FullReader
FullReader

FullReader v4.3.4 APK indir (Premium Yamalı) 2022

Intense'in ürünü olan FullReader, kullanıcıların kitapları sese çevirmesine olanak tanıyan akıllı bir okuma yazılımıdır. Her birimizin işle meşgul olduğu yeni bir çağda, okuma zamanı bize yavaş yavaş yabancılaşan bir kelime olduğundan, bu yazılım biz

Android Android Kitaplar ve Referans
5 ( 693 puan )
Fiyat: $0
İsim FullReader
Yapımcı ITENSE
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 114MB
Versiyon 4.3.4
MOD Premium Yamalı
Orjinal Google Play
FullReader is the most famous version in the FullReader series of publisher ITENSE
Mod Version 4.3.4
Total installs 1,000,000+

Intense’in ürünü olan FullReader, kullanıcıların kitapları sese çevirmesine olanak tanıyan akıllı bir okuma yazılımıdır. Her birimizin işle meşgul olduğu yeni bir çağda, okuma zamanı bize yavaş yavaş yabancılaşan bir kelime olduğundan, bu yazılım bize zamandan tasarruf etme yeteneği kazandıran ve işimizi istediğimiz yerde yapabilen kurtarıcı olarak karşımıza çıkıyor. aynı zamanda. Uygulama, üstün özellikleri nedeniyle yaklaşık 43.000 yorumla artık Google Play’de mevcut.

FullReader – e-kitap okuyucu FullReader – e-kitap okuyucu

BASİT, KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Uygulamanın kitaplığını üç ana öğeyle görmek oldukça kolaydır: en son, favoriler ve kaşifler. Kullanıcılar, aramaları gereken kitabı kolayca bulabilir; Arayüz, adı ve kapağı göstererek okuyucuların doğru kitabı seçmesini kolaylaştırır. Kullanıcılar kitaplarını yönetmesi kolay olacak şekilde düzenleyebilir ve kullanıcı alanından tasarruf etmek için kullanmadıkları veya sevmedikleri kitapları silebilir.

Kullanıcının kendi kitaplığı gibi hissetmesini sağlamak için kurucu, kullanıcının kişisel tercihine göre siyah arayüz modunu ve parlak arayüzü değiştirmesine izin verir. Bununla kalmayıp, yazı tipini, yazı tipi boyutunu değiştirebilirsiniz, böylece hikayeyi yazılı olarak okurken rahat bir his yaratabilirsiniz.

FullReader – e-kitap okuyucu FullReader – e-kitap okuyucu

OKUMAK HİÇ BU KADAR ZOR OLMADI

Uygulamanın iki okuma yöntemi vardır: aktif okuma veya pasif okuma. Dinamik, metinleri ve romanları okumanın geleneksel yoludur. Pasif, en sevdiğiniz kitabı seçip güne meşgul başlamanızdır; tek yapmanız gereken “oynat” düğmesine girmek. FullReader – ebook Reader olan her şey tamamlandı. İşinizi yapabilir ve yine de kitap dünyasına büyük kolaylıkla erişebilirsiniz. Uygulama arka planda veya ana ekranda çalışabilir; ana ekranda çalışırken, okuyucunun gerekirse e-kitabın içeriğini yakalayabilmesi için metni de çalıştırır.

Sadece bu değil, okuyucu istediği zaman kitaptaki pahalı metin satırlarını paragrafı tutarak ve vurgulanan yeri seçerek vurgulayabilir ve kopyalayabilir veya çevirebilir. Bu, yabancı dil öğrenmek isteyenler için oldukça uygun bir işlevdir ve e-kitaplar aracılığıyla dinleme becerilerini geliştirebilirler.

FullReader – e-kitap okuyucu FullReader – e-kitap okuyucu

HER YERDE KİTAP OKUYUN

Uygulamanın Gezgin bölümünde kullanıcılar, favori kitaplarının tümünü depolamak için uygulamadan Google Drive’a kitap yükleyebilir. Uygulama, kullanıcıların kitaplarını düzene sokmak ve depolamak için kalan kapasitelerini tanımalarına izin verdiğinde kullanıcı dostudur. Kullanıcı metni vurguladıktan sonra, tekrar daha kolay arama yapmak için “Yer İşareti ve Not” a kaydedilir.
Kitaplar, her bir ruhumuzu yenilemenin anahtarıdır, sosyal bilgiye tahammül etmemize yardımcı olur; e-kitaplar, her zaman her yerde kimlik bilgisine erişmemiz için en iyi seçeneklerden biridir. Dolayısıyla FullReadeebookbook Reader her birimiz için giderek daha popüler hale geliyor; Ruhunuzu içinde barındırabilecek bir yer bulmak için akıllı kullanıcılar olalım.

FullReader’ı İndirin


İndir (114MB)

Artık indirmeye hazırsınız FullReader ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir