Fuelmeter
Fuelmeter

Fuelmeter: Fuel consumption v3.7.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Fuelmeter, aracınızın ortalama yakıt tüketimini hesaplamaya yardımcı olan bir yardımcı araç olarak kabul edilir. Bazı arabaların kayıtlarını kaydedebilirsiniz. Uygulama, ortalama yakıt hesaplamasını, kaç kez yakıt ikmali yaptığınızı hesaplamanıza yar

Android Android Araçlar
4 ( 553 puan )
Fiyat: $0
İsim Fuelmeter
Yapımcı Artem Krut
Tür Araçlar
Boyut 9MB
Versiyon 3.7.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fuelmeter is the most famous version in the Fuelmeter series of publisher Artem Krut
Mod Version 3.7.2
Total installs 100,000+

İndir (9MB)

Fuelmeter, aracınızın ortalama yakıt tüketimini hesaplamaya yardımcı olan bir yardımcı araç olarak kabul edilir. Bazı arabaların kayıtlarını kaydedebilirsiniz. Uygulama, ortalama yakıt hesaplamasını, kaç kez yakıt ikmali yaptığınızı hesaplamanıza yardımcı olacak ve araç için gerekli bakım sürelerini hatırlamanızı hatırlatacaktır. Eğer bir arabanız varsa bu uygulama sizin için gerçekten gerekli; En doğru bilgileri gösteren akıllı genişletilmiş istatistik ile araç bakım sürecinde size çok yardımcı olacaktır.

Yakıt ölçer: Yakıt tüketimi Yakıt ölçer: Yakıt tüketimi

AKILLI YAKIT GÖSTERGESİ

Yakıt göstergesi ve akıllı kapsamlı istatistikçi arasındaki entegre uygulama, aracınızı takip etmenizi kolaylaştırmak için doğru bir şekilde gözlemler. Kategoriyi özelleştirmenize ve en çok ilginizi çeken öğeleri seçmenize olanak tanır. Fuelmeter, akıllı hesaplama bilgisayarı tarafından, kırmızı ışıkta kaç kez yakıt ikmali yapıldığı da dahil olmak üzere, yakıt göstergesindeki ortalama yakıt seviyesini doğru bir şekilde görüntülemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca size harika bir deneyim yaşatan bir reklam engelleyici ile uygulama, internet bağlantısı olmasa bile gerektiğinde araç bakım sorunlarını da size hatırlatıyor.

Yakıt ölçer: Yakıt tüketimi Yakıt ölçer: Yakıt tüketimi

ÇOK YAKITLA ÇALIŞAN DESTEK ARAÇLARI

Bu uygulamanın harika getirdiği benzersiz bir özellik, aynı anda birden fazla yakıtla çalışan araçları desteklemektir. Sadece birkaç basit adımla araçtaki farklı yakıt türlerini gözlemleyebilirsiniz. Uygulama, aracınız için ortalama yakıt seviyesini kolay ve hızlı bir şekilde hesaplamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Arayüz, kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve hemen kullanmak için indirip kaydolmanız yeterlidir. Bu uygulamanın getirdiği harika özellikleri deneyimleyebilmek için arabası olanlar için önemli bir seçim olacaktır; lütfen bugün indirin ve kullanın.

ARACINIZ İÇİN KAYIT TUTUN

Araç profil bilgilerinizi ve veritabanınızı Dropbox, SD kart veya Google Drive’da tutabilirsiniz. Geçmişte kullandığınız tüm ortalama yakıt seviyesini gözden geçirmek ve gerektiğinde arabanın bakımını daha kolay yapmak. Yine de yakıt göstergesi bölümünde telefonunuzdan rahatlıkla görebileceğiniz depodaki yakıtın geri kalanını reklam yapmaya ve girmeye gerek yoktur.

Yakıt ölçer: Yakıt tüketimi Yakıt ölçer: Yakıt tüketimi

ANA ÖZELLİKLER

  • Sezgisel olarak tasarlanmış grafikler ve birkaç basit işlemle kullanabileceğiniz basit, kullanımı kolay arayüz.
  • Akıllı hesaplayıcılara sahip kapsamlı istatistikler, aracınızın yakıt gözlemlerini takip etmeyi kolaylaştırır.
  • Kullanıcıya en iyi deneyimi yaşatmak için aracı aynı anda çok fazla yakıt kullanması için destekleyin.
  • Reklamları engelleme ve düzenli olarak size hatırlatma özelliği, aracınızı gözlemlemenizi kolaylaştırır.
  • Ana ekranı, kullanımı kolay ve ihtiyaçlarınıza en uygun olacak şekilde tamamen özelleştirebilirsiniz.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fuelmeter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir