Game Booster
Game Booster

Game Booster Launcher v4623r APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Game Booster, oyun ekranlarını tek bir çalışma alanında optimize eden bir uygulamadır. Her oyunun kapasitesini ve performansını kontrol eder, böylece oyunları daha akıcı, daha hızlı ve gecikme olmadan oynayabilirsiniz. Oyunlarınızı, kullandığınız sür

Android Android Araçlar
5 ( 204 puan )
Fiyat: $0
İsim Game Booster
Yapımcı BGNmobi
Tür Araçlar
Boyut 14MB
Versiyon 4623u
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Game Booster is the most famous version in the Game Booster series of publisher BGNmobi
Mod Version 4623u
Total installs 10,000,000+

Game Booster, oyun ekranlarını tek bir çalışma alanında optimize eden bir uygulamadır. Her oyunun kapasitesini ve performansını kontrol eder, böylece oyunları daha akıcı, daha hızlı ve gecikme olmadan oynayabilirsiniz. Oyunlarınızı, kullandığınız süreci hızlandırmak için izler. Ayrıca sizin için depolama, ram ve CPU, pil hakkında bilgi verecek; Oyun hızını artırmak için bu parametreleri makul bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Üstelik bu uygulama atış oyunları oynayanlar için de kolaylık sağlıyor; oyunu oynarken rakiplerinizden daha iyi manzaralar elde edebilirsiniz.

Oyun Güçlendirici | Başlatıcı – Daha Hızlı ve Daha Akıcı Oyunlar Oyun Güçlendirici | Başlatıcı – Daha Hızlı ve Daha Akıcı Oyunlar

UYGULAMAYA OYUN EKLEMEK İÇİN BAŞLAT

Game Booster ile, her yeni oyun indirdiğinizde, uygulama o oyunu bir tarayıcıya eklemek için otomatik olarak başlatılır. Oyunları kolayca yönetmenize ve aramanıza yardımcı olacaktır. Bir oyuna başlamak istediğinizde, o tarayıcıya erişmeniz ve oynamak için onu seçmeniz yeterlidir. Size değerli zamanınızı kazandıracak, bu yüzden sadece oyunu oynamaya odaklanmanız gerekiyor.

CİHAZINIZIN PERFORMANS PARAMETRELERİNİ ARTIRIN

Game Booster, donanım özellikleri hakkında bilgi sağlar. Ücretsiz ram, ram kullanımı ve toplam ram bilgisini verir. Ayrıca cihaz modeli, dahili depolama ve pil seviyeleri hakkında bilgi verir. Ayrıca, CPU modeli ve CPU çekirdeği gibi CPU’yu gösterir. Ayrıca, Open GL sürümü, çözünürlük ve yoğunluk gibi çözünürlükle ilgili bilgileri ekranda gösterir. Bunların hepsi FPS monitöründe görünecektir.

Oyun Güçlendirici | Başlatıcı – Daha Hızlı ve Daha Akıcı Oyunlar Oyun Güçlendirici | Başlatıcı – Daha Hızlı ve Daha Akıcı Oyunlar

KULLANICILAR İÇİN DİĞER DESTEKLER

Kullanıcılar, menü çubuğunda uygulama kullanımı hakkında geri bildirimde bulunabilirler. Bu uygulamayı pro sürümüne yükseltebilir ve bağlantıyı arkadaşlarınızla veya istediğiniz her yerde paylaşabilirsiniz. Bu uygulamanın hüküm ve koşullarını menü çubuğunun Hakkında bölümünde okuyabilirsiniz. Ayrıca, kişisel gizlilik, iyileştirme veya reklamları kaldırma gibi kişiselleştirilmiş ayarlar yapmak için de girebilirsiniz.

OYUNCULAR İÇİN CROSSHAIR ÖZELLİĞİ

Game Booster, artı işareti uzantısını sağlar, özellikle atış oyunları oynayan kişiler için faydalı ve önemlidir. Bu özellik, oyuncuların kolayca nişan almasına ve ateş etmesine yardımcı olur. Ayrıca crosshair özelliği ile donatıldığında oyuncu çekim sırasında sarsılmaz. Buna ek olarak, oyuncu nişan alırken ve ateş ederken artı işareti üzerindeki uzunluk, kalınlık ve anahat gibi atış merkezinin parametrelerini kolayca ayarlayabilir.

Oyun Güçlendirici | Başlatıcı – Daha Hızlı ve Daha Akıcı Oyunlar Oyun Güçlendirici | Başlatıcı – Daha Hızlı ve Daha Akıcı Oyunlar

Game Booster, güçlü yapılandırma gerektiren oyunları oynayanlar için gerçekten kullanışlı bir uygulamadır. Düşük kapasiteli cihazlara sahip kişiler için, cihazı en iyi parametrelere kontrol etmeye yardımcı olmak için bu uygulamayı yüklemeyi deneyin. Oyun oynarken herhangi bir kesinti olmayacaktır. Yeni oyunlar yüklerseniz, uygulama bunları otomatik olarak günceller ve izler. İndirdiğiniz tüm oyunların cihaz özelliklerini veya boyutunu bulmanız gerekmez. Yani bu oyunu oynarken kendinizi endişeli hissetmiyorsunuz. Bu uygulama, en iyi duyguya sahip olmanız için tüm bunları kontrol edecektir.


İndir (14MB)

Artık indirmeye hazırsınız Game Booster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBGNmobi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir