Friendly For Twitter
Friendly For Twitter

Friendly For Twitter v3.4.5 APK + MOD (Premium Kilitsiz, Ekstra) indir 2022

Friendly For Twitter, istikrarlı bir Twitter deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için kompakt, kullanıcı dostu özelliklere sahip bir uygulamadır. Birden fazla hesap kullanabilir ve istediklerini indirebilirler.

Android Android Dergi & Gazete
5 ( 291 puan )
Fiyat: $0
İsim Friendly For Twitter
Yapımcı Friendly App Studio
Tür Dergi & Gazete
Boyut 22MB
Versiyon 3.4.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Friendly For Twitter is the most famous version in the Friendly For Twitter series of publisher Friendly App Studio
Mod Version 3.4.5
Total installs 100,000+

Friendly For Twitter, optimize edilmiş özelliklerle etkileyici bir Twitter deneyimi sağlayan bir uygulamadır. Kompakt kapasitesi ile rahatlıkla kullanabileceksiniz ve kullanırken size çok fazla pil tasarrufu sağlayacaktır. Aynı zamanda sosyal ağlarda gördüğünüz medyalar cihazınıza hızlı bir şekilde indirilebilir ve herhangi bir reklam yazısı ile karşılaşmazsınız.

Twitter Dostu

TWİTTER’I EN UYGUN ŞEKİLDE KULLANIN

Twitter kullanıcısıysanız, Friendly For Twitter, görmezden gelemeyeceğiniz mükemmel bir seçimdir. Daha etkileyici özellikler getirir, kullanıcı deneyimi sağlar ve her sistem için uygundur. Böylece, birçok durumda Twitter’da gezinmek için kullanmanın avantajını ve rahatlığını fark edeceksiniz ve onu kullanma şekli benzerdir ve sosyal ağları kullanma sürecine arkadaşça bir deneyim getirir.

OPTİMİZE ÖZELLİKLERLE PİL TASARRUFU

Kullanıcıların Friendly For Twitter’ı kullanırken göz ardı edemeyecekleri ilk faktör, uygulamanın pil tasarrufudur. Özellikle uygulama, birçok özelliğin optimize edildiğini ve pili başka birçok amaç için kullanabilmeniz için daha az güç tükettiğini iddia ediyor. Aynı zamanda, bazı arka plan özelliklerini de en aza indirir ve cihazın gereksiz zamanlarda başlatılmasını önlemek için bildirim alıp almamayı özelleştirebilirsiniz.

Twitter Dostu Twitter Dostu

KOLAY BULDUĞUNUZ MEDYALARI YÜKLEYİN

Kaçırmamanız gereken bir sonraki özellik, gördüğünüz medyayı Friendly For Twitter ile yüklemek. İstediğiniz zamanlarda kullanmak veya incelemek için resimler, GIF’ler ve hatta videolar gibi bazı birincil ortamları cihazınıza indirebilirsiniz. Aynı zamanda, videolar gibi içerikleri indirmek için başka bir uygulama kullanmanız gerekmediğinde bu çok mantıklı. Yani bu birçok kullanıcı tarafından kullanılan bir özellik olacak.

FARKLI HESAPLARIN KULLANIMINI DESTEKLEYİN

Herhangi bir sosyal ağ kullanıcısının bir uygulamaya erişirken endişelendiği noktalardan biri, aynı anda birden fazla hesabın kullanılmasıdır ve Friendly For Twitter bunu kolayca karşılayabilir. Birçok hesabı aynı anda kullanabilir ve önceki hesaptan çıkış yapmadan bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Böylece bu hesaplardaki yeni bilgileri hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

KULLANICILAR İÇİN DOSTU VE UYGUN

Uygulamanın sahip olduğu bir diğer dikkat çekici nokta ise kullanıcı ve cihaz dostu olmasıdır. Kullanıcılar için uygulama, kullanımı kolay etkileyici özellikler sunuyor ve özellikle kullanıcılar her döneme uygun bir deneyim için temaları hızla değiştirebiliyor. Aynı zamanda, uygulamanın sahip olduğu boyut küçüktür ve çok az sorunla birçok farklı cihazda görünebilir.

Twitter Dostu Twitter Dostu

TANITIM YAYINLARINI KALDIR

Bazı durumlarda, belirli bir ürünü tanıtmak için sık sık gönderilerle karşılaşacaksınız ve kesinlikle bu uygulamada görünmeyecekler. Twitter’da gezinirken ve heyecan verici içerik okurken deneyiminiz tamamen garanti edilecektir.

Uygulamanın beraberinde getirdiği Twitter kullanma deneyimi, aşağıdakiler gibi birçok dikkate değer noktaya sahiptir:

  • Etkileyici bir Twitter deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak ve cihazınız için enerji tasarrufu sağlayacak özelliklere kolayca erişebileceksiniz.
  • Uygulamanın sahip olduğu kapasite kompakttır ve herhangi bir cihazda görünebilir ve kararlı bir şekilde çalışabilir.
  • Gördüğünüz medya, resimler, GIF’ler ve videolar gibi çeşitli türlerle kolayca indirilebilir.
  • Uygulama, aynı anda birden fazla hesabı kullanmanıza izin verir ve bildirimlerin alınmasını istediğiniz şekilde ayarlayabilir.
  • Reklam yazılarıyla karşılaşmazsınız ve uygulamanın kullanıcı arayüzünü kullanım süresine göre kolayca değiştirirsiniz.


İndir (22MB)

Artık indirmeye hazırsınız Friendly For Twitter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir