Galaxiga
Galaxiga

Galaxiga: Klasik Oyun Salonu v22.69 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Klasik tarzdaki uzay nişancı oyunları her zaman kendine özgü özelliklere sahiptir ve özellikle birçok oyuncuyu katılmaya çeker. Bu türün en öne çıkan oyunlarından biri Galaxiga APK başkası değil. Bu, tanıdık bir oynanışa sahip bir bilim kurgu atış oy

Android Android Hayatta Kalma
5 ( 354 puan )
Fiyat: $0
İsim Galaxiga
Yapımcı ONESOFT
Tür Hayatta Kalma
Boyut 158MB
Versiyon 22.69
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Galaxiga is the most famous version in the Galaxiga series of publisher ONESOFT
Mod Version 22.69
Total installs 10,000,000+

Klasik tarzdaki uzay nişancı oyunları her zaman kendine özgü özelliklere sahiptir ve özellikle birçok oyuncuyu katılmaya çeker. Bu türün en öne çıkan oyunlarından biri Galaxiga APK başkası değil. Bu, tanıdık bir oynanışa sahip bir bilim kurgu atış oyunudur, ancak aynı zamanda size gerçekten olağanüstü bir deneyim yaşatacak birçok yeni özellik içerir.

Galaxiga: Klasik Atari Oyunu

AİLE ARCADE SİLAH OYUNU

Klasik nişancı türünün gerçek bir hayranıysanız, Galaxiga iyi bir seçim olacaktır. Oyuncular, evrende zorlu uzaylılarla dramatik silah savaşları yaşayacaklar. Oyuna gelen oyuncular, kötü patronlarda ve onlarla birlikte gelen sayısız orduda durarak birçok gerçek tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Her maçta drama ve destanya eklenecek daha birçok düşman var.

Seviye ne kadar yüksek olursa, her saldırı o kadar büyük bir ölçekte gerçekleşir ve çok güzel sonsuz uzay atışları ile düşman sayısı çarpılır. Bu tür zorluklarla, bu savaşta tüm kötü düşmanların veya birçok zorlu patronun üstesinden gelebilecek misiniz? Sonuna kadar hayatta kalmaya ve hak ettiğiniz zaferi elde etmeye yetecek kadar kendinize güveniyor musunuz? Her şey sizin beceri ve sabrınıza bağlıdır.

Galaxiga: Klasik Atari Oyunu

YENİ ÖZELLİKLERLE BASİT ARAYÜZ

Bu oyuna gelmek, oyuncuları galakside geniş bir alana götürecek. Oyuncular sadece bir uzay gemisinin kontrolü ile önlerine çıkan sayısız hedefe ateş etme fırsatına sahip olacaklar. Oyun oldukça modern bir dövüş stiline sahip; oyuncular hareket etmekte veya oynamak istedikleri yolu seçmekte özgür olacaklar. Her zaferi kazanmak için esnek hedef kontrolü ile birlikte atış becerilerinizi gösterin.

Oyun, çok oyunculu mod, savaş becerileri ve daha fazlasını içeren son derece yeni özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, bunun yanı sıra, oyun hala bu türün rustik ve tanıdık doğasını koruyor. Klasik tarzda oluşturulmuş oldukça basit bir arayüz ile oyuncular gerçek bir aşinalık duygusu hissedecekler. Galaxia ayrıca Galaxia, galaxian veya Galactica gibi arcade shooter oyunlarına benzer.

Galaxiga: Klasik Atari Oyunu

BÜYÜK TEDARİK OYUNU VE EŞYA TOPLAMA

Basit oynanışla Galaxiga, oyuncuların ilk kez katıldıklarında kolayca kontrol etmelerine yardımcı olabilir. Silahları hareket ettirmek için oyuncuların ekrana dokunmaları ve istedikleri her yöne kontrol etmeleri gerekiyor. Buna ek olarak, oyuncu ayrıca uzay gemisini aşağı kaydırarak düşman saldırılarını atlatmak zorundadır. Oyun ayrıca iki atış becerisi, tek atış becerisi ve hızlı atış becerisi sunar; Oyunun başarılı olması için oyunun sağladığı becerilerden yararlanın.

Oyun sırasında ve tehlikeli patronlarla başa çıkmak için mümkün olduğunca odaklanan oyuncular, oyun sırasında sıklıkla ortaya çıkan eşyaları ve eşyaları toplamayı da unutmazlar. Bu öğeler madeni para veya mücevher olabilir; Oyuncular, silahları yükseltmek ve değiştirmek veya zanaat öğeleri geliştirmek için bu nadir öğelerden yararlanabilir. Düşmanlara karşı büyük bir güçle savaşmaya hazır olmak için toplayabildiğin kadar çok eşya topla.

Galaxiga: Klasik Atari Oyunu

YÜKSEK KALİTELİ GÖRÜNTÜ KALİTESİYLE FARKLI OYUN MODLARI

Savaş sürecini başlatmak için bir silah seçmenin yanı sıra, oyuncular en fazla 3 katılımcı ile tek oyunculu veya çok oyunculu mod seçebilirler. İşbirliğine dayalı çok oyunculu mod ile daha fazla arkadaş edinebilir, güçlü bir ekip oluşturup eğitebilir ve birçok yeni düşman becerisi öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyuncular, takım arkadaşlarından bir takıma başarılı bir şekilde liderlik ettiklerinde küresel lider panolarına da kaydolabilirler.

Bu oyunun en önemli özelliği muhtemelen grafik tasarımının kalitesinde yatmaktadır. Görüntü, klasik bir biçimde Pixel grafiklerle tasvir edilerek oyuncuların eski oyunlara geri dönmüş gibi hissetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, harika renk paletlerinin kullanılması da canlılık yaratır ancak her karede eşit derecede ayrıntılıdır. Oyuncular ayrıca Android cihazları için optimize edilmiş en üst düzey görüntü kalitesinin keyfini çıkaracaklar.

Galaxia, bugün piyasadaki en önde gelen arcade shooter oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Oyun, basit bir arayüze, inanılmaz epik savaşlarla çekici bir oynanışa ve son derece bakımlı grafik kalitesine sahiptir. Tüm faktörlerin mükemmel kombinasyonu sayesinde, oyun oyuncusu ilk lansmanda her zaman coşkulu destek aldı. Bu klasik uzay oyunu türünü gerçekten seviyorsanız, bu kesinlikle kaçırmamanız gereken güvenilir bir seçimdir.


İndir (158MB)

Artık indirmeye hazırsınız Galaxiga ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanONESOFT

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir