Game Booster VIP
Game Booster VIP

Game Booster VIP v65 APK (Tam Ücretli) indir 2022


Web tarayıcılarını kullanırken maksimum hızı artırmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Game Booster VIP Lag Fix & GFX sizin için mükemmel bir seçimdir. Burada kullanıcılar tek dokunuşla web tarayıcısını en kolay şekilde gö

Android Android Araçlar
4 ( 68 puan )
Fiyat: $0
İsim Game Booster VIP
Yapımcı TOLAN
Tür Araçlar
Boyut 2.5M
Versiyon 65
MOD Tam Ücretli
Orjinal Google Play
Game Booster VIP is the most famous version in the Game Booster VIP series of publisher TOLAN
Mod Version 65
Total installs 100,000+

İndir (2.5M)

Web tarayıcılarını kullanırken maksimum hızı artırmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Game Booster VIP Lag Fix & GFX sizin için mükemmel bir seçimdir. Burada kullanıcılar tek dokunuşla web tarayıcısını en kolay şekilde görüntüleyebilir. Ayrıca bu uygulama reklam içermez, bu nedenle artık rahatsız oluyorsanız endişelenmenize gerek yok. Bununla kalmayıp, programların kararlılığını kontrol etmek için desteğimizi de alabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda önemli miktarda alandan tasarruf etmek için verileri otomatik olarak silmenizi de destekler.

Game Booster VIP Gecikme Düzeltme ve GFX

BİR OYUNCU İÇİN BİR NUMARA SEÇENEK

Bu uygulama, en başarılı oyunculara adanmış gibi görünmek için doğdu. En özgün duyguları yaşamak için, bu uygulama bunu yapmanıza yardımcı olabilecek bir koz olarak kabul edilir. Orada durmadan, oyuncular genellikle oyunla sorunsuz bir şekilde karşılaşırlar; bu aynı zamanda hayatınızın aşkıdır. Mümkün olduğu kadar pürüzsüz olmanıza yardımcı olduğunda sürpriz yapmak için bu uygulamayla oyun oynamayı denemelisiniz.

ETKİLİ PİL TASARRUFU

Burada durmayan Game Booster VIP Lag Fix & GFX de size sürekli olarak birçok çekici özellik getiriyor. Bahsetmek gerekirse, pilin sıcaklık azaltma özelliğinin görünümüdür. Enerji kaynağınız hızla ve sınırsızca tükenirken bir sorunla karşılaşırsanız komik durumlara düşersiniz. Özellikle pil gücü, sevdiklerinizle konuşurken buna izin vermiyor. Bu üzücü bir şey ve bu yüzden pil ömründen tasarruf etmenize yardımcı olacağız.

Game Booster VIP Gecikme Düzeltme ve GFX Game Booster VIP Gecikme Düzeltme ve GFX

HIZLI WEB ERİŞİMİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Popüler inanışın aksine, kullanıcıların ağ gecikmesini en aza indirebilmesinin sevincini tarif edecek bir kelime yok. Tek kelimeyle, web tarayıcısının yanı sıra bağlantıların da çok hızlı bir şekilde tadını çıkaracaksınız. Sadece birkaç saniye içinde bir düğmeye dokunarak, komik veya korku filmlerine özgürce erişebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Orada durmak yok, aynı yararlı bilgiler aranacak.

RESİM KALİTESİNİ YÜKSELT

Her zaman oldukça düşük çözünürlüklü filmlerden veya videolardan hoşlanıyorsanız. Mümkün olanın tamamını deneyimlemediğiniz için sizi rahatsız eden şey budur. Filmdeki detayların bulanık olması, en titiz oyuncuları görmenizi imkansız hale getiriyor. Game Booster VIP Lag Fix & GFX, çözünürlüğü 2560 tp’ye kadar yükseltebildiği için bunu yapmanıza yardımcı olmak için doğdu.

FETHİ SİSTEM KARARLILIĞI

Mobil cihazlarda bulunan diğer uygulama veya oyunların sistem kararlılığını hala merak ediyorsanız, lütfen bize gelmeyi deneyin. Bu dünyaya geldiğinizde, kullanıcılar sistemin kararlılık veya kararsızlık testlerini verimli bir şekilde yapabilirler. Kullanıcılar kararlılığını kontrol edebilir, böylece sorunları hızlı ve hızlı bir şekilde çözmeye çalışabilirsiniz. Bu nedenle mobil cihazınız çok daha az zarar görecektir.

Game Booster VIP Gecikme Düzeltme ve GFX Game Booster VIP Gecikme Düzeltme ve GFX

ÖNEMLİ KAPASİTE OPTİMİZASYONU

Depolama alanınız mümkün olduğunca optimize edilecektir. Game Booster VIP Lag Fix & GFX, gereksiz gereksiz verileri silmeye devam edebileceğiniz zaman size en iyi deneyimi sunar. Spam’i otomatik olarak tespit etmenize yardımcı olabiliriz. Bunun gibi gereksiz verileri silmek, maksimum alandan tasarruf etmenize yardımcı olacak ve alan için ram’iniz uzayacaktır.

Game Booster VIP Lag Fix & GFX, yapay zeka sayesinde çalışır. Bu uygulama bir çok görevde size destek olacak pratik bir asistan gibidir. Özellikle videoların veya filmlerin görüntü kalitesi en net seviyeye yükseltilir. Bu sayede en hakiki ve en açık deneyimlere ve duygulara sahip olabilirsiniz. Bununla kalmayıp, kullanıcılar gereksiz çöp kapasitesini tespit etmenize de yardımcı olur.

  • Bu, sorun gidermenize yardımcı olacak özelliklerle sisteminizin kararlılığını kontrol etmenizi sağlayan bir uygulamadır.
  • Çok fazla zamanınızı alan ve sizi ana özelliklere odaklanmaktan alıkoyan kesinlikle gereksiz reklamlar yok.
  • Fazladan alan kaybetmeden görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarın, böylece çok para tasarrufu sağlar.
  • Önemsiz verileri otomatik olarak algılayıp algılayın ve daha fazla depolama alanını genişletmeye yardımcı olmak için bunları silin.
  • Bu uygulama, enerji sıcaklığını düşürerek tasarruf etmek mümkün olduğunda pil gücünden tasarruf etmenize yardımcı olur.


İndir (2.5M)

Artık indirmeye hazırsınız Game Booster VIP ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir