Garfield Snack Time
Garfield Snack Time

Garfield Snack Time v1.28.0 APK (Sınırsız Para, Yaşam) indir


Garfield Snack Time Mod APK, oyuncuların kedi Garfield'ın arkadaşı ile bulmaca seviyelerini tamamlamak için zaman harcamasını gerektirir. Güçlendiriciler ve hareketler gibi heyecan verici mekanikler sürekli olarak tanıtılacak.

Android Android Bulmaca
4 ( 804 puan )
Fiyat: $0
İsim Garfield Snack Time
Yapımcı Promineo Studios S.L.
Tür Bulmaca
Boyut 88.7 M
Versiyon 1.28.0
MOD Sınırsız Para, Hayatlar
Orjinal Google Play
Garfield Snack Time is the most famous version in the Garfield Snack Time series of publisher Promineo Studios S.L.
Mod Version 1.28.0

İndir (88.7 M)

Garfield Snack Time MOD APK hakkında

Eğer siz de uzun saatler ders çalışmaktan ve çalışmaktan yoruluyorsanız, biraz dinlenin ve biraz dinlenin! Garfield Snack Time MOD APK size çok keyifli yatıştırıcı dakikalar sunar. Belki de şişman evcil hayvan Garfield‘a yönelik çizgi filmi izlemişsinizdir? Bu obur bir evcil hayvan olacak ve atıştırmalıkları gerçekten seviyor. Bu karakterin klasik problemli oyunla birleşiminden güç alan yayıncı Promineo Studios SL, bu benzersiz oyunu dağıttı. Yalnızca Google Enjoy mağazasında, ilgi çekici 1 milyondan fazla indirme sunar. Sadece bu değil, çoğu insan iltifat bıraktı. Bu video oyunu aslında 4.7 / 5 yıldız gibi nispeten büyük bir skor elde etti. Peki şimdi indirmeden ne bekliyor olacaksın!

Garfield Tedavi Süresi Garfield Tedavi Süresi

Çekici Match 3 oynanışı

Bir oyun ekranına başlarken, ekranda labirentte bir labirentte düzenlenmiş şeylerin resmi belirir. Sadece yakından bakın ve kuralı ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirine yakın ve birbirine yakın gıdaları birbirine bağlamak için en az 3’erli gruplar halinde seçin. Bağlandıktan sonra, bu atıştırmalıklar anında iptal olur ve Garfield‘ın karnına gider. Daha sonra sorun arttıkça, iş de değişir, belki de tekrarlayan sıkıcı değil. Bu oyunda sizi bekleyen sayısız zorluk var, tüm sınırlamaları aşın ve en iyi oyuncu olmaya başlayın.

Daha fazla yardım istemek

Garfield Snack Time ile ilgili en iyi şey, her miktarda sürekli olarak yardım bulabilmenizdir. Örnek olarak, 5 ikramı birbirine bağladığınızda, belirli bir öğeye sahip olabilirsiniz. Bu, diğer şeyleri yok etmenize ve asla 3’lü eşleştirme kuralına devam etmek zorunda kalmamanıza yardımcı olacak güce sahiptir. Dahil olmak üzere, her yerde bir bomba patlar, küre ekrandaki tüm işlenmiş yiyecekleri siler. Figür. Ayrıca, zor bir duruma düşerseniz daha da fazla yardım satın alma seçeneğiniz de vardır.

Garfield Tedavi Süresi Garfield Tedavi Süresi

Tatlı resimler ve komik sesler

Pek çok kullanıcı, karakterlerin ve nesnelerin güzel resimleri nedeniyle Garfield Snack Time‘a katılarak gerçekten rahatladıklarını belirtiyor. Karikatür tarzı çekimler, renkli renk kombinasyonları ile video oyunu bizi daha çok mutlu ediyor. Gürültü yönü ayrıca büyük bir bileşen oynar. İkramları her hareket ettirdiğinizde, lezzetli yemekler sunulurken patlamanın sesini, övgüleri, kedi Garfield ile ilişkilendirilen ağlamaları duyarsınız. Hepsini bir araya getirmek, kaçırmayı göze alamayacağınız harika bir çevrimiçi oyun sağlar.


İndir (88.7 M)

Artık indirmeye hazırsınız Garfield Snack Time ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir