Fun Math
Fun Math

Mathematics: Fun Math v8.1.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Eğer bir sevgiliyseniz ve matematiğe karşı güçlü bir tutkunuz varsa, bu büyüleyici oyunu kaçırmayın. Mental aritmetiğin her ilkokul öğrencisi için olmazsa olmaz bir beceri olduğu ve bu oyunun oyuncuların matematik becerilerini en iyi şekilde öğrenmes

Android Android Eğitim
4 ( 902 puan )
Fiyat: $0
İsim Fun Math
Yapımcı SpeedyMind
Tür Eğitim
Boyut 145MB
Versiyon 8.1.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fun Math is the most famous version in the Fun Math series of publisher SpeedyMind
Mod Version 8.1.0
Total installs 100,000+

İndir (145MB)

Eğer bir sevgiliyseniz ve matematiğe karşı güçlü bir tutkunuz varsa, bu büyüleyici oyunu kaçırmayın. Mental aritmetiğin her ilkokul öğrencisi için olmazsa olmaz bir beceri olduğu ve bu oyunun oyuncuların matematik becerilerini en iyi şekilde öğrenmesine ve uygulamasına yardımcı olacağı söylenebilir. Boş zamanlarınızda bu eğlenceli oyuna katılarak vakit geçirmek en doğrusu olacaktır.

Eğlenceli Matematik: harika bir oyunda usta matematik gerçekleri!

KATILMAK İÇİN USTALAŞMAK İSTEDİĞİNİZ MATHİ SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

Fun Math’a gelince, oyuncular kendi isteklerine göre herhangi bir sihri seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Üstelik ilkokulda hangi sınıfta olursanız olun, oyunun sunduğu her seviye için uygun hesaplamaları oynama hakkınız var. Oyun size her sınıf için çeşitli ve gizemli matematik problemleri sağlayacaktır. Her öğrencinin yeteneğine bağlı olarak, kendileri için düşünebilir ve en doğru cevabı verebilirler.

ANAOKULLAR 10 İÇİNDE ZİHİNSEL ARİTMETİK UYGULAMASI YAPABİLİR

Eğlenceli Matematik, okul öncesi çocukların zihinsel aritmetiği 10 dakika içinde esnek ve sorunsuz bir şekilde uygulamalarını sağlayacaktır. Bu, çocuğunuzun daha fazla düşünmesini ve zihnini geliştirmesini sağlamıştır. Her toplama veya çıkarma, çocukların anlayışlarını genişletmelerine yardımcı olur. Ebeveynler, çocuklarını düzenli olarak beyinlerini çalıştırmaya dahil etmeli ve yaratıcılıklarını veya zekalarını ifade etmelerine yardımcı olmalıdır.

Eğlenceli Matematik: harika bir oyunda usta matematik gerçekleri!

MATEMATİK SORUNLARI BİRÇOK HEYECAN VERİCİ VE BENZERSİZ ÖZELLİKLER İÇERİR

Her 1. sınıf öğrencisi, çeviklik ve doğrulukla 20 içindeki hesaplamalarda ustalaşabilir. Her problemin bir sürü başka eğlencesi vardır, bunları sınıfta en iyi şekilde denemenizi ve tamamlamanızı sağlar. 1. sınıfta bir çocuğunuz varsa, çocuğunuzun eğitimini geliştirmek için her gün çok çalışmasını sağlamalısınız.

EĞLENCELİ MATEMATİK TÜM ÖĞRENCİLERE UYGULANABİLİR.

2.sınıf öğrencilerimiz için toplama, çıkarma, çarpma, iki haneli bölme gibi temel hesaplamaları en standart şekilde yaşayacaklar. Her oyuncu eğlenceli bir şekilde büyük bir bilgi kaynağı biriktirecek. Ayrıca 3. sınıf öğrencisiyseniz 100 içinde en iyi hesaplamaları yapacaksınız. Ayrıca 4. sınıfa geldiğinizde, üç basamaklı toplama ve çıkarma işlemlerini ne kadar özgürce ve özgürce oynayabildiğinize şaşıracaksınız.

Eğlenceli Matematik: harika bir oyunda usta matematik gerçekleri!

DAHA YETKİN MATEMATİK BİLGİSİ OLARAK DÜZENLİ UYGULAMA YAPIN.

Fun Math size benzersiz ve eğlenceli bir alıştırma modu getirecek. Bu nedenle, hesaplamaları ezberlemek verimsiz bir şekilde gerçekleşir. Matematikte iyi olmak istiyorsanız, size kendinizden başka kimse yardım edemez. Çalışmalarınızda istediğiniz sonuçları elde etmek için her matematik problemini mümkün olduğunca çok hesaplamaya çalışın.

ÇEŞİTLİ GÜZEL GÖRÜNTÜLER VE AKSESUARLARLA DESTEKLENMİŞTİR

Bu oyun size her karakter için çok sayıda çizgi film görüntüsü, silah ve kıyafet verecek. Bu bizi yakın hissettirecek ve daha da önemlisi çocuğunuz monoton ve sıkıcı hissetmeyecektir. Bunun yerine, bu oyunun içerdiği unsurlar, çocukların öğrenme sürecinde önemli ilerleme kaydetmelerini sağladı ve her sınavda çok sayıda yüksek puan almalarına yardımcı oldu.

Eğlenceli Matematik: harika bir oyunda usta matematik gerçekleri!

BİRÇOK CANLI RENK İLE GÜZEL, CANLI ARAYÜZ

Fun Math, çok mükemmel bir arayüze sahip bir uygulamadır. Resimler ve her sayı, her hesaplama, şimdiye kadarki en güzel hesaplama resmini oluşturarak birçok canlı renklerle süslenmiştir. Ayrıca, canlı uğultu ses ekranı, oyunculara bunu her deneyimlediklerinde daha fazla ilham ve heyecan verdi.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Bilgiyi pekiştirmek ve pekiştirmek için seviyenize ve zekanıza uygun bir oyun seviyesi seçme özgürlüğü.
  • Çok sayıda sevimli hayvan ve tüm hesaplamalar ve harika renklerle süslenmiş her sayı ile güzel, canlı grafiklerin keyfini çıkarın.
  • Her yaş, oyuncular için en pratik matematik problemlerine sahip olacak, bu yüzden oyunun özelliklerinden zevk almaktan çekinmeyin.
  • Oyuncuların zihinlerini geliştirmelerine ve hesaplamalarda daha çevik olmalarına yardımcı olun, çalışmalarında ilerleme kaydedecek ve her yarışmada yüksek sonuçlar elde edeceklerdir.
  • Temelde ilkokul düzeyindeki çocuklar için eğlenceli bir oyundur, öğrenmelerine ve heyecan verici bilgiler biriktirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
  • En eşsiz ve çeşitli problemlerle matematik tutkunuzu serbest bırakın.
  • Doğru cevapları bulmak için birlikte düşünmek için arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla oyuna katılın.


İndir (145MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fun Math ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir