Fruit Ninja 2
Fruit Ninja 2

Fruit Ninja 2 v2.18.0 MOD APK (Mega Menü) 2022


Meyve kesmek artık garip bir deneyim değil ve Fruit Ninja 2 adlı bir oyunda tekrar ortaya çıkıyor . Oyuncular birçok farklı oyun modu bulacaklar ve oyuncuları dikkat etmeye zorlayan mekanikleri var. Aynı zamanda ritme bağlı olarak gözünün önüne gelen

Android Android Aksiyon
4 ( 62 puan )
Fiyat: $0
İsim Fruit Ninja 2
Yapımcı Halfbrick Studios
Tür Aksiyon
Boyut 40MB
Versiyon 2.18.0
MOD Ücretsiz indir
Orjinal Google Play
Fruit Ninja 2 is the most famous version in the Fruit Ninja 2 series of publisher Halfbrick Studios
Mod Version 2.18.0
  • Ücretsiz Satın Almalar [xp doubler-Boxes-bilet-powerups].
  • Ücretsiz "Season Pass" satın alın.
  • Ücretsiz Bitki.


İndir (40MB)

Meyve kesmek artık garip bir deneyim değil ve Fruit Ninja 2 adlı bir oyunda tekrar ortaya çıkıyor . Oyuncular birçok farklı oyun modu bulacaklar ve oyuncuları dikkat etmeye zorlayan mekanikleri var. Aynı zamanda ritme bağlı olarak gözünün önüne gelen her şeyi kestiğinde meyve kesimi başka bir boyuta taşınıyor. Bu yüzden oyunun size verebileceklerinin tadını çıkarın ve etkileyici ödüller kazanmaya çalışın.

Fruit Ninja 2

MEYVE NINJA OYNAMANIN TANIDIK YOLUNA GERİ DÖN

Birçok deneyimli Fruit Ninja oyuncusu, Fruit Ninja 2 sürümü öncesi ve ile birlikte yaşadıkları başarıyı ve eğlenceyi devam ettirecektir. Bu oyunun oynanışı ile ilgili olarak, oyuncuların etkileyici becerilerini gösterebilecekleri önceki sürüme kıyasla kesinlikle hiçbir şey değişmedi. Bu nedenle, oyuncular birçok farklı nedenden dolayı bu oyunun oynanışına ilgi duyacaklardır ve bunlardan biri, kesmek için uygun öğeyi kesmektir.

Tamamen güzel tasarlanmış ve deneyimlediğiniz moda göre değişen basit bir ortam göreceksiniz. Aynı zamanda, oyunculara neredeyse görmezden gelemeyecekleri heyecan verici bir deneyim sunmak için görsel öğeler, efektler ve sesler tamamen eklenir. Ayrıca o ortama atılan ve o ortamda gözlemlemeniz ve ayırmanız gereken unsurlar her zaman olacaktır.

Fruit Ninja 2

Önceki versiyona benzer çeşitli meyveler olacak. Bazı bombalar, oyun moduna bağlı olarak beklenmedik bir şekilde farklı miktarlarda atılabilir. Aynı zamanda, sizi oyunu durdurmaya zorlamak gibi belirli etkilere de neden olur. Bu oyun aynı zamanda kesinlikle aşina olacağınız önceki sürümün destekleyici unsurlarını da koruyor. Örneğin, beyaz bir muz, kesmeyi kolaylaştırmak için zamanı yavaşlatabilir.

OYUNCULARIN SEÇMESİ İÇİN BİRÇOK MOD

Fruit Ninja 2’de oyuncular oyun modlarının bölünmesinde birçok farklılık bulacaklar. Oyunda deneyimlediğiniz modlar oyunun başında tam olarak açık değil. Spesifik olarak, Arcade bulabileceğiniz tek oyundur ve belirli bir miktarda XP kazanmak için zaman harcayacaksınız. XP seviye 3’e ulaştığında kilidi açılan Zen veya Klasik mod gibi aşağıdaki modların kilidini açmanız için bir gereklilik olarak kabul edilirler.

Fruit Ninja 2

Arcade modu basit ve anlaşılır, oyuncuların mümkün olduğunca çok kombinasyon oluşturmaya çalışacakları çünkü bu, puanınızın daha yüksek olmasına yardımcı olacak. Aynı zamanda, tehlikeli unsurları her zaman görmezden gelin ve özellikle özel olanlar olmak üzere gözünüzün önüne gelen meyveleri kesmeye devam edin. Bir süre sonra aynı oynanışı deneyimlediğiniz Zen moduna gelebilirsiniz ancak süre uzayabilir.

Klasik moda gelince, yukarıdaki şekilde oynamaya devam edeceğiniz için temel bir oyun deneyimi bulacaksınız, ancak belirli bir hayatta kalma süresi ile sınırlı kalmak yerine, herhangi bir hata yapmamalısınız. Aynı zamanda, oyuncuların bunu yaşarken seveceği en son mod, meyveyi ritmine göre kesen Fruitar Hero. Spesifik olarak meyveler ve eğik çizgiye yönelik oklar üstten düşecek ve sizin işiniz hızlı tepki vermek ve seviyeyi devam ettirmek için işlemleri doğru yapmak.

Fruit Ninja 2

HEYECAN VERİCİ GÖREVLER VE ÖDÜLLER

Oyunu farklı modlar üzerinden deneyimledikçe puanınızı kırmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda oyuncular para, elmas veya silah ve karakter gibi heyecan verici bir ödül almak için günlük görevleri veya bir etkinlikte yapmayı da unutmazlar. Ayrıca oyuncunun oyundaki performansı üzerinden ödül sağlayan sistem Season pass sistemi ile yeniden üretiliyor.

Diğer oyunlardaki battle pass’a benzer şekilde, Fruit Ninja 2 size Ücretsiz ve Premium olarak bölünmüş ödüller verecek. Daha zengin ödüller almak için Premium’u etkinleştirme hakkına sahipsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında, bu oyundaki her bir ödülün kilidini açmak için zaman harcayacaksınız çünkü eğer onu tamamlayacak kadar şanslıysanız, bazen oyuncu için yeni bir karakter açılabilir. Ayrıca farklı efektlere sahip kılıçlar da sizleri bekliyor.

Fruit Ninja 2

FARKLI BİTKİLER İÇİN BAKIM

Fruit Ninja 2’de meyve kesmenin yanı sıra oyuncular tamamen eğlenceli bir mini oyun deneyimi yaşayabilirler; Eğer onunla ilgilenmeye çalışırsanız, etkileyici ödüller gelecektir. Oyun boyunca tohum bulacağınız ve bahçenizdeki boş karelere ekeceğiniz Bahçe modudur. Aynı zamanda, her bitkinin büyümek için kendi zamanı olacak ve bazen meyve vermeyecekler, ancak değerli elmaslar olacaklar. Tohumlar birçok şekilde bulunabilir.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fruit Ninja 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHalfbrick Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir