Galaxiga
Galaxiga

Galaxiga v22.90 APK (Menü, Tek Vuruş, Tanrı Modu) indir


Galaxiga MOD APK - sıkıcı zamanlarınızı çok daha ilginç hale getirecek klasik bir manzaraya sahip bir aksiyon uçağı kontrolü çevrimiçi oyunu. Uçak koleksiyonunuzu bir saniyede yeniden doldurmanıza yardımcı olacak sınırsız madeni para ve mücevher içer

Android Android Macera
4 ( 796 puan )
Fiyat: $0
İsim Galaxiga
Yapımcı ONESOFT
Tür Macera
Boyut 152.14 M
Versiyon 22.90
MOD Hasar çarpanı | Tanrı modu
Orjinal Google Play
Galaxiga is the most famous version in the Galaxiga series of publisher ONESOFT
Mod Version 22.90
  • MENÜ MODU
  • Hasar Çarpanı
  • Tanrı modu


İndir (152.14 M)

Galaxiga MOD APK – sıkıcı zamanlarınızı çok daha ilginç hale getirecek klasik bir manzaraya sahip bir aksiyon uçağı kontrolü çevrimiçi oyunu. Uçak koleksiyonunuzu bir saniyede yeniden doldurmanıza yardımcı olacak sınırsız madeni para ve mücevher içeren aşağıda sunduğumuz bu video oyununun MOD APK formunu indirin.

Galaxiga MOD APK hakkında

Açıkçası, aktivite oyunlarına hakim olmayı seven insanlar, popüler sinek vurma veya tavuk vurma oyunlarını göz ardı edemeyeceklerdir. Hem çağdaş hem de klasiği harmanlayan bir uçak atış çevrimiçi oyununda şansınızı denemek isterseniz, Galaxiga harika bir seçimdir. Oynanış basit ama son derece bağımlılık yapıcı, çeşitli uçak sayısı sizi tatmin edebilir.

Geniş evrenin üstesinden gelin

Galaxiga‘nın kontrol sistemi hala geleneksel yöntemdedir, bu nedenle çok kolaydır. İnsanlar jeti ekranda ileri geri hareket ettirmek için yalnızca parmaklarını kullanmak zorunda. Diğer kısım ile ilgili olarak düşmanlar ortaya çıkacaktır. Gerçekten oyuncuyla ilgili tek görev, önündeki tüm düşmanları yok etmek için yer değiştirmelidir. Düşmanlar, belirsiz bir satın alma işleminde birkaç sıra halinde sıralanmış olarak keyfi olarak görünecektir. Bu, oyuncuların esnek bir şekilde düşünmelerine ve gerçekten en fazla avantaja sahip olmak için önce hangi bölgeye saldıracaklarını seçmelerine neden olur.

Başlangıçta kesinlikle sadece düşmanın minik uzay aracıyla yüzleşmeniz gerekecek. En iyi menajer her zaman en son görünür. Süpervizörle görüşmediğiniz sürece güçlü kalmaya çalışın. Ve şüphesiz, nihai gözetmen daha güçlü olacak ve hayatta kalmanızı zorlaştıracaktır.

Uzay geminizi yükseltin

Miktar ne kadar büyük olursa, zorluk o kadar büyük olur. Düşman uzay gemileri durup dururken ateş ederek tepki vermek için başınızı zorlamanıza neden olur. Düşmanın mermilerini tüketmek sadece biraz zaman alıyor ve hemen yok oluyorsunuz. Bu yüzden uzay geminizin seviyesini yükseltmek çok önemlidir. Galaxiga, savaşta uzay geminizi güncellemenizi sağlar. Düşmana her ateş ettiğinizde, toplamak için 3 tür yükseltme gösterebilmelisiniz: uzay gemisinin derecesini yükseltmek, mermi standardını yükseltmek ve füzeleri düşürmek. Ancak dezavantajı, belirli kullanım sürelerinin çok uzun olmamasıdır. Daha sonra bu uzay gemisinin gücünü etkili bir şekilde yükselttiğinizde, rakipleri hızla yok etmeniz gerekiyor.

Buna ek olarak, çevrimiçi oyunda kazanılan jetonları kullanarak gemiyi kolayca yükseltebilirsiniz. Ayrıca, yeni uzay gemilerini keşfetmek, çeşitli uçak modelleri ve farklı yeteneklerle çok ilginç olabilir. Galaxiga‘nın tekneleri, en uygun sınıflar olan C, B, the, S ve hatta daha yüksek sınıflara ayrılmıştır.


İndir (152.14 M)

Artık indirmeye hazırsınız Galaxiga ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanONESOFT

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir