Galaxy Attack
Galaxy Attack

Galaxy Attack: Alien Shooter v37.1 APK MOD (Sınırsız Para/VIP Kilitsiz) indir


Galaxy Attack: Alien Shooter'da dünyayı yok etmeye çalışan uzaylı uzay gemilerini püskürtün, böylece kahraman olursunuz. Oyun, büyüleyici uzay savaşlarında kaybolan oyuncuları alır ve oyuncular, yaklaşan düşmanı yok etmek için uzay gemilerini kontrol

Android Android Macera Oyunları
4 ( 340 puan )
Fiyat: $0
İsim Galaxy Attack
Yapımcı OneSoft Global PTE LTD
Tür Macera Oyunları
Boyut 109MB
Versiyon 37.1
MOD Sınırsız Para/VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Galaxy Attack is the most famous version in the Galaxy Attack series of publisher OneSoft Global PTE LTD
Mod Version 37.1
Total installs 100,000,000+
  • Yüksek Hasar
  • Tanrı modu
  • bedava altın al
Oyuna girmeden önce interneti kapatın
  • sınırsız para
Çok fazla Kristal elde etmek için, Kristalleri yeterli olmadığında veya 0 miktarında bile Madeni Para ile değiştirin! Oyuna girmeden önce interneti kapatın
  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Kristal
  • VIP Kilidi Açıldı
Oyuna girmeden önce interneti kapatın

İndir (109MB)

Galaxy Attack: Alien Shooter’da dünyayı yok etmeye çalışan uzaylı uzay gemilerini püskürtün, böylece kahraman olursunuz. Oyun, büyüleyici uzay savaşlarında kaybolan oyuncuları alır ve oyuncular, yaklaşan düşmanı yok etmek için uzay gemilerini kontrol etme deneyimini yaşarlar. Artan sayıda düşmana karşı yalnız olacaksınız ve tehlikeleri de daha zorlu. Heyecan verici uzay savaşları keşfetmenizi bekliyor. Şimdi savaşalım.

KÖTÜ PLOT’U YENMEK

Gökyüzünde görünen çok sayıda uzay gemisiyle, düşmanı hareket ettirmek ve nişanlamak için esnek kontrol tekniklerinizi kullanacaksınız. Oyuncular, düşman gemilerini ve geri dönüş ateşlerini atlatmak için savaş gemilerini kontrol etmek için yalnızca cihazlarının rengine dokunmaları gerekir. Bombardıman hedeflerini belirleyin ve size ulaşmalarını önlemek için onları yok edin. Kötü adamların planlarını durdurmak için savaşlara çıkın.

Ustaca hareket edeceksiniz çünkü uzaylı uzay gemileri sizi yok etmek için her zaman çarpışmanın veya bomba bırakmanın yollarını arar. Oyuncular hem bombalardan sıyrılıyor hem de düşmanları yok etmeyi hedefliyor. Ek olarak, uzay geminizi yükseltmek için öğelerin veya çekici silahların bulunduğu bir alana da taşıyabilirsiniz. Oynanış basit olsa da, kazanmak kolay değil. Haksız yere öldürülmekten kaçınmak için akıllı taktikler geliştirmeniz ve mermilerden ve düşman gemilerinden etkili bir şekilde kaçmanız gerekir.

Galaxy Attack: Uzaylı Nişancı Galaxy Attack: Uzaylı Nişancı

DAHA GÜÇLÜ DAHA ZENGİN DAHA FAZLA SAVAŞIYORUZ

Oyuncunun her seviyeden sonra daha fazla uzay gemisiyle yüzleşmesi gerekiyor, düşmanlarınız güçleniyor ve daha tehlikeli hale geliyor. Uzaylı uzay gemilerinin sayısı giderek artacak ve oyuncuların hareketlerinde dikkatli olmalarını gerektirecek. Bu uzay savaş ortamı, düşmanı yok ettiğinizde her zaman beklenmedik düşmanlar ve onlarla birlikte ganimet olarak görünecektir.

Bu hediyeler oyuncuya artan varil sayısı, koruyucu kalkanlar, iyileştirme gibi yetenekler kazandırır. Bu yüzden değerli eşyalar elde etmek için birçok kötü adamı öldürmeniz gerekiyor. Seviyelerin sonunda ortaya çıkacak, patronlar, savaşma gücü ve daha uzun yaşama yeteneği ile en korkunç rakipler. Patronun keskin nişancılığından kaçınmak için çok fazla beceri kullanmanız gerekiyor çünkü bu yüzden birçok insan öldü.

KAZANAN İÇİN FARKLI MÜCADELELER VE ÇOKLU ÖDÜLLER

Galaxy Attack: Alien Shooter, oyuncular için fethetmeniz için çok sayıda görev için tasarlandı. Birçok heyecan verici ve şiddetli oyun ile 160’tan fazla seviye var. En tehlikelisi, oyuncuların yeni savaş alanlarının kilidini açmak için yok etmesi gereken son patrondur. Bölüm sonunda boss’u yenmek çok zor ve stresli olsa da eğer kazanırsanız kazanacağınız eşyalar da oldukça fazla.

Son patronla savaşmanın yanı sıra oyun, oyuncuların onu ilginç bulmasını sağlamak için birçok başka zorluk da yaratıyor. Seviyeleri geçmek için yetenekli kaçma becerilerinizi göstereceksiniz. Kuyruklu yıldız yağmuru mücadelelerinde onları hızla yok etmek için silahlarınızı düşmanlara doğrultun ve hedefleyin. Tamamlanan her görevde, insanlar altın paralar gibi ödüller alacaklar, savaş silahları arasında silahlar, toplar, zırhlar yer alıyor.

Galaxy Attack: Uzaylı Nişancı Galaxy Attack: Uzaylı Nişancı

KOLEKSİYON BİRÇOK UZAY GEÇİŞİ YENİ SAVAŞ

Kötü adamları daha hızlı öldürmek için uzay geminizin ateş gücünü yükseltmeniz gereken sağlam dövüş becerileriyle kendinizi donatın. Silahınız, her yükseltmeden sonra rakibinizi bir anda yere serecektir. Silahları yükseltmek için belirli bir miktar paraya ihtiyacınız olacak, topladığınız parayı silahlarınızın hasarını arttırmak için kullanın. Ayrıca, en yeni ve en gelişmiş uzay araçları da yükseltilebilir. Her uzay gemisi türünde ayrı bir dövüş stili olacak, savaşı daha şiddetli hale getirmek için birçok yeni uzay gemisi satın alın. Ancak, savaşmayı bırakmak istiyorsanız dikkatli olmanız, düşman gemileriyle çarpışmamanız veya kurşunlarına çarpmamanız gerekir. Galaxy Attack: Alien Shooter, oyuncular için 1’e 1, 1’e 3 gibi çevrimiçi savaş modları da sunuyor.

Galaxy Attack: Alien Shooter, oyunculara tavizsiz savaşlarla bağımlılık yapan bir uzay nişancı oyunu sunuyor. Yüksek kaliteli görüntüler, oyuncuları son derece yoğun patron savaşlarına götürür. Destansı keskin nişancı sahneleri, dünyayı istila etmek için kötü planları parçalayarak deneyimlemenizi bekliyor. Savaş geminize tırmanın ve çeşitli savaşları fethedin. Evrenin kahramanı olmak için keskin nişancı becerilerinizi yarışın.


İndir (109MB)

Artık indirmeye hazırsınız Galaxy Attack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOneSoft Global PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir