Galaxy Idle Miner
Galaxy Idle Miner

Galaxy Idle Miner v1.0.154 APK (Sınırsız Para) indir


Idle Planet Miner Mod APK size yeni deneyimler getiriyor; oyuncular kendi gezegen madenciliği şirketlerini yönetebilecek, yönetime katılabilecek ve şirket çalışanlarına kusursuz bir şekilde görevler atayabilecekler.

Android Android Oyun
4 ( 732 puan )
Fiyat: $0
İsim Galaxy Idle Miner
Yapımcı Cantalooza Games LLC
Tür Oyun
Boyut 25.31 M
Versiyon 1.0.154
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Galaxy Idle Miner is the most famous version in the Galaxy Idle Miner series of publisher Cantalooza Games LLC
Mod Version 1.0.154
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma


İndir (25.31 M)

Geniş evrende yepyeni gezegenler bulmak için Galaxy Idle Miner MOD APK‘a katılın. Belki dünya dışı dünyayı merak ettiniz ve sıra dışı besinleri çıkarma hissini hissetmek istediniz? Size bu süreci en ince ayrıntısına kadar simüle eden bir oyun olan Galaxy Idle Miner‘ı tanıtmama izin verin. Bir wifi ağına bağlanmanıza veya hücresel bilgileri açmanıza gerek yok, bu video oyununu her yerde ve her zaman tamamen açmak mümkündür. Bilgi tavsiyesi, madencilik gemisi yükseltmeleri ve gerçekleştirebileceğiniz birçok diğer ilginç aktivite için kendinize bireysel bir ortak bulun.

galaxy idle miner 1 galaxy idle miner 2

BOL KAYNAKLARI BULMAK İÇİN

Galaxy Idle Miner, yeni gelenleri çevrimiçi oyun kurallarınız konusunda yönlendirir, yani odadaki gezegenleri ele geçirmek ve madencilik yapmak için ziyaret edin. Top oyuncusu, her bir dünya için alternatif bir takip numarası alır. Her dünyanın özellikleri aynı olmayacağından, gezegen için madenciliği kullanmak için doğru kaynakları bilmeniz gerekir. Bu yüzden bir asistana ihtiyacınız var, aslında her insanın farklı bir avantajı var, bu yüzden en uygun kararı kendi başınıza almalısınız. Başlangıçta, top oyuncusu yalnızca küçücük dünyadan yararlanabilir, ancak daha sonra gezegenlerin sayısı artar. Belirli bir seviyeye geldiğinizde, tüm gezegenlerin kilidini açacaksınız.

GEMİYİ YÜKSELT

Madencilik talepleri daha yüksek olma eğiliminde olduğunda, en iyi kaynaklara ihtiyacınız vardır. İyi çalışan bir cihaz, daha fazla verimliliği tetikleyecek ve madencilik süresini azaltacaktır. Aynı zamanda, son derece sıra dışı öğeleri ele geçirme kapasitenizi geliştirin. Galaxy Idle Miner, insanların sırayla yükseltebilmesi için gemiyi birincil parçalara ayırır. Örneğin mineral tanıma için dalga tarayıcılar, büyük parçaları kesmek için lazerler ve çok fazla enerji faturalandırmadan çalışma süresi sağlayan pil takımları gibi. Yükseltmek için madencilikten elde ettiğiniz parayı kullanın.

galaxy idle miner 3 galaxy idle miner 4

Boşta Oyun

Başlangıçta tanıttığımda, Galaxy Idle Miner MOD APK, sonuçta siber uzaya ihtiyaç duymaz ve ancak normal şekilde çalışabilir. Cihaz, kontrolünüz olmadan anında istismara uğradığından, oyuncuların çok fazla manipüle etmesi gerekmez. Tüm oyunu kapatsanız bile makine çalışacaktır, bu nedenle bir sonraki oturum açışınızda madenci otomatik olarak görevini bitirecektir. En zor nokta, makul bir madencilik planının nasıl elde edileceği ve işin nasıl tamamlanacağıdır.


İndir (25.31 M)

Artık indirmeye hazırsınız Galaxy Idle Miner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir