Fuelio
Fuelio

Fuelio: Fuel log & costs v8.1.17 APK indir (En Son) 2022


Otomobillerinin kullanımıyla ilgilenen kullanıcılar Fuelio'yu faydalı bir uygulama olarak göreceklerdir. Aracınızın yakıt ekonomisi veya kilometre performansıyla ilgili endişeleriniz varsa, bu şüphesiz aradığınız uygulamadır. Bu program, kullanıcılar

Android Android Araçlar
5 ( 787 puan )
Fiyat: $0
İsim Fuelio
Yapımcı Sygic
Tür Araçlar
Boyut 17MB
Versiyon 8.1.17
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Fuelio is the most famous version in the Fuelio series of publisher Sygic
Mod Version 8.1.17
Total installs 1,000,000+

İndir (17MB)

Otomobillerinin kullanımıyla ilgilenen kullanıcılar Fuelio’yu faydalı bir uygulama olarak göreceklerdir. Aracınızın yakıt ekonomisi veya kilometre performansıyla ilgili endişeleriniz varsa, bu şüphesiz aradığınız uygulamadır. Bu program, kullanıcıların mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için titizlikle araştırılmış ölçüm özelliklerini denemelerine olanak tanır.

ARAÇ İÇİN YAKIT YÖNETİMİ

Otomobil söz konusu olduğunda, en acil endişelerden biri her zaman gaz veya benzinle ilgili sorunlar olacaktır çünkü bu, aracınızın en yüksek performansta çalışması için ihtiyaç duyacağı en önemli enerji kaynağı olacaktır. Sonuç olarak, aracınızı etkin bir şekilde yönetebilmenin en önemli bileşenlerinden biri gaz yönetimi olacaktır ve Fuelio bunu zamanında yapmanıza yardımcı olacaktır.

Fuelio: gaz günlüğü, maliyetler, güzergahlar Fuelio: gaz günlüğü, maliyetler, güzergahlar

AKILLI SİSTEM ALGORİTMASI

Uygulama geliştiricileri, kullanıcılarının tüketimini en iyi şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir algoritma sistemi de araştırdı. Bu sistem ile kullanıcılar, dolumlar arasında kullandıkları yakıt miktarını son derece doğru bir şekilde öğrenebilecekler. Uygulama ile yapmanız gereken ise yakıt alım miktarını ve aracın güncel kilometre sayacı değerini girmek; uygulamanın geri kalanının tümü otomatik olarak yapılacaktır.

ÖZEL İSTATİSTİKSEL YETENEK

Kullanıcı, uygulama ile ilk işlemlerini tamamladıktan sonra, uygulamanın sistemi en kısa sürede çalışmaya başlayacaktır. Kullanıcılar bu andan itibaren sisteme verdikleri bilgilere göre samimi sonuçlar alabileceklerdir. Ortalama dolum süreleri, yakıt maliyetleri ve araç kilometresi hakkında ayrıntılı bilgiler içeren bir dizi istatistik tablosu alacaksınız.

TAŞIMA GÜNLÜĞÜ

Çok hızlı bir şekilde elde edebileceğiniz istatistik ve istatistiklerin yanı sıra uygulama, uzun süre kullanmanız için size destek olacaktır. Uygulamanın otomatik hareket günlüğü özelliği ile kendi hareketlerinizi daha iyi yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Artık sadece cihazların GPS özelliği ile kat ettiğiniz mesafeleri veya duraklarınızı kaydedebileceksiniz.

Fuelio: gaz günlüğü, maliyetler, güzergahlar Fuelio: gaz günlüğü, maliyetler, güzergahlar

BULUT VERİ DEPOLAMA

Günlük özelliğini en iyi şekilde destekleyebilmek için uygulama ayrıca kendisini mükemmel depolama kapasitesiyle donattı. Bu nedenle, önceki istatistikleri gözden geçirebilmek istiyorsanız, yalnızca uygulamanın deposuna erişmeniz gerekir. Uygulama, bilgilerinizin kaybolmamasını sağlamak için Dropbox, Google Drive gibi bulut sistemlerinde bilgi depolamanıza bile izin verir.

BASİT KULLANICI ARAYÜZÜ

Bu, uygulamanın yaratıcısının tüketicilerine sunmayı umduğu son ve en önemli özellik olarak sunmayı umduğu kullanıcı arayüzüdür. Kullanıcılar, iletişimde önemli bir rol oynayacak olan arayüz sayesinde tüm temel özellikleri hissedebilecek ve deneyimleyebilecekler. Sonuç olarak Fuelio, basit, sezgisel ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Fuelio: gaz günlüğü, maliyetler, güzergahlar

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıların araçlarıyla günlük olarak kullandıkları yakıt miktarını takip etmelerini sağlar.
  • Son derece hassas hesaplama kabiliyetine sahip algoritma sistemi, yönetimi son derece kolay hale getirecektir.
  • Cihazın GPS özelliği ile aracın hareket kaydı da çok detaylı bir şekilde kaydedilebilir.
  • Popüler bulut uygulamalarıyla istatistik tablolarını, ayrıntılı verileri veya kilometre günlüklerini saklama yeteneği.
  • Özenle tasarlanmış kullanıcı arayüzü, kullanıcıların uygulamanın özelliklerini değiştirmesini ve kullanmasını kolaylaştırır.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fuelio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSygic

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir