FunEasyLearn
FunEasyLearn

FunEasyLearn v3.0.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Dil Öğrenmek, kelime ve dil bilgisini hızlı bir şekilde ezberlemenize yardımcı olan, arzu edilen ve eğlenceli bir dil öğrenme uygulamasıdır.

Android Android Eğitim
5 ( 368 puan )
Fiyat: $0
İsim FunEasyLearn
Yapımcı FunEasyLearn
Tür Eğitim
Boyut 98M
Versiyon 2.9.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
FunEasyLearn is the most famous version in the FunEasyLearn series of publisher FunEasyLearn
Mod Version 2.9.9
Total installs 1,000,000+

İndir (98M)

Meraklı biri olarak Learn Languages’ı görmezden gelemezsiniz. Uygulama, öğrenme sonuçlarınızı iyileştirmenize ve daha farklı diller öğrenmenize yardımcı olur. Kullanıcılar, bu uygulamanın etkili ve alıcı öğretim yöntemiyle birçok heyecan verici şey yaşayacaklar. Öğrenme süreciniz yakından izlenecek ve ayrıca öğrenilen dersleri daha uzun süre hatırlamak ve pekiştirmek için size birçok ilgi çekici alıştırma sağlayacaktır.

Dil Öğrenin – FunEasyLearn

DÜNYADA BİRÇOK FARKLI DİLİ ÖĞRETMEYE DESTEK

Bu akıllı öğrenme uygulamasını kullanırken, kullanıcıların öğrenecekleri birçok farklı dili kendileri seçmelerine izin verilecek. Ortak bir dil olarak İngilizce’nin yanı sıra, daha fazla Rusça, Almanca, Japonca ve diğer birçok ortak dil öğrenmeyi de seçebilirsiniz. Keşfetmek ve öğrenmek için sağlam bir bilgi tabanı sizi bekliyor ve kullanıcılar Dil Öğren aracılığıyla yeteneklerine bağlı olarak birçok farklı dili aynı anda öğrenmekte özgürler.

BİRÇOK YENİ KELİME ÖĞRENİN

Uygulama size çeşitli konu ve türlerden oluşan hatırı sayılır bir kelime hazinesi sunar. 26 konu ve 157 alt konu ile zengin bir kelime dağarcığınız var ve kullanıcılar öğrenmekte ve yeni kelime türleri eklemekte özgürler. Bu kelimeleri konularına göre ayırmanın yanı sıra, uygulama onları kelime türlerine göre birçok farklı kategoriye ayırıyor: sıfatlar, isimler, fiiller.

Dil Öğrenin – FunEasyLearn Dil Öğrenin – FunEasyLearn

Telaffuzunuzu geliştirin

Kullanıcılar birçok yeni kelimeyi özümsemenin yanı sıra en doğru ve standart telaffuzu da öğrenirler. Ayrıca, ana diliniz gibi daha fazla okumanıza yardımcı olacak uygun okuma kurallarının yanı sıra birçok harika ipucu da veriyor. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda daha fazla bilgi edinmeniz ve telaffuzunuzu güçlendirmeniz için bir dizi farklı yeni kelimeyi sürekli olarak günceller.

ÇEŞİTLİ GRAMATİK YAPILAR

Dil Öğrenmek, kullanıcıların birçok heyecan verici ve ilginç konu cümlesiyle birçok farklı dilbilgisi cümlesi öğrenmesini sağlar. Kullanıcılar ayrıca günlük yaşamda daha alakalı konuları öğrenebilirler. Dilbilgisi yapıları net bir şekilde açıklanmıştır ve bunları hızlı ve kolay bir şekilde kavrayabilmeniz için resimli alıştırmalarla birlikte gelir.

BİRÇOK EĞLENCE ÖĞRENME OYUNU OYNA

Kullanıcıları sıkmadan öğrenmenizi daha ilginç hale getirmek için bu uygulama birçok canlı mini oyun yarattı. Kullanıcılar hem rahatça öğrenebilir hem de oynayabilir, bu da kelime ve dil bilgisini daha hızlı ve daha uzun süre hatırlamanıza önemli ölçüde katkıda bulunur. Ayrıca, iyi bir şekilde tamamlarsanız, birçok heyecan verici ödül alacaksınız.

Dil Öğrenin – FunEasyLearn Dil Öğrenin – FunEasyLearn

ANA ÖZELLİKLER

  • Size öğrenmeniz ve kelime dağarcığınızı genişletmeniz için zengin ve çeşitli bir kelime hazinesi getiriyor.
  • Dilbilgisi, kelime ezberlemek ve kelimeleri anadili gibi telaffuz etmek için kuralların yanı sıra daha iyi ipuçlarını destekleyin.
  • Yeteneğinize ve isteğinize bağlı olarak birçok farklı dili zorlanmadan öğrenebilir.
  • Kullanıcıların aynı anda en rahat şekilde öğrenmelerini ve oynamalarını sağlamak için bilgiyi pekiştirmek ve birçok heyecan verici ve eğlenceli mini oyun yaratmak için birçok ilgi çekici alıştırma getiriyoruz.
  • Arayüz çok göz alıcı ve sevimli, bu da sevimli ve eğlenceli çizimler sayesinde öğrenmeyi kullanıcılar için ilginç kılıyor.


İndir (98M)

Artık indirmeye hazırsınız FunEasyLearn ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir