Geeky Tools
Geeky Tools

Geeky Hacks Pro v1.0.6 APK indir (Ücretli) 2022


Kendinizi güvensiz hissediyor ve cihazınızın takip edilip edilmediği konusunda endişeleniyorsanız, hemen Geeky Hacks Pro'yu kullanın çünkü tüm sorularınızı cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulama tüm bilgilerinizi gizli tutacak ve güvenlik süre

Android Android Araçlar
5 ( 904 puan )
Fiyat: $0
İsim Geeky Tools
Yapımcı HiddenEye Apps
Tür Araçlar
Boyut 7.2M
Versiyon 1.0.6
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Geeky Tools is the most famous version in the Geeky Tools series of publisher HiddenEye Apps
Mod Version 1.0.6
Total installs 100+

İndir (7.2M)

Kendinizi güvensiz hissediyor ve cihazınızın takip edilip edilmediği konusunda endişeleniyorsanız, hemen Geeky Hacks Pro’yu kullanın çünkü tüm sorularınızı cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulama tüm bilgilerinizi gizli tutacak ve güvenlik sürecinde hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Uygulama, internet kurulumundaki çeşitli sorunları teşhis etmenize yardımcı olacak bir bilgisayar korsanlığı önleme özelliği sağlar. Ayrıca, kötü amaçlı yazılımları, güvenli cihazları, kamera engelleyicileri, istenmeyen e-postaları vb. kaldırmanıza da olanak tanır.

SPYWARE TARAMA VE ARAMA

Geeky Hacks Pro’ya gelince, cihazınız kapsamlı bir şekilde taranacak ve bilgileri gizlice dinleyecek veya çalacak yazılımları dikkatle arayacaktır. Bu özellik, üçüncü taraf uygulamalar ve kullanımda olan cihazın sistemi dahil tüm uygulamaları tarar. Bununla da kalmaz, sizi orijinal olmayan veya güvenilmez uygulamalar konusunda da bilgilendirir. Bu uygulama gizliliği analiz edecek ve sisteme tavsiyelerde bulunacak, hacker dolandırıcılıklarının casus yazılım bulmasını önleyecektir.

Geeky Hacks Pro: Hacklenmeye Karşı Koruma (Reklamsız) Geeky Hacks Pro: Hacklenmeye Karşı Koruma (Reklamsız)

OPTİMAL AĞ VE WIFI TARAYICI SAĞLAR

Kullanıcılar WiFi’lerini kimin kullandığını öğrenecek ve WiFi güvenliğini koruyacaktır. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda sizin için WiFi sinyal ölçerler ve yönlendirici yönetim ayarlarının yanı sıra ağ güvenliği koruması da sağlar. Kullanıcılar, bir ağ tarayıcısı aracılığıyla tüm ağ tarama aracı cihazlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde algılayabilir. Whois, size daha fazla bilgi vermek ve anlamak için bir web sitesi ve sahibi hakkında bilgi sağlar.

TÜM SİSTEMİ KONTROL EDİN VE HATALARI DÜZELTİN

Geeky Hacks Pro’yu kullanırken, kullanıcılar tüm sistemi kontrol edebilir ve hataları bulabilir ve hızlı ve rahat bir şekilde düzeltmenize ve düzeltmenize yardımcı olabilir. Bu size daha kararlı bir sistem sağlar. Bu uygulamanın onarım sistemi, hataları düzeltmenin yanı sıra, cihazınızın pilini optimize etmenin yanı sıra RAM’i artırmanıza ve gereksiz dosyaları temizlemenize de yardımcı olur.

CİHAZINIZ İÇİN BELİRLİ AYARLARI SAĞLAYIN

Kullanıcılar bu mobil teşhis donanımı tarafından test edilecek ve telefonunuzun düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edecek. Bu uygulama, sağlayıcının gizlediği bazı ayarları açmanıza yardımcı olur. Sadece bu değil, aynı zamanda uygulamaları analiz etmenize, gizlilik hakkında bilgi vermenize ve spam’e karşı koruma sağlamanıza ve sahte siteleri ve uygulamaları tespit edip engellemenize de yardımcı olur.

Geeky Hacks Pro: Hacklenmeye Karşı Koruma (Reklamsız) Geeky Hacks Pro: Hacklenmeye Karşı Koruma (Reklamsız)

ANA ÖZELLİKLER

  • Tüm uygulamaları tarar ve bilgi sağlar, orijinal, güvenilmeyen uygulamalara karşı uyarır ve bilgisayar korsanlığına karşı koruma sağlayarak bilgisayar korsanlarının dolandırıcılığını önler.
  • Yönlendirici yönetimini ayarlayın ve ağ güvenliği koruması hakkında bilgi sağlayın, WiFi sinyalini ölçün ve WiFi’nizi kimin kullandığını tespit edin.
  • Tüm ağ tarama motoru cihazlarının hızlı ve güvenilir tespiti, bir web sitesi ve sahibi hakkında etkili bilgiler sağlar.
  • Cihazınızın tüm sistemini kontrol edin, sorunları bulun ve düzeltin, RAM’i artırın ve cihazınızın gereksiz dosyalarını temizleyerek uygulamaları daha sorunsuz başlatmasını sağlayın.
  • Uygulama ayrıntılarını analiz edin ve mobil cihaz donanımını başlatın ve gizli kodların kilidini açın veya bazı uygulamaların gizli özelliklerinin kilidini açın.


İndir (7.2M)

Artık indirmeye hazırsınız Geeky Tools ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir