Gaming Mode
Gaming Mode

Gaming Mode v1.9.0 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Oyun Modu, oyun oynarken hataları ve hatta kesintileri en aza indirmenize yardımcı olur. Bu, kullanıcıların oyun oynarken gecikme, sarsıntılı veya yazılım hataları gibi bazı hataların üstesinden gelmelerine yardımcı olmakla ilgili yeni bir uygulamadı

Android Android Araçlar
4 ( 892 puan )
Fiyat: $0
İsim Gaming Mode
Yapımcı ZipoApps
Tür Araçlar
Boyut 10M
Versiyon 1.9.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Gaming Mode is the most famous version in the Gaming Mode series of publisher ZipoApps
Mod Version 1.9.0
Total installs 5,000,000+

İndir (10M)

Oyun Modu, oyun oynarken hataları ve hatta kesintileri en aza indirmenize yardımcı olur. Bu, kullanıcıların oyun oynarken gecikme, sarsıntılı veya yazılım hataları gibi bazı hataların üstesinden gelmelerine yardımcı olmakla ilgili yeni bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet edecek benzersiz bir özellik oluşturmak için yeni özellikler arasında modern bir entegrasyona sahiptir. Yeni güncellemeler, kullanıcı dostu bir arayüz ve diğer yeni noktalar her zaman bu uygulamanın odak noktasıdır. Hataları, beklenmeyen kesintileri sınırlamak için uygulamayı kullanmayı deneyin.

Oyun Modu – Game Booster PRO Oyun Modu – Game Booster PRO

GÜÇ SETİNİ KULLAN

Yer alan her oyunda sarsıntılı, gecikmeli, ne kadar kötü olacağını hepimiz biliyoruz. Dürüst olmak gerekirse bu durum oyuna oldukça müdahale edecek gibi görünüyor ve şimdi Oyun Modu ne demek istediğinizi tahmin etti. Uygulama, özgürce ve rahatça oynayabilmenizi istiyor, bu nedenle bu riskleri önlemek için bir güçlendirici kullandı.

BİLDİRİM ETKİLERİNİ SEÇİN

Bazen gelen bildirimler de gecikmelere, yatay donmalara neden olarak kullanıcıları hayal kırıklığına uğratır. Yeni sesli bildirimler, kullanıcıları gerçekten endişelendiriyor. Uygulama, oyun sırasında bildirimleri anında bloke etme özelliğine sahiptir, böylece herhangi bir kesinti, herhangi bir engelleme şansı yokmuş gibi görünür.

GEREKLİ ALANI KURTARIR

Alan boşaltmak, teknik hataları veya kötü koşulları önlemenin de mükemmel bir yoludur. Serbest bırakma çok basittir çünkü Oyun Modunda yerleşik bir önemsiz ve önemsiz temizleyici vardır, bu nedenle etkinleştirilerek hemen kullanılabilir. Sürüm, cihazımız için çok önemlidir.

Oyun Modu – Game Booster PRO Oyun Modu – Game Booster PRO Oyun Modu – Game Booster PRO

VERİMLİ GEÇME ÖNLEYİCİ ARACI

Etkili bir gecikme önleme aracı da Oyun Moduna odaklanmıştır. Bu özellik çok önemlidir çünkü oynanışı etkiler ve cihazınızın her yönünü etkiler. Açık mod, oyun performansını artırmaktan başka herhangi bir amaç için kolayca kullanmamızı sağlar.

GELİŞTİRİLMİŞ OYUN DENEYİMİ

Gereksiz reklamlardan kurtulmak, spam kalıntılarını hemen kaldırmak bu güzel uygulamaya girme şeklimizdir. Kullanıcıların oyunu gözleriyle deneyimlemelerine yardımcı olacak başka birçok kullanışlı özellik de var. Cihazı her zaman en kararlı oyun modunda tutarak kullanıcının oyun deneyimini geliştirin.

PARLAK, SES OPTİMİZE EDİN

Bu uygulama, parlamayı ve gözlere verilen zararı sınırlamak için kullanıcıların parlaklık modunu ortam dışındaki parlaklığa uyacak şekilde ayarlamasına yardımcı olur. Uygulama, kullanıcılar için parlaklığı optimize etmeye ve oynatıcıyı kesintisiz olarak daha sorunsuz hale getirmek için Wifi durumunu özelleştirmeye yardımcı olur. Oyundaki ses de otomatik olarak değiştirilir ve Zil sesleri ve medya sesleri de onun tarafından çok özelleştirilir.

MUHTEŞEM OYUN DENEYİMİ GETİRİN

Oyun Modu – Game Booster PRO’nun sunduğu optimum özelliklerle oyuncular güzel ve heyecan verici bir oyun alanının keyfini çıkarır. Bu uygulamayı kullanırken yanınızda ekstra bir oyun arkadaşınız olduğunu ve zor zamanlarda size destek olmaya hazır olduğunu hissediyorsunuz. Ayrıca, son derece güvenli beyaz listeye eklendiğinden, uygulamalarınızın silineceği konusunda endişelenmenize gerek yok. Oyunun otomatik modları, oyuncuların daha önce hiç olmadığı gibi deneyimler yaşamasına yardımcı olur.

Oyun Modu – Game Booster PRO, bu hataları etkili bir şekilde aşmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir seçimdir. Uygulamadan çıktıktan sonra, kurulu tüm uygulamalar orijinal konumlarına döndürülecektir. Ayrıca artık oyun oynarken cihaz ayarları ve bildirimler hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu, ağ sorunlarını çözmek veya gecikmeyi düzeltmek için mükemmel bir uygulamadır ve oyun oynarken rahatsız etmeyin modu da vardır.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Gaming Mode ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir