Game Booster 4x
Game Booster 4x

Game Booster 4x Faster Pro v1.1.2 APK (Tam Ücretsiz) indir 2022


Yayıncı G19 Mobile, oyun severlere Game Booster 4x Faster Pro adlı bir oyun hızı iyileştirme uygulaması sunuyor . Oyuna karşı güçlü bir tutkusu olanlar, oyunlarında sorun olduğunda ve durduğunda baş ağrısı çekmez çünkü bu uygulama oyuncuların oyunu s

Android Android Araçlar
5 ( 871 puan )
Fiyat: $0
İsim Game Booster 4x
Yapımcı G19 Mobile
Tür Araçlar
Boyut 6MB
Versiyon 1.1.2
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Game Booster 4x is the most famous version in the Game Booster 4x series of publisher G19 Mobile
Mod Version 1.1.2
Total installs 500,000+

İndir (6MB)

Yayıncı G19 Mobile, oyun severlere Game Booster 4x Faster Pro adlı bir oyun hızı iyileştirme uygulaması sunuyor . Oyuna karşı güçlü bir tutkusu olanlar, oyunlarında sorun olduğunda ve durduğunda baş ağrısı çekmez çünkü bu uygulama oyuncuların oyunu son derece sorunsuz bir şekilde deneyimlemesine yardımcı olur. Free Fire & Battlegrounds için GFX motoruyla birleştirilmiş HUD ekran özelliği, her kullanıcının nefes kesen savaşına yüksek kalite getiriyor. Kullanıcı memnuniyetini ilk sıraya koymak, bu uygulamanın getirdiği şeydir.

OYUN KATILIMININ KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN FAYDALI ARAÇ

Gerçekten de uzun süredir oyun oynayanlar, oyun çöktüğünde veya anormal bir şekilde geciktiğinde son derece can sıkıcı durumlarla karşılaştılar. Yayıncı, oyununuzu daha pürüzsüz hale getirmek amacıyla bu durumu iyileştirmek için Game Booster 4x Faster Pro – GFX Tool & Lag Fix’i yarattı. Oyuncular, herhangi bir sorunla karşılaşma korkusu olmadan oyunu oynarken kat kat daha fazla heyecanlanacaklardır.

Game Booster 4x Faster Pro – GFX Aracı ve Gecikme Düzeltmesi Game Booster 4x Faster Pro – GFX Aracı ve Gecikme Düzeltmesi

Bu uygulama, oyuncuların sıklıkla karşılaştığı durumlarla başa çıkmayı sağlar ve en etkili çözümleri sunar. Yalnızca en basit işlemlerle kullanıcılar bu çoklu görev uygulamasını kullanabilir. Uygulama, oyunlara katılırken en iyi kullanıcı deneyimini yaratan oldukça gelişmiş bir Game Booster özelliğine sahiptir.

BASİT VE ETKİLİ İŞLEMLER KULLANIN

Bu uygulama, kullanıcıların katıldığı oyunlar için etkili bir destek adıdır. Oyuncu uygulamasına sahip olmak, cihazda yüklü olan oyunlara katılım sürecinde herhangi bir sorun yaşanmamasını sağlar. Kullanıcılara kullanımı kolay bir yol sağlarken destek rolünde iyi performans gösteren bir uygulamadır. Kullanıcılar sadece ekrana dokunarak uygulamanın harika özelliklerine hızla sahip olurlar.

Kullanıcıların, uygulamanın uygun çözümleri tanıyıp uygulayabilmesi için oyun kalitesini artırmak istedikleri oyunu seçmeleri gerekecektir. Özel algoritmalar ile uygulama, kullanıcı isteklerine hızlı bir şekilde cevap vererek oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilmelerini sağlar. Cihaz ekranı, kullanıcının oyunları ile ilgili bilgileri, sağlanan bilgilerle birlikte % olarak gösterilen iyileştirme sürecini gösterecektir.

OYUNLARDA GÖRÜLEN DEĞİŞİKLİKLER

Oyun destek uygulamaları pazarında en yüksek performansı sunan bir uygulamanın, oluşturmak için birçok nedeni olacaktır. Bu, kullanıcılar cihazlarında bulunan oyunlara katılırken dikkat çekici değişiklikleri kullandıklarında ve gördüklerinde kolayca fark edilebilir. Uygulamadan gelen 1080 çözünürlük özelliği sayesinde kullanıcının oyunun çözünürlüğü önemli ölçüde değişecek.

Game Booster 4x Faster Pro – GFX Aracı ve Gecikme Düzeltmesi Game Booster 4x Faster Pro – GFX Aracı ve Gecikme Düzeltmesi Game Booster 4x Faster Pro – GFX Aracı ve Gecikme Düzeltmesi

Kullanıcılar Game Booster 4x Faster Pro – GFX Tool & Lag Fix ile oyunlarında mükemmel görsellerin ve efektlerin tadını çıkaracaklar. Muhteşem HDR grafiklerle oyunlardaki her ayrıntı her zaman temiz ve kullanıcılar için çekici olacak. Kullanıcı önceden ayarlanmış eylemleri doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinde uygulamadaki FPS modunun kilidi açılacaktır. Uygulamanın kesintisiz çalışması sayesinde oyuncular oyunu hızlı bir şekilde oynayabilir ve kolayca kazanan olabilir.

ÇOKLU ÖZELLİKLERİN KOMBİNASYONU

Game Booster 4x Faster Pro – GFX Tool & Lag Fix’in sunduğu olağanüstü özellikler de birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. Kullanıcılar, destek için AI kullanırken oyunu otomatik olarak optimize edebilir. Uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için en ağır oyunlar da dahil olmak üzere herhangi bir oyunu destekleyecektir. Oyuncular, çeşitli istatistiksel tablolar ve çözümler aracılığıyla uygulamanın etkinliğini kontrol edebilir.

VULKAN ve OPENGL 3.1+, donanım hızlandırma gerçekleştiğinde etkin bir şekilde desteklenecektir. Uygulama, oyununuzun başlangıç ​​süresini azaltmaya yardımcı olacağından, oyuncuların oyuna katılmak için beklemeleri gerekmeyecek. Uygulama, kullanıcılara hizmet etmek için göz alıcı ve taze bir arayüz getiriyor. Tencent ile hiçbir bağlantısı yoktur, uygulama kullanıcı tarafından talep edilen oyunları destekleyecektir.

Sürekli olarak hataları düzelten ve performansı artıran Game Booster 4x Faster Pro – GFX Tool & Lag Fix, kullanıcılara en çekici özellikleri getirmeyi vaat ediyor. Özellikle kullanırken, kullanıcılara kişisel bilgilerin %100 güvenliği garanti edilecektir. Uygulama, yalnızca kullanıcı buna izin veren bir eylemi gerçekleştirdiğinde yedeklenir; aksi takdirde uygulama keyfi olarak yedekleme yapmaz. Tüm ihtiyaçların karşılanması ve tüm kullanıcı sorunlarının çözülmesi uygulamanın çalışma kriteridir.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız Game Booster 4x ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir