır. Bunun da ötesinde, oynanış hızı ve yükseltme sistemleri, her oyuncunun deneyimini çeşitlendirecek derinliğe sahiptir.

Genki Kahramanları

ARKADAŞLARLA KEŞFEDİLECEK GENİŞ DÜNYA

Bir fantezi dünyası, yeni tür canavarlar veya zorluklar getirdikçe maceralar için her zaman sonsuz bir ilham kaynağıdır. Ayrıca, Genki Heroes, oyuncular için birçok diyarda seyahat ederken sonsuz bir derinlik ve her zaman sürprizlerle dolu tamamen yeni ve benzersiz bir gelişmiş dünya sunar. Ayrıca şehirlerden gelen sırlar veya yan görevler de birçok konseptle dünyadaki potansiyeli genişletmek için harika bir keşif.

Genki Kahramanları

KEYİFLİ SAPAN EYLEM OYUNU

Oyundaki dövüş mekaniği, oyuncunun her seviyede saldırması veya ilerlemesi için sapan konseptini kullandığından çeşitlilik gösterir. Çevreyi yok ederken düşmana etkili bir şekilde saldırmak için açıyı veya kuvveti ayarlamak da dahil olmak üzere her zaman hareketi koordine etmeli ve doğru bir şekilde saldırmalıdırlar. Bu arada, silah çeşitliliği de oyuncunun bu heyecan verici konseptle dövüş yeteneklerini harekete geçirmek için hesaplamalarını etkileyecek.

Genki Kahramanları

BECERİLERİ VE EYLEMLERİ STRATEJİK OLARAK BİRLEŞTİRİN

Savaş sırasında oyuncular, her saldırının gücünü harekete geçirmek için kapsamlı bir silah sistemine erişebilecekler. Genki Heroes, oyuncunun kullandığı silaha bağlı olarak işleri daha karmaşık hale getirerek oyun moduna bağlı olarak savaş alanı için yoğun bir zenginlik yaratacak. Ancak, becerileri kullanmak çok fazla enerji tüketir ve insanların bunları etkili bir şekilde kullanmasını veya stratejiler izlemesini sağlar.

OYNAMAK İÇİN DEĞİŞKEN KARAKTER SINIFLARI

Karakterlerin çeşitliliği, birçok savaşta seviyeleri tamamlamayı veya müttefiklere yardım etmeyi de önemli ölçüde etkiler. Bu arada, çoğu karakter sınıfı saldırgandır ve birçok durumda tek başına oynanabilir veya seviyeler beklenmedik yolculuklardan veya görevlerden gelir. Bununla birlikte, birçok farklı beceri ve istatistiğe sahipler ve herkese her takımda en güçlü kombinasyonları koordine etmek ve oluşturmak için birçok fikir veriyorlar.

Genki Kahramanları

HEYECAN VERİCİ ZİNDANLAR VE KEŞİFLER

Zindanlar veya keşif gezileri, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için bir fırsat olduğu için, Genki Heroes’da benzersiz ve ciddi zorluklardır. Bunun da ötesinde, onları tamamlamanın getirdiği ödüller ve başarılar cömerttir ve oyuncuların tehlikelere daha derinden girmeleri için yeni fırsatlar veya koşullar açar. Bazı zindanlar, yalnızca özel günlerde, partiler için kabuslar veya en karmaşık zorluklar yaratmak için ortaya çıkar.

MUHTEŞEM ÖDÜLLERLE GERÇEK ZAMANLI PVP SAVAŞLARI

Zindanlarda veya görevlerde tek başına oynamaya kıyasla, gerçek zamanlı PvP savaşları heyecan ama kaosla sonuçlanır. Oyuncular veya takımlar, komutlar aracılığıyla sürekli etkileşimde bulunmalı veya rakibe birçok farklı yerde saldırmalıdır. Başka bir deyişle, PvP’deki oyun tamamen yenidir, ancak ödülleri ve eğlencesi sonsuzdur ve aynı zamanda oyuncuların sistemden birçok cömert hediye alışverişinde bulunmalarına yardımcı olur.

Genki Kahramanları

Genki Heroes APK sapan aksiyon oyununu benimsemesine rağmen, hızı ve mizahı, herkesin en iyi deneyimi yaşaması için zengin ve benzersizdir. Ayrıca zindanlar, keşif gezileri ve PvP arenaları gibi ekstra aktivitelerin tümü arkadaşlarınızla harika anılar oluşturmak için mükemmel anlardır.

  • Yenilikçi ama büyüleyici sapan aksiyon oyunu.
  • Kesin eylemler veya takım arkadaşlarıyla koordinasyon için sorunsuz ve özelleştirilebilir kontroller.
  • Dağınık zindanlar ve sürekli güncellemeler içeren geniş haritalar.
  • Beceriler ve silahlarla karakter gelişiminde zorlu zorluklar ve yolculuk.
  • Yüksek değerli ödüller ve muhteşem anlarla saf kaotik PvP aktiviteleri.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Genki Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlaypark MY

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir