GBC
GBC

GBC.emu v1.5.56 APK MOD (Ücretli) indir 2022


GBC.emu, kullanıcıların telefonlarında eski oyunlara erişmesini ve oynamasını sağlayan bir konsol emülatörü uygulamasıdır.

Android Android Araçlar
5 ( 474 puan )
Fiyat: $0
İsim GBC
Yapımcı Robert Broglia
Tür Araçlar
Boyut 1MB
Versiyon 1.5.56
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
GBC is the most famous version in the GBC series of publisher Robert Broglia
Mod Version 1.5.56
Total installs 10,000+

İndir (1MB)

Daha önce birçok emülatör uygulaması yayınlanmış olmasına rağmen, GBS.emu birçok kullanıcı tarafından her zaman en güvenilir ve kullanılan uygulama olarak kabul edilmiştir. Emülatör uygulamalarından biri olarak, kullanıcıların tutkularını serbest bırakmaları için potansiyel bir eğlence alanı olarak yeniden tasarlandı. Uygulama birçok özellikle güncellenmiş olup, kullanıcılar daha önce keşfetme fırsatı bulamadıkları eski oyunlara erişip indirebilmektedir.

OYUN EMULATÖRÜ FUNNY

Oyuncuların geçmişte eski emülatörlerle deneyimi varsa, GBC.emu’ya zaten çok aşinadırlar. Aslında, diğer emülatör başlıklarıyla da birçok benzerliği var, ancak oyuncuların keşfetmesi için bazı yeni aktiviteler ekledi. Uygulamada, kullanıcılar uygulamayı yüklemek için beğendikleri oyunları seçmeye devam edecek ve onunla rahatlamaya başlayacaklar. Üst düzey oyun ekipmanlarını deneyimleme koşullarına sahip olmayanlar için bu emülatör uygulamasını keşfetmek için kullanabilirsiniz.

GBC.emu

OYUNLARI HD KEŞFEDİN

Çoğunlukla GBC.emu, oyuncuların her tür oyunu son derece yüksek çözünürlükte, hatta full HD’de keşfetmelerine yardımcı olabilir. Bazen oyunun arayüzünün dokusunu değiştirebilir ama oyunu çok fazla etkilemez. Ayrıca oyuncular ekrandaki dokunmatik kontrolleri özelleştirebilir veya harici el cihazlarına veya klavyelere bağlanabilir. Özünde, bu açık kaynaklı bir projedir ve tüm oyuncular oyunun uyumluluğunu daha iyi hale getirmek için kodu iyileştirebilir.

ÇOKLU OYUN MODLARI İLE KENDİ DENEYİMİNİZİ GELİŞTİRİN

Bugün sadece her oyunu deneyimlemekle kalmayıp, özel avuçiçi oyun konsollarında görünen daha ileri teknoloji oyunların da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu emülatör uygulaması sayesinde oyuncular, çeşitli oyun modları aracılığıyla oyuncu deneyimlerini geliştirebilirler. Aynı zamanda uygulama, PS4 veya Xbox gibi bazı tanımlanabilir işletim sistemlerine sahip oyuncuları da destekler.

Aslında bu emülatör uygulaması, oyunculara çok benzersiz bir oyun deneyimi kazandırdı ve oyuncuların eski oyunlarla çocukluklarına dönmelerini sağlıyor.

GBC.emu

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuncular bu benzersiz uygulama sayesinde simülasyon oyunlarını hızlı bir şekilde deneyimleyebilirler.
– Uygulamanın arayüzü iyi organize edilmiş, basit, sezgisel ve esas olarak oyunlara dalıyor.
– Oyuncular, oyun listesini temizleme, hile kodlarını kullanma ve bazı yeni özelliklere erişme gibi uygulamadaki genel ayarları değiştirebilir.
– Uygulama, yeni özellikler eklemek ve oyuncuların en iyi deneyimi yaşaması için hataları iyileştirmek için düzenli olarak güncellenir.
– Yüklemeye gerek yoktur; kararlı bir şekilde çalışır ve gelişmiş yapılandırma uyumluluğu sağlar.
– Oyuncuların yüksek çözünürlükte oyun oynamasını destekler.


İndir (1MB)

Artık indirmeye hazırsınız GBC ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRobert Broglia

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir