Gangstar Vegas
Gangstar Vegas

Vegas Gangsteri v5.6.0k MOD APK + OBB (Sınırsız Para/VIP 10) indir 2022

Gangstar Vegas: World of Crime, ana karakter Jason'ı takip ettiğiniz mafya renkleriyle geniş bir dünya sunuyor. Katılabileceğiniz ve karakteriniz için gerekli birçok öğenin ve silahın kilidini açabileceğiniz birçok etkinlik ve hikaye görevi var.

Android Android Aksiyon
4 ( 807 puan )
Fiyat: $0
İsim Gangstar Vegas
Yapımcı Gameloft SE
Tür Aksiyon
Boyut 50M
Versiyon 5.6.0k
MOD Sınırsız Para/VIP 10
Orjinal Google Play
Gangstar Vegas is the most famous version in the Gangstar Vegas series of publisher Gameloft SE
Mod Version 5.6.0k
Total installs 100,000,000+
 • sınırsız para
 • VIP10.

Not:
 1. Oyunu ilk kez açmadan önce interneti kapatın.
 2. Yaş ve cinsiyet bilgilerinizi doldururken interneti açın.
 3. Daha sonra yasaklanmamak için interneti kapatın ve oyunu oynayın. (NetGuard'ı kullanarak)

 1. Google Play'den Gangstar Vegas'ı yükleyin. İndirme işlemi birkaç % ilerlediğinde iptal edebilirsiniz.
 2. Mod sürümlerini yükleyin.

Vegas Gangsteri APK , oyuncunun Jason’ı Frank’ten kaçarken takip ettiği açık dünya mafya temalı bir oyundur. Bu uçsuz bucaksız dünyadaki deneyiminizi seçmekte özgürsünüz ve katılabileceğiniz pek çok oyun ve etkinlik olacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, diğer oyuncularla rekabet etmek için çete savaşlarına da katılabilirsiniz. silahların.

Gangstar Vegas: Suç Dünyası

ETKİLEYİCİ ZİHİN KONTROL ETKİNLİĞİNE KATILIN

Vegas Gangsteri ‘nin yeni versiyonunda, zihin kontrolü olan ilginç oynanış nedeniyle her oyuncunun keyif alacağı bir etkinlik olacak. Bu moddaki amaç oldukça basittir: Başkalarının zihin kontrolüne sahip bir araç kullanacak ve kolayca tanıyacağınız işaretli düşmanları öldürmeye başlayacaksınız. Yani bu etkinlikte onları alt etmek ve etkileyici ödüller almak için taktikler kullanacaksınız.

Oyun, oyundaki farklı karakterleri kontrol etmeniz için size özel bir araç hazırladı. Bu oyunda düşmanlarınızı yenmek için doğru karakterleri seçmeniz gerektiğine dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda çoğu zaman silahları olduğu için yok etmeniz gereken hedefleri seçecek ve diğer düşmanları hızlıca alt edeceksiniz. Ayrıca gördüğünüz herkese nişan alabiliyorsunuz ve kontrollü karakterin arabanıza yaklaşmasına izin vermiyorsunuz.

Gangstar Vegas: Suç Dünyası

JASON’UN KAÇIŞ YOLCULUĞU

Oyuncuların Vegas Gangsteri MOD APK ‘ da yaşadıkları hikaye, MMA sporcusu Jason’ın etrafında dönüyor. Mafya patronu Don Frank Veliano, Jason’ın karşısına çıkıp iyilik isteyene kadar her şey normal gidiyordu. Spesifik olarak, bir sonraki maçında rakibinize sahte yenilgi vermek zorunda kalırsınız. Tabii ki, mafya patronunun etkisi nedeniyle Jason da aynı şeyi yaptı, ancak işler hayal ettiği gibi değildi.

İki sporcu kavga ederken, yere düşen kendisi olmasına rağmen Jason rakibini yere serdi. Bu nedenle patron sinirlenir ve onu cezalandırmak ister. Arabayı sürekli olarak onu kovalamak ve saldırmak için kullandılar. Neyse ki, Karen patronun astları onu yenmeden önce ortaya çıktı ve onu Vera’ya getirdi. Oradan hayatı değişmeye başladı ve olaylar devam etti.

Gangstar Vegas: Suç Dünyası

GİZEMLERLE DOLU GENİŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN

Hit GTA serisinin hayranıysanız, şüphesiz Vegas Gangsteri da benzer noktalar bulacaksınız. Açık bir dünyada çeşitli eğlenceli deneyimleri kolayca bulabileceğiniz açık bir dünyadır. İstediğiniz şeyle etkileşime girebilir ve bu oyunun sahip olduğu enginliği deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca tercihlerinize bağlı olarak kendiniz için seçeceğiniz çok daha farklı bir oynanış da yaratıyor.

İlk deneyim, genellikle çevre öğesi tamamen tasarlandığında açık dünya ile ilişkilendirilecektir. Hızlı bir şekilde bir araca sahip olacak ve arzularınızı tatmin etmek için istediğiniz yere gideceksiniz.

Gangstar Vegas: Suç Dünyası

Hedefleri tamamlamak için zaman harcayacağınız ikinci tür deneyim, görevler yapmaktır. Jason, Frank’ten kaçtıktan sonra Montello için çalışmaya döndükten sonra neler olduğunu öğrenmek için hikaye ile ilgili görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, bu görevler mafya ile yüzleşebileceğiniz veya belirtilen konuma hızlı bir şekilde sürmeye çalışacağınız için tamamen yoğun ve etkileyici.

KAÇIRMAYACAĞINIZ HEYECAN VERİCİ SİLAHLAR VE ETKİNLİKLER

Vegas Gangsteri ‘nde bulabileceğiniz birincil deneyimin yanı sıra, başka heyecan verici oyunlar da bulacaksınız. Kana susamış zombilerin sürekli sizi yakalamaya çalıştığı ve hareketsiz kalana kadar saldırdığı yerlere gidebilirsiniz. Tabii ki, onlarla savaşmak için silahlarla da donatılacaksınız. Ayrıca bir çeteye katılarak sahip olduğunuz silahlarla diğer oyunculara karşı çete savaşları yaşayabilirsiniz.

Gangstar Vegas: Suç Dünyası

Aldığınız silahların ve öğelerin sayısı, her bir farklı modda başlarken kilidini açabileceğiniz, kullanabileceğiniz ve karakterinizi donatabileceğiniz tamamen çeşitlidir. Aynı zamanda etkinlik öğeleri her zaman oyuncuların dikkatini çeker.

Keşfetmeniz için birçok ilginç öğeye sahip bir dünya, örneğin:

 • Mafya babası Don Frank ile sorunlar yaşayan MMA sporcusu Jason’ın hayatta kalma yolculuğunu takip edeceksiniz.
 • Bu oyunun getirdiği dünya, çeşitli ve geniştir; burada özgürce keşfedebilir veya hikaye görevlerini çözmek için yolculuğa devam edebilirsiniz.
 • Orijinal oyunun yanı sıra, hayatta kalan zombiler veya diğer oyunculara karşı çete savaşları gibi seçebileceğiniz birçok başka deneyim olacak.
 • Edinebileceğiniz eşya ve silahların sayısı faydalıdır ve bazıları etkinliklerle artırılacaktır.
 • Oyunun yeni versiyonunda oyuncular olay zihin kontrolünü bulacak ve oynanışı ilk oyunda sizi etkilenmiş hissettirecek.


İndir (50M)

Artık indirmeye hazırsınız Gangstar Vegas ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGameloft SE

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir