Gallery
Gallery

Gallery v3.2.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Galeri, en modern ve kaliteli görüntü yönetimi işlevine sahip bir uygulamadır. Kullanıcılar bu uygulamadaki tüm benzersiz özelliklere sahip olurlar.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 671 puan )
Fiyat: $0
İsim Gallery
Yapımcı Photo Gallery Tools
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 12MB
Versiyon 3.2.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Gallery is the most famous version in the Gallery series of publisher Photo Gallery Tools
Mod Version 3.2.1
Total installs 5,000,000+

İndir (12MB)

Fotoğraf kitaplığınızı daha iyi bir şekilde depolamak ve yönetmek istiyorsanız, bu, kaçırmamanız gereken mükemmel bir seçimdir. Tüm resimler çok basit ve hızlı görünecek şekilde düzenlenmiştir, bu da onları görüntülemeyi kolaylaştırır ve bu, belirli fotoğrafları veya videoları ararken zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

GÖRÜNTÜLERİ, GIF’LERİ, VİDEOLARI VE ALBÜMLERİ HIZLI BİR ŞEKİLDE ARAYIN

Galeri’ye gelince, kullanıcılar fotoğraf kitaplığındaki bir resmi veya videoyu çok daha kolay ve rahat bir şekilde bulacaklar. Çok fazla çaba harcamadan ihtiyacınız olan fotoğrafları birkaç saniye içinde bulacaksınız. Ayrıca, işlemler herkesin yapabileceği basit ve hızlıdır.

Galeri – fotoğraf galerisi, albüm Galeri – fotoğraf galerisi, albüm

HERHANGİ BİR FOTOĞRAF VEYA VİDEOYU SOSYAL AĞLARDA KOLAYCA PAYLAŞIN

Galeri, Facebook, Instagram vb. sosyal paylaşım sitelerinde her türlü görseli veya videoyu en rahat şekilde paylaşma hakkına sahip olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, arkadaşlarınızın ve ailenizin görmesi için Gmail veya başka bir yerde de paylaşabilirsiniz. Özellikle aktarılan görüntünün HD olarak kalması ve bulanık olmaması, kullanıcıları bu özellik konusunda son derece memnun ve heyecanlandırıyor.

HERHANGİ BİR RESMİ TELEFON DUVAR KAĞIDI OLARAK AYARLAYIN

Galeriye katılırken, sadece birkaç basit adımda telefonunuzun duvar kağıdını şarj etmek için istediğiniz herhangi bir resmi tamamen ayarlayabilirsiniz. Galerideki binlerce farklı fotoğraf arasından kendinize en uygun ve favori fotoğrafı seçmeli ve telefonunuzda duvar kağıdınız ve ana ekranınız olarak ayarlamaya çalışmalısınız. Herkesin farklı bir zihniyeti ve yaratıcı zihni vardır, bu nedenle telefonun arka plan resimleri de oldukça çeşitli olacaktır.

GÖRÜNTÜLERİ, VİDEOLARI VEYA GIF’LERİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ ZUMLAYIN

Galeri ayrıca, tercihlerinize göre tüm resimlere veya videolara yakınlaştırma, yakınlaştırma işlevi de sunar. Basit manuel işlemlerle fotoğraf yakınlaştırma amacınıza ve gereksinimlerinize tam olarak ulaşırsınız. Ayrıca, hatırlamayı kolaylaştırmak ve gerektiğinde daha erişilebilir kılmak için her resmi yeniden adlandırabilirsiniz.

Galeri – fotoğraf galerisi, albüm Galeri – fotoğraf galerisi, albüm

BEĞENDİĞİNİZ BELİRLİ RESİMLERİ VEYA VİDEOLARI ÜCRETSİZ SİL

Artık beğenmediğiniz belirli görselleri veya videoları en rahat şekilde özgürce silme hakkına sahip olacaksınız. Sadece sil düğmesine basın ve her şey hızla gözden kaybolacaktır. Dahası, onları daha heyecan verici bir şekilde görüntülemek için fotoğraf slayt gösterisi işlevini de kullanabilirsiniz.

BU UYGULAMA KİMİN İÇİNDİR?

Belki birçok kullanıcı hala bu uygulamanın kim için olduğunu merak ediyor? Çocuklar ve yaşlılar kullanabilir mi? Buradaki cevap, herkesin bu uygulamayı kendi amaçları için ücretsiz olarak indirip kullanabileceğidir. Hangi yaşta olursanız olun güzel ve canlı bir kütüphanenin keyfini çıkarmak istiyorsunuz ve bu pratik uygulamaya sahip olma hakkınız var.

BASİT, Sezgisel ARAYÜZ

Monoton, yumuşak bir renk kombinasyonu sayesinde bu uygulama, görülmesi kolay bir arayüze sahiptir. Bu basit arayüz birçok kullanıcıyı kendine çekmiş ve derinden etkilemiştir. Ayrıca her kişinin tarzına göre karanlık modu ve ışık modunu da ayarlayabilirsiniz.

Galeri – fotoğraf galerisi, albüm Galeri – fotoğraf galerisi, albüm

BAZI ÖZELLİKLER

  • Olağanüstü bir görüntü düzenlemesi sayesinde güzel ve canlı bir fotoğraf galerisinin keyfini çıkarın.
  • Telefonunuzda arka plan resmi olarak belirli bir resmi seçme hakkına sahip olun.
  • Tercihlerinize göre kolayca yakınlaştırmaya, herhangi bir görüntüye veya herhangi bir videoya yakınlaştırmaya izin verin.
  • Herhangi bir görseli veya videoyu sosyal ağ sitelerinde kolayca paylaşın veya mesaj yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Kullanıcıların albümdeki tüm görselleri kolayca aramasına ve çok zaman kazanmasına yardımcı olun.
  • Tüm görüntüleri iyi yönetin ve saklayın ve gizliliğiniz için çok yüksek bir güvenlik düzeyine sahip olun.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Gallery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir